Phoenix

Darina už nevěří sama sobě. Přes to všechno, čím už prošla, stále pochybuje, že Krásní Mrtví mohou být skuteční. Snad jsou to jen výplody její žalem zasažené představivosti. Ale zjevení Phoenixe a Huntera jí dokazují, že opak je pravdou. Vrací se zpět na Foxton a očekává poslední setkání s Phoenixem. Tam nastane okamžik, kterého se Darina děsí nejvíc ze všeho. Musí odhalit okolnosti jeho smrti. Do cesty se jí staví nečekané překážky - Hunterovo zvláštní tajemství, podivný návrat Phoenixova otce a násilí místního gangu. Čas utíká příliš rychle a Darina se cítí chycená v pasti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127571/phoenix-127571.jpg 3.9217

Krásní mrtví 4.

Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)

Kniha Phoenix

knihomolka27
07.08.2020

Sbohem Darino, jsem ráda, že už se k tobě nikdy nepročtu. Protože tahle série mi stačila bohatě jednou. Ve zkratce tahle série postrádá to co postrádat nemá a má to co by mít nemusela....jako například až komickou teatrálnost, opakování děje a motivů, nedodělané postavy, hloupé dialogy, nelogičnost,přemrštěnost, neuvěřitelné vztahy.......kdyby všechno tohle fungovalo, tak by mi třeba vůbec nevadilo, že samotný námět není zas až tak moc originální

katka639
14.05.2020

Myslím, že celkem pěkné zakončení série. Krátké oddychovky, které jsem mohla číst v práci. U tohoto dílu se mi na konci až tajil dech a hrozně jsem to s Darinou prožívala.

eliskaprchalova
19.08.2019

Výborná fantasy kniha.

Veruu95
13.05.2019

Pěkný závěr, ale Phoenixův příběh mě nechytl až tak, jako ty předchozí. Jen mi přišlo smutné, jak se s Darinou museli už opravdu jednou provždy rozloučit a také se mi líbilo odhalení příbuzenského vztahu Dariny a Huntera.
Celou sérii určitě doporučuji, i když přiznávám, že první dva díly jsem četla jedním dechem, ty dva poslední už nešly až tak hladce. Ale ničemu to nevadí, ráda si jednou celou sérii přečtu znova, líbil se mi námět i styl psaní. Pěkné oddechové čtení nejen pro dospívající :)

ZNellyZ
17.08.2018

Krásný závěr celé série. Phoenixův příběh byl skvělý a opravdu povedené vyvrcholení Krásných mrtvých. Musím říct, že jsem si ke knihám udělala citovou vazbu a na konci uronila nějakou tu slzičku.

Laughtubbe
10.05.2018

Musím uznat, že jsem se nejvíce těšila na tento poslední díl. Ale musím se přiznat. Osud Phoenixe mě zarazil a konec příběhu mi přišel takový nemastný neslaný. Tím nechci říct , že se mi kniha ani série nelíbila. Ráda bych si někdy v budoucnu přečetla sérii znovu ale i tak jsem knihy poslala dál. Nezanechali toho tolik ve mě :)

Pedruska01
13.03.2018

Svým způsobem jsem ráda, že tuhle sérii mám konečně za sebou. Uff! Další knihu, s hlavní hrdinkou Darinou, bych vážně už nedala. Ta holka prostě byla a je strašná pipina - to nejde nazvat jinak. Prostě moje sympatie si nezískala. Spíš jsou na bodu mrazu. Hraje si to na nepostradatelnou, nej-všechno cosi, co vše musí řešit a prožívat. Chudinka - nejí, nespí. Je unavená, až omdlívá, když jde do kopce... A tak hrozně přeci Phoenixe miluje!!! Bože, otevírala se mi kudla v kapse.
Opět se objevují nelogické věci a zmíňky, naivita, zbytečnost a hloupost, které nejdou spolknout. Když se nad tím zamyslím, což je v rámci téhle série naprosto k ničemu, tak vlastně Darina není potřeba. Stačí se vrátit v čase - což si ti "zombie-andělé" zvládnou udělat - a vrah nalezen, tudíž případ vyřešen. Tečka. (Možná by se vše usnadnilo a především by se knížečky zkrátily a ještě by byla šance, že by nabraly jakousi "kvalitu".)
Za čím si stojím je určitá čtivost všech dílů, to tam fakt je. Ale s dalšími klady nesmíte počítat. Bídný průměr.

Jája92
27.01.2018

Zdárné zakončení celé série, které vám nic nepřidá ani neubere.

nadpřirozené bytosti andělé

Eden Maguire