verunka93 verunka93 komentáře u knih

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Smutný příběh o lásce a životu s rakovinou.

25.06.2019 3 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Poslední dní o životě Louise, která se vypadala pracovat u bohaté rodiny v New Yorku. Kniha se mi dobře četla, příběh mě celkem i bavil, ale na první díl to prostě nemá. Jsem ráda, že to nakonec s Lou dobře dopadlo. Knihu ráda doporučím.

28.03.2019 3 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Velmi smutný příběh, který se vám dostane pod kůži. Kniha se četla sama, byla jsem velmi zvědavá jak se Mia rozhodne. Filmové zpracování je pěkné, ale kniha je pro mě lepší.

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

Pokračování příběhu Adama a Mii, který je psán více z pohledu Adama. Kniha se mi moc líbila, příjemné oddechové čtení.

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Knihu jsem četla jedním dechem. Jedná se sice o erotický román, ale člověk se u toho i dost nasmál. Postavy Joss a Bradena mě velmi bavili. O Ellie a Adamovi bych si klidně přečetla samostatnou knihu. Určitě doporučuji.

18.03.2019 5 z 5

Volba Volba Nicholas Sparks

Příjemné oddechové čtení. Sparkse mám velmi ráda a opět mě nezklamal. Doporučuji.

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Jeden z lepších dílů z této série. Příjemná kniha na odreagování.

10.02.2019 3 z 5

Topíme se v sobě Topíme se v sobě Jasinda Wilder

Druhý díl mě pohltil stejně jako první. Četla jsem ji jedním dechem. Krásný, i když místy smutný příběh. Doporučuji.

Topím se v tobě Topím se v tobě Jasinda Wilder

Kniha, která mě velmi rychle pohltila. Začátek byl pro mě nejdříve trochu slabší, ale pak jsem se začetla a jedním dechem dočetla. Smutný a dojemný příběh. Doporučuji.

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Po sérii "Božský" jsem čekala něco více. Kniha se dobře četla, ale nehltala jsem ji tolik jako předchozí knihy. Kdo si chce u knihy odpočinout, doporučuji.

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Nicholas Sparks

Tohoto autora mám velmi ráda, až do konce knihy nevíte jak to dopadne. Krásný příběh se smutným koncem. Kniha mnohem hezčí než filmové zpracování. Doporučuji.

Osudová zatáčka Osudová zatáčka Nicholas Sparks

Tohoto autora mám velmi ráda, až do konce knihy nevíte jak to dopadne. Kniha, která má romantickou zápletku. Příběh se celkem hezky četl. Mohu doporučit.

Svatba Svatba Nicholas Sparks

Tohoto autora mám velmi ráda, až do konce knihy nevíte jak to dopadne. Kniha se četla sama od sebe. Příjemné, oddechové čtení. Doporučuji.

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Tohoto autora mám velmi ráda, až do konce knihy nevíte jak to dopadne. Do knihy jsem se hned začetla a hltala jsem ji až do konce. Krásný, zamilovaný příběh. Kniha, u které si člověk odpočine. Filmové zpracování se také povedlo. Mohu doporučit oboje.

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Tohoto autora mám velmi ráda, až do konce knihy nevíte jak to dopadne. Jedna z mých prvních knížek od Sparkse. Dojemný příběh, který se dobře četl. Filmové zpracování mě už tolik neuchvátilo. Knihu mohu doporučit.

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Tohoto autora mám velmi ráda, až do konce knihy nevíte jak to dopadne. Velmi dojemný příběh, který se vám při čtení vryje pod kůži. Velmi krásná knížka, u které si pobrečíte. Filmové zpracovaní se také povedlo. Doporučuji film i knihu.

Bezpečný přístav Bezpečný přístav Nicholas Sparks

Tohoto autora mám velmi ráda, až do konce knihy nevíte jak to dopadne. Tento příběh byl velmi napínavý, naštěstí vše ale dopadlo dobře. Kniha se mi velmi dobře četla, člověk si u ní příjemně odpočinul. I filmové zpracování se mi moc líbilo. Doporučuji.

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Tohoto autora mám velmi ráda, až do konce knihy nevíte jak to dopadne. Krásný zamilovaný příběh, u kterého se člověk skutečně odreaguje. Později jsem viděla filmové zpracování a pro mě byla kniha hezčí. Doporučuji.

To nejlepší z nás To nejlepší z nás Nicholas Sparks

Tohoto autora mám velmi ráda, až do konce knihy nevíte jak to dopadne. Tento příběh mě opravdu dostal do kolen, hlavně jeho konec. Kniha se krásně četla, ale tento konec snad nikdo nemohl čekat. Kdo si chce u knihy poplakat, tak mohu jedině doporučit.

Nejdelší jízda Nejdelší jízda Nicholas Sparks

Tohoto autora mám velmi ráda, až do konce knihy nevíte jak to dopadne. Tato kniha je pro mě TOP. Příběh mě úplně pohltil a četla jsem ho jedním dechem. Viděla jsem i filmové zpracovaní a překvapivě mě to moc nezklamalo. I když kniha je mnohem lepší. Mohu jedině doporučit.