Veruu95 Veruu95 komentáře u knih

Dokonalý pár Dokonalý pár Ally Condie

Nemohla jsem se do ní začíst... po 70 stránkách odloženo, třeba jen teď nemám "chuť" na tento žánr, nevím. :-)

02.07.2018 2 z 5

Stříbrná maska Stříbrná maska Holly Black

Co dodat, bylo to skvělé... Už aby byl ten pátý díl!

30.06.2018 5 z 5

Železná zkouška Železná zkouška Holly Black

Skvělý kouzelnický svět! Trochu jsem se bála, jelikož ve svých 22 letech asi nejsem úplně cílový čtenář, ale mě to fakt nadchlo. Přečetla jsem celou knihu za večer, ani nevím, jak (čas rychle letí, když se člověk dobře baví :D). Konec mě překvapil, měla jsem svou teorii ohledně hlavního hrdiny, ale tohle jsem nečekala a přesně tohle mám v knihách ráda, když dokáží překvapit.

Teď se trochu prospím a hurá na druhý díl! :D

24.06.2018 5 z 5

Krverůž Krverůž A.G. Howard (p)

Za mě teda perfektní, možná mi tahle kniha sedla i trochu více než série Šepotání (a to jsem z ní byla také nadšená!). Kdybych mohla, dám snad i více hvězdiček, tohle mi fakt sedlo, skvělý námět a skvěle zpracovaný. Rozhodně jsem se nenudila a věřím, že se k ní za nějaký čas ráda vrátím. :-)

16.06.2018 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Krásné, přečteno snad ani ne za hodinu! :) Škoda, že bajek není víc, ráda bych četla dál.
Brumbálovy komentáře jsou skvělým zpestřením a obrázky v knize jsou také moc pěkné.

04.06.2018 5 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Tohle bylo prostě perfektní! Konec jsem vážně nečekala... :)
Nemůžu se dočkat dalších dílů!

27.05.2018 5 z 5

Láska mezi písmenky Láska mezi písmenky Jodi Picoult

Kniha se mi moc líbila - originální námět i zpracování - jediné, co mě trošku mrzelo bylo zjištění, že se jedná o druhý díl, a tak byly některé věci zmiňované v knize chvílemi nejasné.
Celkovému dojmu to ale nijak výrazně neubralo, klidně bych si ji přečetla znovu! :)

25.11.2017

Tajnosti sira Richarda Tajnosti sira Richarda Julia Quinn

Juliu Quinn a její knihy miluju. Vždy, když vyjde nová kniha, nemůžu se dočkat, až ji přečtu. Mě tedy (narozdíl od hodně dalších) ani tahle nezklamala. Byla trochu jiná, než ostatní autorčiny knihy, ale možná právě to se mi na ní tolik líbilo. Zajímavá zápletka, jednoduše jsem se nemohla odtrhnout - jedna z nejrychleji přečtených knih. :D

19.11.2017 5 z 5