verunka93 verunka93 komentáře u knih

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Tato kniha byla něco. Četla se mi jedním dechem a vůbec jsem ji nechtěla dát z ruky. Někdy jsem se i pořádně nasmála. Gia a Rush byla skvělá dvojka. Na konci knihy jsem věděla, že si hned přečtu i druhý díl. Jedině, co mě mrzelo, že jsem knihu přečetla tak rychle :D

10.01.2020 5 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Příběh Bradena a Madie, kde všechno začalo sázkou. Braden nakonec není takový pitomec, jak se zdá. Dalo se čekat, že kniha takto skončí. Mi se moc líbila a určitě si přečtu i další díly. Příjemný romantický příběh.

10.01.2020 4 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Kristin Cast

Další díl ze série Škola noci. Četla jsem ji jedním dechem. Doufala jsem, že to dobře dopadlo s babičkou Zoey a že brzy vymyslí plán, jak se zbavit padlého anděla a Neferet. Těším se na další díl :)

10.01.2020 4 z 5

Psí domov Psí domov W. Bruce Cameron

Sice velmi pěkný příběh, ale knihu jsem nakonec musela na chvilku odložit a přečíst si něco jiného. Těším se, až si jednou pustím i film. Z celé série je to ale asi nejslabší kniha. I tak jsem byla ráda, že jsem ji přečetla.

10.01.2020 3 z 5

Dvakrát dospělá Dvakrát dospělá Lenka Lanczová

Po velmi dlouhé době jsem se vrátila k této spisovatelce a vrátila jsem se do svých pubertálních let, když jsem ji hltala. Do příběhu jsem se velmi rychle začetla a těšila se, až se dozvím jak příběh Dity dopadne. Některými věcmi si opravdu zadělala na pořádně maléry, ale i tak jsem ji měla opravdu ráda :)

03.12.2019 5 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Kristin Cast

Tento díl byl chvilkami opravdu strašidelný. Tato situace ve Škole noci není pro Zoey vůbec jednoduchá, ještě že má svoje kamarády a babičku.

03.12.2019 5 z 5

Vyvolená Vyvolená Kristin Cast

Knihu jsem četla jedním dechem. Jen mě Zoey trochu zklamala, když si začala se třemi kluky najednou. Do dalšího dílu se určitě postím :)

03.12.2019 4 z 5

Zrazená Zrazená Kristin Cast

Zoey a její partu jsem si velmi oblíbila. Knihu jsem četla jedním dechem. U tohoto dílu jsem si u poplakala. Jen mě trochu Zoey zklamala, když se zakoukala do tří kluků najednou.

Láska na třetí Láska na třetí Nick Spalding

U prvního dílu jsem se opravdu hodně nasmála. Možná proto jsem od této knihy očekávala trochu více. I přesto se mi kniha líbila. Místy jsem se opravdu zasmála. Knihu jsem četla, když už jsem měla jedno dítě. Takže jsem se v některých chvílích Lauru chápala. Konec zůstal otevřený, tak uvidíme jestli bude další díl.

11.11.2019 3 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Další skvělá kniha od Samanthy Young. Z Colea je dospělý a úspěšný chlap. Tento příběh jsem doslova hltala. Shannon jsem si velmi oblíbila. Od začátku jsem jim držela palce. Ke konci jsem až litovala, že jsem tu knihu přečetla tak rychle.

Označená Označená Kristin Cast

Tuto sérii jsem si chtěla přečíst už dávno. I když to jsou knihy spíše pro náctileté, první díl jsem úplně zhltla. Zoey jsem si velmi oblíbila a hlavně její spolubydlící. Na Škole noci našla Zoey konečně svoji rodinu, i když to někdy nebude mít vůbec lehké.

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Moje oblíbená spisovatelka. Tato kniha byla poslední, kterou jsem od ní ještě nečetla. Moc jsem se na ni těšila, protože předtím se mi všechny moc dobře četli. Ze začátku jsem se celkem moc nemohla začíst. Postavy jsem mi pletly, ale potom jsem se začetla a pamatovala jsem si všechny postavy a pochopila vztahy mezi nimi. Bylo to dobré čtení, ale skutečně nepatří mezi její nejlepší.

11.11.2019 3 z 5

Hledání příslibu věčnosti Hledání příslibu věčnosti Jennifer Probst

Poslední díl ze série Hledání. Po přečtení třetího dílu, který jsem opravdu hltala, jsem se dlouho nemohla začíst. Konec se dal celkem předpokládat, že se dají dohromady. Nakonec jsem se začetla a místy se u zasmála. Spisovatelka určitě bude dál patřit mezi mé oblíbené.

11.11.2019 4 z 5

India Place India Place Samantha Young

Samostatný příběh o lásce Hannah a Marca, který už jsem znala z předchozích dílů. Hannah dospěla a tím, čím si prošla v minulosti pro ni nebylo ani trochu jednoduché. Dost ji to i změnilo. V tomto dílu jsem si ještě více oblíbila Colea, stál vždy po boku Hannah a se vším ji pomáhal. Dlouho jsem nevěděla, jak se postavit k Marcovi, ale nakonec jsem mu odpustila, jako to udělala Hannah. Další skvělý díl ze série Dublin Street.

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Další skvělá kniha od Samanthy Young. Hlavní postavy Olivii a Nata jsem si zamilovala. Příběh se četl jedním dechem, ráda jsem se vrátila k hlavním postavám z předchozích dílů. Knihu mohu jedině doporučit.

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Pokračování příběhu Psí poslání, kde se psí přítel stará o Clarity. Ethan se mi tedy jako hlavní postava líbila mnohem více. V některých scénách jsem měla Clarity plné zuby. Ale i tak je to velmi pěkná kniha.

08.11.2019 4 z 5

London Road London Road Samantha Young

Druhý díl ze série Dublin Street se mi velmi líbil. Jo neměla vůbec lehké, musela se starat o svého mladšího bratra, protože jejich matka byla alkoholička. Za mě klobouk dolů, že to takhle zvládala. Moc hezký příběh, ke kterému se jednou vrátím.

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Tuto spisovatelku jsem si skutečně zamilovala. Knihy se čtou jedním dechem, ale tento příběh jsem přímo hltala. Pro mě je tato kniha skutečně TOP.

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Nejprve jsem viděla film a až potom jsem si přečetla knihu. Velmi hezký příběh o přátelství mezi psem a člověkem. Příběh chytne za srdce a u čtení nechybí ani slzy. Doporučuji.

Božský Božský Christina Lauren

Dobře napsaný příběh, který zakončuje celou sérii Božský. Kniha se velmi dobře četla.

07.11.2019 4 z 5