Arizona

Nejsou živí. Nejsou mrtví. Něco mezi tím. V průběhu jednoho roku zemřou za podivných okolností čtyři mladí, krásní lidé, studenti ellertonské střední školy. Jonas, Arizona, Summer a - Phoenix. Ta poslední smrt zasáhne Darinu nejvíc. Byl to její kluk, její veliká, největší láska… Je její setkání s Krásnými mrtvými skutečné? Co znamenají ta andělská křídla, která vidí, slyší a která nakonec sama dostává? Jonas zemřel jako první, zabil se na motorce. Ale je tolik nezodpovězených otázek… Odhalí Darina včas temná tajemství tajemství, aby tak vykoupila duše Krásných mrtvých?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/87_/87702/krasni-mrtvi-arizona-87702.jpg 3.8255

Krásní mrtví (2.)

Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Fragment (ČR)

Kniha Arizona

ZNellyZ
12.08.2018

Musím říct, že ke konci jsem se bála, že vrah bude stejně lehce odhalitelný jako u prvního dílu. Proto jsem byla mile překvapena, že to byl nakonec někdo úplně jiný. Kniha se dobře četla a Arizonin příběh mě dost upoutal. Pořád tomu, ale do top knihy něco chybí. I tak dám o hvězdičku více než předchozí knize.

Laughtubbe
11.05.2018

Bylo očividné , že ani jedna z dívek se nemusela. Darina ale musela pomoci i Arizoně a té mi pak ve výsledku bylo také líto :(

Pedruska01
02.03.2018

Opět jsem se setkala s Darinou, hlavní hrdinou. Je to stále stejná blbka, která si na něco hraje a mimo jiné i přehrává, a přitom v hlavě nic velkého nemá. Bohužel. Mám pocit, jako by druhá kniha byla přes kopírák s tou první. Dlouhý rozjezd, věčné upozorňování na jistou postavu, která je vrahem, takže to napětí a finální překvapení vzápětí padá a jelikož 90% knihy je vlastně o ničem, tak nastává unáhlený konec. Tečka. Tuhle holku si prostě nejspíš nikdy neoblíbím. Bylo mi líto Logana, jak se k němu hloupě chovala, leč má evidentně oči jenom pro ni, což nechápu! Co se týče Brandona, pořád čekám, že se náš "ochránce" nějak projeví. Taky - ani mu nepoděkovala za sehnání novýho auta - už to mě točí.
Kniha je naprosto jednoduchá, nic složitého na přemýšlení a dobře se čte - alespoň mě si to dokázalo udržet, i když mě ty dlouhatánské kapitoly nijak netěší. Tu pomyslnou zvednutou laťku, kterou jsem dala v prvním díle odebírám. Tohle si momentálně vyšší hodnocení než "chabý" průměr nezaslouží. A taky, autorku prostě nepustilo označení zombie... -_- Uvidíme, co bude dál.

Jája92
27.01.2018

Další pokračování, ve kterém se toho dozvíte o trochu více. Čtení uplývá rychle a snadno.

Abynka
12.11.2017

Druhý díl pokud mohu říct rozhodně mě bavil zase o trochu víc než první. Líbí se mi zápletka. Těším se na další díl :) Vřele doporučuju.

DracoMalfoy
26.02.2017

Druhý díl, a taky můj druhý nejoblíbenější z celé série. Arizonu jsem si v průběhu knihy oblíbila. Takže, palec nahoru.

kercah
20.10.2016

čtivé.:)

KateChatt
23.06.2016

Lepší než první díl (i když ten byl taky dobrej). Akorát se stala jedna věc, kterou jsem nečekala: Začla jsem mít ráda Arizonu...

andělé

Eden Maguire