Polibek nesmrtelnosti

Jako by nestačilo, že je Sára osamělá a nemá mnoho přátel, neustále ji navíc pronásledují hororové sny. Když na začátku školního roku nastoupí do Sářiny třídy nový kluk Dustin, její život se převrátí naruby. K tajemnému spolužákovi ji něco nevysvětlitelně přitahuje. Zdá se jí, že je spojuje jakési neznámé, velmi silné pouto. Sářina jediná kamarádka May se jí však snaží Dustina rozmluvit. Co před Sárou skrývá? Kdo je záhadný Dustin a jaké je jeho tajemství?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117421/krvava-romance-polibek-nesmrtelnosti-117421.gif 3.2144

Krvavá romance 1.

Romány, Pro ženy, Fantasy
Vydáno, Fragment (ČR)

Kuss der Unsterblichkeit, 2009

Kniha Polibek nesmrtelnosti

Veruu95
24.02.2019odpad!

Hodně slabé. Zvláštní, skoro až divný styl psaní, pořádně nic se tam neděje... Přečetla jsem cca 140 stránek a pak jsem si řekla, že nemá cenu se dál trápit.

danyinsidebooks
17.06.2018

2,5*
Klišé vedle klišé. Ale úplná hrůza to nebyla

ZNellyZ
28.10.2017odpad!

Skončila jsem po 100 stránkách. Nezajímavé, nudné, neosobní styl psaní.

janelka2
14.07.2017

Nějak nevím jak hodnotit. Koupila jsem všechny čtyři díly . Ale přečetla jsem jen jeden a půl a pak to vzdala. Takže tento díl tři hvězdičky a druhý dvě.

M.C
21.05.2016

Souhlasím s Mari00, přesně tohle byl důvod, proč mi knížka nepřišla tak poutavá. Je o dvou postavách, které spolu očividně později budou, ale v tomto díle si neřekli v podstatě nic víc než, ahoj... Až na konci, ale přesto jen krátce, spolu hovořili a pak bum...
Trochu jsem se rvala se stylem, jakým autorka píše. Zdálo se mi, že moc často zmiňovala jejich jména, když popisovala co dělají, nebo jsem se ztrácela v tom, o kom mluví, komu se zdají ty sny atd... Doufám, že nejsem jediná, která si toho všimla :p :D
Jinak kniha nebyla špatná a druhý díl si přečtu, třeba bude lepší :)

Mari00
22.02.2016

Kniha podle mě jedna z těch lepších (nad průměrem). Přišlo mi, že se tam po čtyři čtvrtiny, jen tak obcházeli (oťukávali) a nedošlo k žádnému zásadnímu střetnutí. Jinak byla kniha dobrá.

Natalli
19.01.2016

Tahle knížka se mi hodně líbila. Byl to začátek a seznámení se vším a se všema takže v pohodě. Nejvíc se mi líbily popisy tlukoucího srdce když Sára zahlédla Dustina. Dustin sympaťák. Sára trochu divná. Zatím dobrý. :)))

Sali88
16.04.2015

Kniha mě příliš nenadchla, čekala jsem, jestli se to zlepší, ale nezlepšilo. Dočetla jsem jí, a přečtu si i další díly, protože mě zajímá, co se dál stane a doufám, že budou lepší, než ten první.