Chaos ekniha

Jak se vypořádá Adam, syn Jem, se schopností, kterou zdědí po své matce?

Adam je šestnáctiletý kluk, který se vzhledem neliší od svých vrstevníků. Přesto je naprosto výjimečný. Stejně jako jeho matka i on vidí čísla. Když se někomu podívá do očí, vidí je.

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216213/cisla-2-chaos-216213.jpg 3.9172

Čísla 2.

Literatura světová, Romány, Sci-fi
Vydáno (ekniha), Egmont (ČR)

Numbers 2 – The Chaos, 2010

Kniha Chaos

Nikychlupova
22.06.2020

Stejné napínavé čtení jako u první knihy. Mohu jen doporučit. Vrhám se na třetí díl.

mirec88
11.03.2020

Skvelé pokračovanie, ktoré sa mi páčilo ešte o chlp viac sko prvý diel. A tu sa mi páčil aj koniec a teším sa na zavŕšenie trilógie.

kaja3190
26.12.2018

Tenhle díl mi přišel ještě lepší než ten první a ten konec mi vyrazil dech.

domino1701
30.01.2018

Jedna z mála knih, kde je lepší druhý díl než první. Poprvé jsem knihu četla ve svých 13 letech a byla jsem nadšená. Za téměř 6 let, kdy jsem se k této knize vrátila díky čtenářské výzvě, mám trošku jiný názor. Kniha by byla ještě lepší, kdyby zde nebylo tolik sprostých a hlavně nespisovných výrazů (dem, vo tom, dejchat,...) místy mě to trhalo oči. Jinak má kniha podle mě dobrý námět na zfilmování.

_Peprmintka_
03.01.2018

Bohužel nesdílím názor, že druhý díl je lepší než první. Druhá čísla mě jen utvrzují v tom, že některé knihy by měly stát samostatně. Já bych autorům ty trilogie už zakázala.

zuzuzajda
02.11.2017

Je až zvláštní, že první a druhý díl této série napsal stejný autor. První díl opravdu špatný, drhý zvládnutý mnohem lépe. Doporučuji přeskočit jedničku a začít čist rovnou dvojku. Nijak zvlášť na sebe nenavazují.

warca
01.08.2017

Docela napínavé čtení rozhodně předčilo první díl! Hltala jsem jednu stránku za druhou a nemůžu se dočkat pokračování!

anibeni
23.08.2016

Druhý díl je podstatně lepší než první... Kniha je napínavá a téma a námět stále velmi zajímavé..