Veruu95 Veruu95 komentáře u knih

Valentýnské prokletí Valentýnské prokletí Jodi McAlister

Tematika knihy je velmi originální a styl psaní je takový, že vás to prostě nutí pokračovat, protože moc chcete vědět, co bude dál a jak to celé dopadne. Moc jsem si celou knihu užila, postavy jsem si oblíbila. Dávám 5* a doporučuji všem, kteří mají rádi YA fantasy a chtějí si přečíst něco trošku jiného. :)

09.06.2019 5 z 5

Dvanáct nocí Dvanáct nocí Andrew Zurcher

Kniha pro děti to rozhodně není. Já se tedy až tak neztrácela, některé věci byly náročnější na pochopení, ale příběh jako takový se mi líbil, byl originální :)

28.05.2019 4 z 5

Kniha ztracených věcí Kniha ztracených věcí John Connolly

Takova temna pohadka, bylo to zase neco trochu jineho a precetla jsem ji rychle :) Urcite bych doporucila - spise ale "dospelejsim" detem.

18.05.2019 4 z 5

Phoenix Phoenix Eden Maguire

Pěkný závěr, ale Phoenixův příběh mě nechytl až tak, jako ty předchozí. Jen mi přišlo smutné, jak se s Darinou museli už opravdu jednou provždy rozloučit a také se mi líbilo odhalení příbuzenského vztahu Dariny a Huntera.
Celou sérii určitě doporučuji, i když přiznávám, že první dva díly jsem četla jedním dechem, ty dva poslední už nešly až tak hladce. Ale ničemu to nevadí, ráda si jednou celou sérii přečtu znova, líbil se mi námět i styl psaní. Pěkné oddechové čtení nejen pro dospívající :)

13.05.2019 4 z 5

Summer Summer Eden Maguire

Předchozí dva příběhy se mi líbily maličko víc, ale i tak byl tento skvělý :) Narozdíl od předchozích dvou, jsem vůbec netušila, kdo by to mohl udělat, až ke konci jsem měla tušení.
Skoro mě až mrzí, že už zbývá jen jeden díl a série je u konce.

02.05.2019 5 z 5

Arizona Arizona Eden Maguire

Druhý díl se mi líbil ještě o malinko víc než ten první. Arizonin příběh mě zaujal a bylo okolo něj spousta nedořešených věcí, na jejichž vyřešení jsem netrpělivě čekala, což znamenalo, že jsem musela číst a číst :D.
V prvním díle mi byla Arizona trochu protivná, teď jsem ji ale pochopila a bylo mi jí i jejího malého brášky moc líto.
Teď se už těším na příběh Summer. :)

29.04.2019 5 z 5

Jonas Jonas Eden Maguire

Skvělý námět a hezky napsané, napínavé... Těším se na další díly :)

27.04.2019 5 z 5

Prokletá krev Prokletá krev Ange

Super kniha :) jen ubiram jednu hvezdicku za ten konec, ktery mi prisel uspechany a nedotahnuty... Ale jinak skvele!

20.04.2019 4 z 5

Polibek nesmrtelnosti Polibek nesmrtelnosti Alice Moon

Hodně slabé. Zvláštní, skoro až divný styl psaní, pořádně nic se tam neděje... Přečetla jsem cca 140 stránek a pak jsem si řekla, že nemá cenu se dál trápit.

24.02.2019 odpad!

Posmrtný život Holly Chaseové Posmrtný život Holly Chaseové Cynthia Hand

Perfektní od začátku až do konce. Nápad propojit klasickou Vánoční koledu s vědou a moderním světem se vážně povedl. Hlavní hrdinku jsem měla moc ráda a mrzelo mě, až jsem došla ke konci knihy. Konec byl udělaný moc hezky a smutně zároveň, ale moc se mi tam hodil. Zamáčkla jsem slzičku. :) Za mě určitě 5*, bylo to TOP!

13.02.2019 5 z 5

Magický náramek Magický náramek Natalja Ščerba

Ačkoliv jsem se na knihu těšila, skoro mě nezaujala a občas jsem se do čtení až nutila.

25.01.2019 1 z 5

Kráska a zvíře: Zakletá v knize Kráska a zvíře: Zakletá v knize Jennifer Donnelly

Nádherná vsuvka k ještě nádhernější pohádce ❤ :) Krásně napsané, pro ty, kteří mají rádi pohádky jasná volba!

15.01.2019 5 z 5

Dcera čarodějky Dcera čarodějky Lene Kaaberbøl

Trochu zvláštní styl psaní, ale nijak mi to při čtení nevadilo, jen tedy na to, že je to pro děti, mi to přijde docela drsné. :D Ale kniha a příběh jako takový se mi líbil, určitě bych doporučila k přečtení! :)

20.12.2018 4 z 5

Střípky hvězd Střípky hvězd Tereza Janišová

Třetí díl, ačkoliv má nejhezčí obálku, mě už obsahově tolik nechytnul jako předchozí dva. Na příběhu mi pořád něco vadilo a s hlavní hrdinkou jsem se nedokázala pořádně sžít.

20.12.2018 3 z 5

Kouzla na obzoru Kouzla na obzoru Tereza Janišová

Super, i kdyz prvni díl se mi libil o neco vice. I tak ale moc pekne cteni s hromadou zajimavych napadu. :)

07.12.2018 4 z 5

Město čarodějů Město čarodějů Tereza Janišová

Libilo se mi to moc, dobre se to cetlo. Je pravda, ze by nektere casti mohly byt vice rozepsany, ale chapu, ze se jedna o autorcinu prvotinu. Urcite jdu na dalsi dil :)

05.12.2018 4 z 5

Legenda Legenda Stephanie Garber

Já tuhle sérii tak miluju! Vždy mě překvapí a hlavně se od knížky nedokážu odtrhnout! Momentálně jsem lehce rozladěná z toho, že další díl vyjde až příští rok! :D ❤

30.11.2018 5 z 5

Čarodějka v zácviku Čarodějka v zácviku James Nicol

Krásná oddechová knížka :)

21.11.2018 5 z 5

Divotvůrce Divotvůrce Sebastien de Castell

Kniha to byla zajímavá, i když je pravda, že občas jsem bojovala s těmi jmény :D. Ale příběh jako takový se mi líbil, rozjezd byl takový pomalejší, ale byl to první díl a nějaký úvod byl určitě potřeba. Těším se na druhý díl :)

16.11.2018 4 z 5

Milionkrát June Milionkrát June Emily Henry

Krásná a napínavá knížka, příběh se mi moc líbil. Určitě můžu doporučit! :)

04.11.2018 5 z 5