Veruu95

ModráModráLucy Clarke

Skvělá kniha. Napětí od začátku do konce. Překvapivý závěr tomu dodal pomyslnou třešničku... Já si rozhodně budu chtít přečíst i další knihy od autorky :)

04.07.2021

Ágnes ve skleněném městěÁgnes ve skleněném městěIvana Peroutková

Tohle byl krok vedle. Příběh vypadal zajímavě, ale nějak jsem to celé nepobrala.

26.06.2021

BábovkyBábovkyRadka Třeštíková

Nebylo to špatné, ale kniha Osm se mi líbila více... tady už to místy bylo moc, moc postav, moc zapletených vztahů a konec byl na můj vkus moc otevřený. Nápad byl fajn, líbilo se mi, jak jsou všechny hrdinky nějak spojené... ale pro mě je kniha jako taková spíše průměr.

14.06.2021

Ostré předmětyOstré předmětyGillian Flynn

Seriál jsem ještě neviděla, ale kniha se mi líbila moc. Moc pěkně propracované postavy i příběh, konec mě překvapil, ale všechno to sedělo. Za mě super.

04.06.2021

OsmOsmRadka Třeštíková

První kniha, která se mi od autorky dostala do rukou.
Líbila se mi, občas jsem se sice ztratila, ale nic, co by mi výrazně kazilo zážitek.
Zápletka byla originální, konec dal odpovědi, ale zároveň nechal i nějaké otázky, ale tak to asi autorka i zamýšlela...
Určitě si přečtu i další knihy.

01.06.2021

ListopádListopádAlena Mornštajnová

První kniha, kterou jsem od autorky četla. A byla skvělá!
Momentálně jsem ráda za dobu, kterou máme, i když v mnoha ohledech také není ideální.
Je to hodně silné čtení, které vás donutí přemýšlet... Určitě doporučuji!

07.05.2021

Spící BeatriceSpící BeatriceJúlia Matulová

3,5*
Úplně skvělé to nebylo, hrůza taky ne. Takový průměr.
Vzhledem k tomu, že je to prvotina, je to docela povedené. Věřím, že si ještě někdy od autorky něco přečtu.

02.08.2020

Seznam mrtvýchSeznam mrtvýchJennifer L. Armentrout

Kniha se mi líbila. Podezření jsem měla, ale musela jsem číst dál, abych věděla, jestli to tak skutečně je. FajnFajKniha mi přišla i občasná romantika, ale nebylo to nic přehnaného. Kniha je napsaná čtivě, pokud vás zaujme, za pár hodin máte přečteno. Já hodnotím plným počtem, byla jsem spokojená. :)))

07.07.2020

Pamatuj na smrtPamatuj na smrtAleš Novotný

Skvělá knížka! Moc dobře se četla, příběh mě vtáhnul. Vraha jsem sice tipla dobře, ale zážitku ze čtení to nebránilo... přece jen jsem si nebyla 100% jistá. ;) Doporučuji a těším se na další knihu od tohoto mladého, slibného autora.

28.06.2020

Prokletý rokProkletý rokKim Liggett

Těžké hodnotit. Kniha jako taková špatná nebyla a konec mě dostal, ale nečetla se mi úplně snadno, možná mi nesedl styl psaní, nevím, prostě tam něco chybělo.

27.03.2020

Dva tajemství neudržíDva tajemství neudržíKaren M. McManus

Já tento styl knih můžu :)
Líbila se mi ta tajemná a temná atmosféra, napětí zde také bylo a vraha bych neuhodla, vůbec mě to ani jednou za knihu nenapadlo. Konec jsem četla se zatajeným dechem. Povedené :)

24.03.2020

Nebe ze zlataNebe ze zlataLaura Wood

Pěkná oddechovka s příjemnou atmosférou. Děj není nijak převratný a je i dost předvídatelný, ale vlastně mi to ani nevadilo, ráda jsem si knihu přečetla :)

19.03.2020

OdhaleníOdhaleníLisa Jane Smith

Líbilo se mi to :) sympatické postavy i příběh.
Určitě se pustím do dalšího dílu.

16.03.2020

Píseň zimyPíseň zimyS. Jae-Jones

Celkem příjemné počtení, ale příliš zdlouhavé popisné pasáže. Váhám, zda se pustit do dalšího dílu.

09.03.2020

SherwoodSherwoodMeagan Spooner

Oceňuji nápad, ale kniha se strašně vlekla a hrdinové mi nebyli sympatičtí. Jediné, co se mi líbilo, byl Robinův příběh na začátku kapitol.

18.02.2020

VerumVerumCourtney Cole

Druhý díl mě již tolik neoslovil, stačil by mi asi první. Tady už mi přišlo všechno až moc zamotané a překombinované.

11.02.2020

NocteNocteCourtney Cole

To bylo opravdu něco, super tajemná, až temná atmosféra po dobu celé knihy, konec mě dostal. O tom, co bude to tajemství jsem přemýšlela, ale tohle mě nenapadlo. Skončilo to neukončeně, takže jdu hned na druhý díl a doufám, že mě nezklame po tomto prvním, skvělém.

11.02.2020

První opravdový polibekPrvní opravdový polibekKasie West

Kasie West mám ráda, ale tahle kniha mi moc nesedla. Oproti Štěstí v lásce (které jsem četla od West před touto knihou) opravdu hodně slabé.

05.02.2020

Spolek nemrtvých holekSpolek nemrtvých holekLily Anderson

Na příběh jsem se těšila, přečetla jsem ji rychle, ale nemůžu říct, že bych byla nějak extra nadšená. To čarodějnictví mi moc nesedlo. Nevadí, aspoň jsem zkusila něco trochu jiného... :)

03.02.2020

Bouřňákův ostrovBouřňákův ostrovCatherine Doyle

Konečně po nějaké době opět kniha, kterou jsem si užila od začátku do konce. Magický ostrov mě doslova pohltil! Další díl si moc ráda přečtu a tuto knihu doporučuji jak dětem, tak i dospělým - každý si v ní to své najde. :))

02.02.2020

RituálRituálSergej Djačenko

Film jsem zatím neviděla, ale kniha mě nezaujala, nemohla jsem se začíst.

01.02.2020

Erebos – Hra, která zabíjí!Erebos – Hra, která zabíjí!Ursula Poznanski

Kniha je dobře napsaná, ale mě bohužel nezaujala tematika. Jasně, věděla jsem, že to bude z herního prostředí a říkala jsem si, že aspoň zkusím něco jiného, než obvykle... ale asi to není úplně to pravé pro mě. Nicméně nic to nemění na faktu, ze je kniha aktuální a je hodně dobře napsaná :)

28.01.2020

S láskou tě nenávidím - 13 povídek o ničemnostiS láskou tě nenávidím - 13 povídek o ničemnosti* antologie

Hodně zvláštní kniha. Některé povídky byly fajn, některé jsem skoro ani nedočetla. Ke knize se neplánuji vracet a jsem celkem ráda, že ji mám za sebou :D

27.01.2020

Část tvého světaČást tvého světaLiz Braswell

Stejně jako příběh o Belle mě uchvátil i tento. Bylo to čtivé, napínavé, objevily se sympatické i nenáviděné postavy.
Těším se na další knihu ze série :)

26.01.2020

Podivné zmizeníPodivné zmizeníBryan Chick

Na mě už to moc nebylo. Nejsem cílový čtenář. Ale dětem se kniha bude určitě líbit :)

16.01.2020

Kroniky prachuKroniky prachuLin Rina

Pěkná knížka, taková oddechovka. Klidně mohla být i trošku kratší, některé pasáže mi přišly méně důležité. I tak se to ale moc pěkně četlo. Konec byl trošku přeslazený, ale dalo se to čekat. Jsem spokojená :)

15.01.2020

Zelená jako smaragdZelená jako smaragdKerstin Gier

Skvělé zakončení série, konec moc pěkný, i když trochu rychlý. Ale vlastně mi to vůbec nevadí a ráda se někdy v budoucnu k celé sérii vrátím :)

05.01.2020

Modrá jako safírModrá jako safírKerstin Gier

Druhý díl také nezklamal a já se bez váhání pouštím do třetího, zajímá mě, jak to bude dál, přijde mi, že po tomto díle je atmosféra poměrně hustá. :D

03.01.2020

Rudá jako rubínRudá jako rubínKerstin Gier

Konečně jsem se k sérii dostala. Bylo to téměř nemožné, v knihovnách skoro pořád rozpůjčované na x měsíců dopředu.
Ale povedlo se a musím říct, že jsem nadšená. I když je tento první díl takovým spíše úvodem do celé série, tudíž tam ještě není tolik napětí, ale přišlo mi to naprosto v pořádku - je přece důležité se seznámit s postavami, světem a zvyklostmi v něm.
Líbí se mi hlavní postavy Gwen (normální, trošku praštěná holka, některé pasáže nutily se usmívat) i Gideon (zpočátku vypadá jako namachrovaný frajírek, ale oblíbit si ho prostě musíte). Jsem zvědavá, jak to s nimi bude pokračovat :)
Kniha krásně odsýpala a četla se v podstatě sama, už se nemůžu dočkat, až se vrhnu na další díl, který na mě už čeká na stolku.

31.12.2019

Černá čarodějkaČerná čarodějkaLaurie Forest

Super knížka, příběh i postavy skvělé. Už by mohl vyjít další díl, protože tento skončil hodně otevřeně. Tak snad brzy :)

29.12.2019