Veruu95 Veruu95 komentáře u knih

Královské turné Královské turné Amy Alward

Opět super, myslela jsem, že jsou jen dva díly, ale vzhledem ke konci mi bylo jasné, že musí být třetí. Snad se k nám brzy dostane! :) První dva díly můžu vřele doporučit! ❤

02.10.2018 5 z 5

Deník alchymistky Deník alchymistky Amy Alward

Sice se to může tvářit jako dětská knížka, ale já si ji užila velice :) Už dočítám i druhý díl... Jedině můžu doporučit! Myslím, že každá věková kategorie si v tom najde to své :)

28.09.2018 5 z 5

Caraval Caraval Stephanie Garber

Perfektní, hltala jsem každou stránku od začátku až do konce :)

23.09.2018 5 z 5

Inferno Inferno Lisa Jane Smith

Závěrečný díl byl opět pecka! Konec mě sice trochu mrzel, doufala jsem, že to dopadne trošku jinak, ale i tak, počteníčko krásné.

13.08.2018 5 z 5

Doupě Doupě Lisa Jane Smith

Nemůžu hodnotit jinak, než opět 5* :) I druhý díl byl skvělý a skončilo to tak napínavě! Takže... kde mám ten poslední díl? Jdu na něj! :D

11.08.2018 5 z 5

Lovec Lovec Lisa Jane Smith

Přečtěno jedním dechem během asi dvou hodin :D Perfektní od začátku až do konce, už mám rozečtený i druhý díl, hrozně mě zajímá, co bude dál :)

10.08.2018 5 z 5

Strážci příběhů Strážci příběhů Mechthild Gläser

Pár nedostatků by se našlo, ale příběh byl celkově moc milý a originální. Dobře se četl :-)

10.08.2018 4 z 5

Dívka, která upíjela měsíc Dívka, která upíjela měsíc Kelly Barnhill

Krásný a originální příběh, který dokáže zabavit jak děti, tak i dospělé. Do pohádky jsem se naprosto ponořila a bylo mi líto, že už je konec.

05.08.2018 5 z 5

Jeden plus jeden Jeden plus jeden Jojo Moyes

Moc milý příběh!

03.08.2018 5 z 5

Bylo nebylo Bylo nebylo Odette Beane

Jakožto velká milovnice seriálu jsem musela po několika letech sáhnout konečně i po knize a byl to moc příjemný návrat k první sérii :)
Seriál mi v porovnání s knihou přišel více propracovaný a také tam bylo více věcí, více příběhů určitých postav, ale nijak to nevadilo, knížka byla hezky napsaná a četla se moc dobře :)

31.07.2018 4 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Hodnotím průměrně. Od J. Greena jsem zatím četla dvě knihy, které mi přišly skvělé - Hvězdy nám nepřály a Papírová města. Poté jsem četla (nebo tedy zkoušela číst) Příliš mnoho Kateřin, což mě už tedy nechytlo. Tahle knížka je na tom u mě podobně. Nevím, čím to, ale četla se mi dost obtížně, občas jsem se musela i nutit. Postavy mi nijak k srdci nepřirostly, spíš naopak, moc jsem je nemusela. Příběh jako takový byl fajn, ale moc velký dojem na mě kniha bohužel neudělala.

29.07.2018 3 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Skvělé zakončení příběhu, bylo to napínavé a zajímavé od začátku do konce :) Už se těším na další díly, které se budou věnovat dalším Royalovic klukům :)

29.07.2018 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Jedna z nejlepších knížek (a rovnou i sérií, protože další díly jsou taky pecka) vůbec. Rozhodně doporučuji, určitě nebudete litovat! :)

27.07.2018 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Hezky pěkně! První i druhý díl jsem zhltla během dvou dní. Líbí se mi styl psaní a neustálá překvapení během příběhu. S Royaly se zkrátka nenudíte. :)

Jdu na třetí díl a nemůžu se dočkat! Nedokážu si představit čekat na další díl, než se vydá, když to vždycky končí táák napínavě! :D

27.07.2018 5 z 5

A hvězdy mi daly tebe A hvězdy mi daly tebe Karen McQuestion

Neurazí, ale ani nenadchne.

27.07.2018 3 z 5

Krutá krása Krutá krása Rosamund Hodge

Bohužel tohle mě nezaujalo, nedočetla jsem.

22.07.2018 1 z 5

Moc krásný kouzelnický svět :) Jsem zvědavá, co bude dál :)

14.07.2018 5 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Pěkná kniha, skvělý námět, líbil se mi i autorčin styl psaní. Avšak celou dobu mi trochu nesedělo to zasazení děje. Možná jsem až moc zvyklá na klasickou Krásku a Zvíře, kterou miluji. Nicméně celkovému prožitku to nijak neuškodilo a příběh jsem si užila, bylo to zase něco jiného a určitě originálního. :)

13.07.2018 4 z 5

Bez srdce Bez srdce Marissa Meyer

Jedna z nejlepších, možná i nejlepší kniha, kterou jsem za poslední dobu četla! Krásné a originální zpracování, řekla bych, že hodně lidem při četbě Alenky vrtalo hlavou, co se sakra mohlo kdy královně stát, že je taková... V téhle knize je odpověď. Samozřejmě, jelikož znám původní příběh, věděla jsem, že happy end se konat asi nemůže, ale i přesto jsem doufala a hlavní hrdinku Cath i Šprýma jsem si oblíbila. Ráda se ke knize někdy vrátím.

13.07.2018 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Mě ani tahle kniha nezklamala. Často tady v komentářích čtu, že je spíše pro mladší, tak půjdu trochu proti proudu - je mi 22 let a knihu i její příběh jsem si vážně užila od začátku až do konce! :)

07.07.2018 5 z 5