Viky.Tejralova Viky.Tejralova komentáře u knih

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Skvělá detektivka, která mě nechala napnutou až do úplného konce :-)

21.08.2015 4 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Krásná, čtivá, poutavá klasika :-)

27.05.2015 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Nemám slov.
Naprosto neuvěřitelně skvělá kniha, která mi moc přirostla k srdci. Je hodně smutná, ale i přesto je v ní něco, co to vyvažuje a dělá to dokonalou knihou. Moc se mi líbí jak je to napsané, jak Mia prožívá svůj život skrz vzpomínky. Moc zajímavé a moc dobře se čte. Opravdu skvělá kniha, a nevidím žádnou chybu!!! :-)

09.01.2015 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

OBSAHUJE SPOILERY!
Musím říct, že jsem zklamaná. Už ze začátku jsem byla překvapená, že je to jednou z pohledu Tobiase a podruhé z pohledu Tris. Nějak jsem si na to nemohla zvyknout... a potom kniha byla většinou plná informací o tom jak to vlastně všechno vzniklo, ta města a frakce... a to mě moc nebavilo. Nicméně jsem četla dál, protože předchozí dva díly se mi moc líbily a já doufala, že tenhle se taky nějak vyvine. Ale to se nestalo. A nejhorší na tom ten konec. Vůbec se mi nelíbil a byla jsem moc zklamaná. Jsem happy-endovej člověk, takže jsem o to zklamanější... :-(

02.01.2015 3 z 5

Dlouho byla sága Stmívání mou nejoblíbenější a všechny knížky jsem četla neustále dokola. A pak jsem objevila tuto, kde Stephanie popisuje vznik, inspiraci ke vzniku díla a ještě všechny svoje myšlenky dopodrobna rozvádí. Moc dobrý průvodce!! :-)

26.12.2014 5 z 5

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

Druhý díl se mi nelíbil tolik jako první. Možná závěr byl hezký.

03.01.2016 3 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Dlouho mi spousta lidí říkala "Musíš si přečíst Pána prstenů, je to úžasné!". Mě ale knížka nepřesvědčila. Moc mě nebavilo téma knížky, a často mi přišla zdlouhavá. Navíc jsem se ztrácela ve jménech nejen postav, ale i míst které navštívili a které se chystají navštívit. Byly tam zábavné pasáže které mě bavily, ale pak byly ty, které byly mě nezaujaly a já se do čtení musela docela nutit. Nicméně se mi moc líbí jak je knížka napsaná a celý příběh skvěle promyšlený, to na mě udělalo dojem. :-)

13.12.2015 3 z 5

Na útěku Na útěku Rachel Ward

Skvělá kniha, a když už občas začínal být děj zdlouhavý, ihned se tam objevila další zápletka... Občasná zdlouhavost byla i dobrá v tom, že jsem se mohla dobře sžít s jejich situací a tím jak žili oni, což bylo fajn. Moc pěkná kniha a zakončení bylo takové, že si MUSÍM přečíst další díl!!!! :-D :-D už se těším :-)

07.02.2015 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Perfektní pokračování prvního dílu! Čte se naprosto sama a moc mě bavila!!

01.01.2015 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Skvělá kniha s poutavým příběhem, četla se sama a moc mě bavila. :)
Už se těším až si přečtu další díl!!!

28.12.2014 5 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Tuto knížku jsem si přečetla, protože kniha její sestry- Emily- Na Větrné hůrce- mě naprosto ohromila. Ale Jana Eyrová byla ještě lepší! Člověk se snadno vžije do děje, doby a postav... Moc se mi líbí, jak je tam všechno rozepsané a dobře popsané (i když někoho to může rozčilovat a nudit), ale potom mi čas který v knize ubíhal přišel realističtější, takové lepší :-) Musím říct, že kniha se stala mou nejoblíbenější, stejně jako spisovatelka!! :-)

26.12.2014 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Úžasná kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout a přečetla jsem ji jedním dechem. Naprosto perfektní zakončení celé, naprosto dokonalé série. Moc jsem si ji oblíbila. Rose a zvlášť Dimitrij jsou naprosto nejúžasnější!! :-)

18.12.2014 5 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Krásná kniha plná nejpřekvapivějších převratů... Opravdu se mi moc líbila :-)

28.11.2013 5 z 5

Osud Osud Aprilynne Pike

Fajn kniha. Líbilo se mi jak David mohl být za hrdinu a pomohl Laurel a Avalonu, ale zároveň jsem ho litovala. Napínavé a zajímavé čtení s poměrně dobrým koncem.

22.08.2013 4 z 5

Návrat domů Návrat domů Lauren Brooke (p)

Skvělá knížka se silným příběhem

28.12.2012 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Celou sérii knih příběhu Harryho Pottera jsem si naprosto zamilovala! Všechny díly mě okamžitě vtáhly do děje a snadno se četly. Neuvěřitelně skvělé knížky :-)

Spoiler: Ta pasáž na konci, kdy je Harry dospělý, tak ta je úžasná! :-) Jsem hrozně ráda že to dopadlo tak jak to dopadlo! :-)

18.10.2015 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Úžasný, zábavný příběh! Kniha mě moc bavila! Hned se vrhám na další díl! :-)

21.08.2015 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Nádherná kniha! Přečetla jsem ji jedním dechem. Hrozně mě bavilo "sledovat" přeměnu hlavní hrdinky. Všude šaty, budoucí princezna, palác... prostě pohádkové :-)

29.07.2015 5 z 5

Můj ne tak sladký život Můj ne tak sladký život Rachel Harris

Skvělá kniha, moc se mi líbila stejně jako dvě předchozí :-)

29.07.2015 5 z 5

Pygmalión Pygmalión George Bernard Shaw

Knížka s nádherným příběhem... Moc se mi líbila!

19.06.2015 4 z 5