Viky.Tejralova Viky.Tejralova komentáře u knih

Jedenáct – Neobyčejný deník obyčejné holky Jedenáct – Neobyčejný deník obyčejné holky Lauren Myracle

Přesně si pamatuju když jsem si tuhle knížku přečetla poprvé... Bylo mi stejně jako Viki a tahle knížka mě moc bavila... A i teď, když si vzpomenu, tak si jí ráda prolistuju a pořád si myslím že je moc pěkná, ne jako u některých knih u kterých si pak zpětně říkám že to bylo... zvláštní... tahle kniha je prostě super! :-D

05.01.2015

Čtrnáct Čtrnáct Lauren Myracle

Moc fajn kniha, ke které se vždycky moc ráda vrátím. A nejen protože se hlavní hrdinka jmenuje stejně jako já :-D ale taky když si třeba chci jen tak něco odpočinkovějšího, kde nejsou žádní paranormálové a podobně... Všechny čtyři které jsem četla (10 jsem nečetla) jsou opravdu moc fajn :-)

05.01.2015

Jednou provždy Jednou provždy Kiersten White

Super kniha a skvělého zakončení. Moc mě bavila. :-)

04.01.2015 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

OBSAHUJE SPOILERY!
Musím říct, že jsem zklamaná. Už ze začátku jsem byla překvapená, že je to jednou z pohledu Tobiase a podruhé z pohledu Tris. Nějak jsem si na to nemohla zvyknout... a potom kniha byla většinou plná informací o tom jak to vlastně všechno vzniklo, ta města a frakce... a to mě moc nebavilo. Nicméně jsem četla dál, protože předchozí dva díly se mi moc líbily a já doufala, že tenhle se taky nějak vyvine. Ale to se nestalo. A nejhorší na tom ten konec. Vůbec se mi nelíbil a byla jsem moc zklamaná. Jsem happy-endovej člověk, takže jsem o to zklamanější... :-(

02.01.2015 3 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Perfektní pokračování prvního dílu! Čte se naprosto sama a moc mě bavila!!

01.01.2015 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Skvělá kniha s poutavým příběhem, četla se sama a moc mě bavila. :)
Už se těším až si přečtu další díl!!!

28.12.2014 5 z 5

Dlouho byla sága Stmívání mou nejoblíbenější a všechny knížky jsem četla neustále dokola. A pak jsem objevila tuto, kde Stephanie popisuje vznik, inspiraci ke vzniku díla a ještě všechny svoje myšlenky dopodrobna rozvádí. Moc dobrý průvodce!! :-)

Tajné deníky Charlotty Brontëové Tajné deníky Charlotty Brontëové Syrie James

Charlotte je mojí nejoblíbenější autorkou a když jsem viděla tuhle knihu, nemohla jsem odolat. Bála jsem se jak to asi bude napsané a jestli to bude čtivé, ale bylo to naprosto dokonalé... Tolik informací a tak úžasně podané, moc mě to zaujalo a bavilo!! :-)

26.12.2014 5 z 5

Fajn kniha, taková oddechová :-)

26.12.2014 4 z 5

Emma Emma Charlotte Brontë

Úžasná kniha a přestože ji prý nenapsala Charlotte celou, ale byla dokončena anonymní autorkou, vůbec jsem to nepoznala. Úžasný námět, skvělý příběh a zajímavé zvraty :-)

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Tuto knížku jsem si přečetla, protože kniha její sestry- Emily- Na Větrné hůrce- mě naprosto ohromila. Ale Jana Eyrová byla ještě lepší! Člověk se snadno vžije do děje, doby a postav... Moc se mi líbí, jak je tam všechno rozepsané a dobře popsané (i když někoho to může rozčilovat a nudit), ale potom mi čas který v knize ubíhal přišel realističtější, takové lepší :-) Musím říct, že kniha se stala mou nejoblíbenější, stejně jako spisovatelka!! :-)

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Knihu jsem četla na doporučení a taky proto, že se mi líbila kniha Hvězdy nám nepřály. Hledání Aljašky je taky skvělá. Celou dobu jsem byla napnutá do jaké události se odpočítávají dny, a pak jsem byla šokovaná! Moc nečtu knihy z pohledu chlapců, ale tahle mě i tak bavila! :-)

19.12.2014

Všechny barvy Země Všechny barvy Země Beth Revis

Tak tahle knižní série mě naprosto nadchla. Četla jsem ji jedním dechem a moc mě to bavilo. Byla napínavá, plná překvapení a líbilo se mi jak je to z pohledu obou hlavních postav! :-)
A konec tohohle dílu, musím říct že je fakt něco!! :-)

19.12.2014 5 z 5

Chudobinec: Deník viktoriánské dívky z roku 1871 Chudobinec: Deník viktoriánské dívky z roku 1871 Pamela Oldfield

Fajn kniha a na čtení nenáročná. Moc zajímavý příběh. :-)

19.12.2014 4 z 5

Summer Summer Eden Maguire

Tato kniha mě moc nebavila... První díl mě trochu bavil, ale potom mi to přišlo pořád to samé dokola, a tuhle knihu jsem vážně dočetla jen že jsem se donutila... Do dalšího dílu už jsem nešla... :-/

19.12.2014 3 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Úžasná kniha, od které jsem se nemohla odtrhnout a přečetla jsem ji jedním dechem. Naprosto perfektní zakončení celé, naprosto dokonalé série. Moc jsem si ji oblíbila. Rose a zvlášť Dimitrij jsou naprosto nejúžasnější!! :-)

18.12.2014 5 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Naprosto dokonalá kniha!! Ani nechápu, jak se tolik děje vešlo do tak malé knihy. Stala se mou obrovskou oblíbenkyní!! :-)
A musím říct, že konec mě také překvapil...

(SPOILER:celkem příjemně..mě překvapil ten konec :-D ) :-D

11.02.2014 5 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Krásná kniha plná nejpřekvapivějších převratů... Opravdu se mi moc líbila :-)

28.11.2013 5 z 5

Loď mezi hvězdami Loď mezi hvězdami Beth Revis

Tahle kniha je naprosto skvělá... Četla se úplně sama, měla poutavý příběh... Od samého začátku člověka naprosto vcucne do děje a nepustí.. Konec byl také naprosto neočekávaný... Prostě skvělá kniha.. Moc doporučuji

24.09.2013 5 z 5

Moje zvláštní schopnosti Moje zvláštní schopnosti Mary K. Pershall

Vybrala jsem si tuto knihu hlavně kvůli svojí tématice, která mě baví a ráda ji čtu. Nicméně kniha je pro dívky přibližně od 9-12 let a mně je 14. Možná by se to jednomu nezdálo jako kdovíjaký rozdíl, ale je to rozdíl.. Přečetla jsem ji během dvou hodin, vyprávění začalo hned na první stránce (myslím tím, že se rovnou začínala objevovat taková ta zápletka)... Nejsem nijak zklamaná, ale přirovnala bych to asi jako k burákům u televize... Moc jsem o tom nepřemýšlela, ale přesto jsem to vnímala.. Pro mě prostě taková oddychovka..

16.09.2013