Viky.Tejralova Viky.Tejralova komentáře u knih

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

Druhý díl se mi nelíbil tolik jako první. Možná závěr byl hezký.

03.01.2016 3 z 5

Ahoj z nebe Ahoj z nebe Laurie Frankel

Zajímavá knížka. Líbila se mi.

27.12.2015 4 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Dlouho mi spousta lidí říkala "Musíš si přečíst Pána prstenů, je to úžasné!". Mě ale knížka nepřesvědčila. Moc mě nebavilo téma knížky, a často mi přišla zdlouhavá. Navíc jsem se ztrácela ve jménech nejen postav, ale i míst které navštívili a které se chystají navštívit. Byly tam zábavné pasáže které mě bavily, ale pak byly ty, které byly mě nezaujaly a já se do čtení musela docela nutit. Nicméně se mi moc líbí jak je knížka napsaná a celý příběh skvěle promyšlený, to na mě udělalo dojem. :-)

13.12.2015 3 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Celou sérii knih příběhu Harryho Pottera jsem si naprosto zamilovala! Všechny díly mě okamžitě vtáhly do děje a snadno se četly. Neuvěřitelně skvělé knížky :-)

Spoiler: Ta pasáž na konci, kdy je Harry dospělý, tak ta je úžasná! :-) Jsem hrozně ráda že to dopadlo tak jak to dopadlo! :-)

18.10.2015 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Úžasný, zábavný příběh! Kniha mě moc bavila! Hned se vrhám na další díl! :-)

21.08.2015 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Skvělá detektivka, která mě nechala napnutou až do úplného konce :-)

21.08.2015 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Kniha se mi líbila, i když ne tolik jako první. Největší zvraty byly až nakonec, takže hurá na další díl, jak se to vyvine!! :-)

Selekce Selekce Kiera Cass

Nádherná kniha! Přečetla jsem ji jedním dechem. Hrozně mě bavilo "sledovat" přeměnu hlavní hrdinky. Všude šaty, budoucí princezna, palác... prostě pohádkové :-)

Můj ne tak sladký život Můj ne tak sladký život Rachel Harris

Skvělá kniha, moc se mi líbila stejně jako dvě předchozí :-)

29.07.2015 5 z 5

Pygmalión Pygmalión George Bernard Shaw

Knížka s nádherným příběhem... Moc se mi líbila!

19.06.2015 4 z 5

Dokonalý svět Dokonalý svět Ally Condie

Kniha se mi moc líbila, ale ne tolik jako třeba první díl... Ten byl podle mě nejlepší. Občas mě mátlo jak se měnil pohled na příběh u tří různých postav...

19.06.2015 4 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Krásná, čtivá, poutavá klasika :-)

27.05.2015 5 z 5

Dokonalý sen Dokonalý sen Ally Condie

Knížka byla fajn, ale občas se mi zdála trošku zdlouhavá. Knížka byla zakončená tak, že se rovnou musím vrhnout na další díl!! :-)

08.04.2015 4 z 5

Dokonalý pár Dokonalý pár Ally Condie

Skvělá kniha, napínavá, zajímavá! :-)

15.03.2015 5 z 5

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Úžasná kniha, moc mě bavila! Moc se mi líbilo, jak byla celá kniha napsaný formou dopisů, zpráv a mailů! :-)

12.03.2015 5 z 5

Nekonečnost Nekonečnost Rachel Ward

Hezká kniha, opět velice zajímavá a snadno se četla.

SPOILER!!
Jsem moc ráda za to jak to skončilo, takhle to dopadlo naprosto skvěle, mám z toho radost!! :-)

28.02.2015 4 z 5

Chaos Chaos Rachel Ward

Pěkné a zajímavé pokračování prvního dílu. Je podobný ale přesto úplně jiný. Jsem zvědavá, co se stane dál. Jdu na třetí díl!! :-D

21.02.2015 4 z 5

Na útěku Na útěku Rachel Ward

Skvělá kniha, a když už občas začínal být děj zdlouhavý, ihned se tam objevila další zápletka... Občasná zdlouhavost byla i dobrá v tom, že jsem se mohla dobře sžít s jejich situací a tím jak žili oni, což bylo fajn. Moc pěkná kniha a zakončení bylo takové, že si MUSÍM přečíst další díl!!!! :-D :-D už se těším :-)

07.02.2015 5 z 5

Příběh dvou staletí Příběh dvou staletí Rachel Harris

Opravdu dokonalá kniha. Moc mě bavila od začátku do konce a taky mě moc potěšilo ,že má první díl pokračování.
POZOR SPOILERY!!
Jsem moc potěšena , jak moc dobře to dopadlo a musím říct, že jsem to ani trochu nečekala. Naprosto perfektní!!! :-)

26.01.2015 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Nemám slov.
Naprosto neuvěřitelně skvělá kniha, která mi moc přirostla k srdci. Je hodně smutná, ale i přesto je v ní něco, co to vyvažuje a dělá to dokonalou knihou. Moc se mi líbí jak je to napsané, jak Mia prožívá svůj život skrz vzpomínky. Moc zajímavé a moc dobře se čte. Opravdu skvělá kniha, a nevidím žádnou chybu!!! :-)

09.01.2015 5 z 5