Veruu95 Veruu95 komentáře u knih

Polibek nesmrtelnosti Polibek nesmrtelnosti Alice Moon

Hodně slabé. Zvláštní, skoro až divný styl psaní, pořádně nic se tam neděje... Přečetla jsem cca 140 stránek a pak jsem si řekla, že nemá cenu se dál trápit.

24.02.2019 odpad!

Magický náramek Magický náramek Natalja Ščerba

Ačkoliv jsem se na knihu těšila, skoro mě nezaujala a občas jsem se do čtení až nutila.

25.01.2019 1 z 5

Střípky hvězd Střípky hvězd Tereza Janišová

Třetí díl, ačkoliv má nejhezčí obálku, mě už obsahově tolik nechytnul jako předchozí dva. Na příběhu mi pořád něco vadilo a s hlavní hrdinkou jsem se nedokázala pořádně sžít.

20.12.2018 3 z 5

Legenda Legenda Stephanie Garber

Já tuhle sérii tak miluju! Vždy mě překvapí a hlavně se od knížky nedokážu odtrhnout! Momentálně jsem lehce rozladěná z toho, že další díl vyjde až příští rok! :D ❤

30.11.2018 5 z 5

Milionkrát June Milionkrát June Emily Henry

Krásná a napínavá knížka, příběh se mi moc líbil. Určitě můžu doporučit! :)

04.11.2018 5 z 5

Lovec Lovec Lisa Jane Smith

Přečtěno jedním dechem během asi dvou hodin :D Perfektní od začátku až do konce, už mám rozečtený i druhý díl, hrozně mě zajímá, co bude dál :)

10.08.2018 5 z 5

Strážci příběhů Strážci příběhů Mechthild Gläser

Pár nedostatků by se našlo, ale příběh byl celkově moc milý a originální. Dobře se četl :-)

10.08.2018 4 z 5

Jeden plus jeden Jeden plus jeden Jojo Moyes

Moc milý příběh!

03.08.2018 5 z 5

Bylo nebylo Bylo nebylo Odette Beane

Jakožto velká milovnice seriálu jsem musela po několika letech sáhnout konečně i po knize a byl to moc příjemný návrat k první sérii :)
Seriál mi v porovnání s knihou přišel více propracovaný a také tam bylo více věcí, více příběhů určitých postav, ale nijak to nevadilo, knížka byla hezky napsaná a četla se moc dobře :)

31.07.2018 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Nebylo to špatné, ale kniha Osm se mi líbila více... tady už to místy bylo moc, moc postav, moc zapletených vztahů a konec byl na můj vkus moc otevřený. Nápad byl fajn, líbilo se mi, jak jsou všechny hrdinky nějak spojené... ale pro mě je kniha jako taková spíše průměr.

14.06.2021 3 z 5

Spící Beatrice Spící Beatrice Júlia Matulová

3,5*
Úplně skvělé to nebylo, hrůza taky ne. Takový průměr.
Vzhledem k tomu, že je to prvotina, je to docela povedené. Věřím, že si ještě někdy od autorky něco přečtu.

02.08.2020 3 z 5

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

Líbilo se mi to :) sympatické postavy i příběh.
Určitě se pustím do dalšího dílu.

16.03.2020 4 z 5

Píseň zimy Píseň zimy S. Jae-Jones

Celkem příjemné počtení, ale příliš zdlouhavé popisné pasáže. Váhám, zda se pustit do dalšího dílu.

09.03.2020 3 z 5

Sherwood Sherwood Meagan Spooner

Oceňuji nápad, ale kniha se strašně vlekla a hrdinové mi nebyli sympatičtí. Jediné, co se mi líbilo, byl Robinův příběh na začátku kapitol.

18.02.2020 3 z 5

Verum Verum Courtney Cole

Druhý díl mě již tolik neoslovil, stačil by mi asi první. Tady už mi přišlo všechno až moc zamotané a překombinované.

11.02.2020 2 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

To bylo opravdu něco, super tajemná, až temná atmosféra po dobu celé knihy, konec mě dostal. O tom, co bude to tajemství jsem přemýšlela, ale tohle mě nenapadlo. Skončilo to neukončeně, takže jdu hned na druhý díl a doufám, že mě nezklame po tomto prvním, skvělém.

11.02.2020 5 z 5

Rituál Rituál Sergej Djačenko

Film jsem zatím neviděla, ale kniha mě nezaujala, nemohla jsem se začíst.

01.02.2020 2 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Kniha je dobře napsaná, ale mě bohužel nezaujala tematika. Jasně, věděla jsem, že to bude z herního prostředí a říkala jsem si, že aspoň zkusím něco jiného, než obvykle... ale asi to není úplně to pravé pro mě. Nicméně nic to nemění na faktu, ze je kniha aktuální a je hodně dobře napsaná :)

28.01.2020 3 z 5

Část tvého světa Část tvého světa Liz Braswell

Stejně jako příběh o Belle mě uchvátil i tento. Bylo to čtivé, napínavé, objevily se sympatické i nenáviděné postavy.
Těším se na další knihu ze série :)

26.01.2020 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Skvělé zakončení série, konec moc pěkný, i když trochu rychlý. Ale vlastně mi to vůbec nevadí a ráda se někdy v budoucnu k celé sérii vrátím :)

05.01.2020 5 z 5