Veruu95 Veruu95 komentáře u knih

Modrá Modrá Lucy Clarke

Skvělá kniha. Napětí od začátku do konce. Překvapivý závěr tomu dodal pomyslnou třešničku... Já si rozhodně budu chtít přečíst i další knihy od autorky :)

04.07.2021 5 z 5

Ágnes ve skleněném městě Ágnes ve skleněném městě Ivana Peroutková

Tohle byl krok vedle. Příběh vypadal zajímavě, ale nějak jsem to celé nepobrala.

26.06.2021 1 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Nebylo to špatné, ale kniha Osm se mi líbila více... tady už to místy bylo moc, moc postav, moc zapletených vztahů a konec byl na můj vkus moc otevřený. Nápad byl fajn, líbilo se mi, jak jsou všechny hrdinky nějak spojené... ale pro mě je kniha jako taková spíše průměr.

14.06.2021 3 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Seriál jsem ještě neviděla, ale kniha se mi líbila moc. Moc pěkně propracované postavy i příběh, konec mě překvapil, ale všechno to sedělo. Za mě super.

04.06.2021 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

První kniha, která se mi od autorky dostala do rukou.
Líbila se mi, občas jsem se sice ztratila, ale nic, co by mi výrazně kazilo zážitek.
Zápletka byla originální, konec dal odpovědi, ale zároveň nechal i nějaké otázky, ale tak to asi autorka i zamýšlela...
Určitě si přečtu i další knihy.

01.06.2021 4 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

První kniha, kterou jsem od autorky četla. A byla skvělá!
Momentálně jsem ráda za dobu, kterou máme, i když v mnoha ohledech také není ideální.
Je to hodně silné čtení, které vás donutí přemýšlet... Určitě doporučuji!

07.05.2021 5 z 5

Spící Beatrice Spící Beatrice Júlia Matulová

3,5*
Úplně skvělé to nebylo, hrůza taky ne. Takový průměr.
Vzhledem k tomu, že je to prvotina, je to docela povedené. Věřím, že si ještě někdy od autorky něco přečtu.

02.08.2020 3 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Kniha se mi líbila. Podezření jsem měla, ale musela jsem číst dál, abych věděla, jestli to tak skutečně je. FajnFajKniha mi přišla i občasná romantika, ale nebylo to nic přehnaného. Kniha je napsaná čtivě, pokud vás zaujme, za pár hodin máte přečteno. Já hodnotím plným počtem, byla jsem spokojená. :)))

07.07.2020 5 z 5

Pamatuj na smrt Pamatuj na smrt Aleš Novotný

Skvělá knížka! Moc dobře se četla, příběh mě vtáhnul. Vraha jsem sice tipla dobře, ale zážitku ze čtení to nebránilo... přece jen jsem si nebyla 100% jistá. ;) Doporučuji a těším se na další knihu od tohoto mladého, slibného autora.

28.06.2020 5 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Těžké hodnotit. Kniha jako taková špatná nebyla a konec mě dostal, ale nečetla se mi úplně snadno, možná mi nesedl styl psaní, nevím, prostě tam něco chybělo.

27.03.2020 3 z 5

Dva tajemství neudrží Dva tajemství neudrží Karen M. McManus

Já tento styl knih můžu :)
Líbila se mi ta tajemná a temná atmosféra, napětí zde také bylo a vraha bych neuhodla, vůbec mě to ani jednou za knihu nenapadlo. Konec jsem četla se zatajeným dechem. Povedené :)

24.03.2020 5 z 5

Nebe ze zlata Nebe ze zlata Laura Wood

Pěkná oddechovka s příjemnou atmosférou. Děj není nijak převratný a je i dost předvídatelný, ale vlastně mi to ani nevadilo, ráda jsem si knihu přečetla :)

19.03.2020 4 z 5

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

Líbilo se mi to :) sympatické postavy i příběh.
Určitě se pustím do dalšího dílu.

16.03.2020 4 z 5

Píseň zimy Píseň zimy S. Jae-Jones

Celkem příjemné počtení, ale příliš zdlouhavé popisné pasáže. Váhám, zda se pustit do dalšího dílu.

09.03.2020 3 z 5

Sherwood Sherwood Meagan Spooner

Oceňuji nápad, ale kniha se strašně vlekla a hrdinové mi nebyli sympatičtí. Jediné, co se mi líbilo, byl Robinův příběh na začátku kapitol.

18.02.2020 3 z 5

Verum Verum Courtney Cole

Druhý díl mě již tolik neoslovil, stačil by mi asi první. Tady už mi přišlo všechno až moc zamotané a překombinované.

11.02.2020 2 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

To bylo opravdu něco, super tajemná, až temná atmosféra po dobu celé knihy, konec mě dostal. O tom, co bude to tajemství jsem přemýšlela, ale tohle mě nenapadlo. Skončilo to neukončeně, takže jdu hned na druhý díl a doufám, že mě nezklame po tomto prvním, skvělém.

11.02.2020 5 z 5

První opravdový polibek První opravdový polibek Kasie West

Kasie West mám ráda, ale tahle kniha mi moc nesedla. Oproti Štěstí v lásce (které jsem četla od West před touto knihou) opravdu hodně slabé.

05.02.2020 2 z 5

Spolek nemrtvých holek Spolek nemrtvých holek Lily Anderson

Na příběh jsem se těšila, přečetla jsem ji rychle, ale nemůžu říct, že bych byla nějak extra nadšená. To čarodějnictví mi moc nesedlo. Nevadí, aspoň jsem zkusila něco trochu jiného... :)

03.02.2020 3 z 5

Bouřňákův ostrov Bouřňákův ostrov Catherine Doyle

Konečně po nějaké době opět kniha, kterou jsem si užila od začátku do konce. Magický ostrov mě doslova pohltil! Další díl si moc ráda přečtu a tuto knihu doporučuji jak dětem, tak i dospělým - každý si v ní to své najde. :))

02.02.2020 5 z 5