verunka93 verunka93 komentáře u knih

Sny o vůni citronů Sny o vůni citronů Kajsa Ingemarsson

Příjemné letní počtení

24.08.2020 3 z 5

Letopisy Narnie – komplet Letopisy Narnie – komplet C. S. Lewis (p)

Nejprve jsem viděla film a později jsem si přečetla knihy. Všechny díly jsou velmi čtivé a postavy si člověk oblíbí. Časem se k ní určitě vrátím a ráda ji přečtu svým dětem.

24.08.2020 3 z 5

Úspěšná smolařka ve velkoměstě Úspěšná smolařka ve velkoměstě Meg Cabot

Kniha se mi moc líbila, určitě si přečtu další knihy od této spisovatelky.

Příliš velké sousto Příliš velké sousto Meg Cabot

Kniha se mi moc líbila, určitě si přečtu další knihy od této spisovatelky.

Úspěšná smolařka se (asi) vdává Úspěšná smolařka se (asi) vdává Meg Cabot

Všechny knihy od této spisovatelky jsou velmi čtivé, tato nebyla výjimka. Určitě si přečtu i další díl.

Úspěšná smolařka Úspěšná smolařka Meg Cabot

Nenasytná Nenasytná Meg Cabot

10.08.2020 4 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Zakončení série Padesát odstínů. Celkově bych tuto sérii hodnotila jako povedené a odpočinkové čtení.

04.08.2020 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Pokračování příběhu Anastasie a Christiana. Takové odpočinkové čtení. Určitě si přečtu i třetí díl.

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Jane Austenová je skvělá spisovatelka. Její knihy jsou skvělé a po přečtení Pýchy a předsudku chce snad každá čtenářka potkat svého pana Darcyho.

04.08.2020 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Můj první erotický román. Kniha se mi líbila mnohem více než film. Obě hlavní postavy jsem si oblíbila a čekala jsem, jak se jejich "vztah" bude dál vyvíjet.

Znamení Blíženců Znamení Blíženců Lenka Lanczová

Lenka Lanczová je moje oblíbená spisovatelka. Po delší době jsem se k jejím knihám vrátila. Tato kniha odpočinkové čtení. Evu jako hlavní hrdinku jsem si oblíbila a těším se na pokračování příběhu.

04.08.2020 5 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Moji dva oblíbenci Caroline a Simon. Tento díl je stejně povedený, jako ten první..Jen v tomto bych Caroline někdy kopla do zadku za její chování :D Simon je prostě zlatíčko a kocour Clive úplný miláček.

Předurčená Předurčená Kristin Cast

Zoey to v boji s Temnotou nemá vůbec lehké. Přišla už o svého přítele, velmi blízkého kamaráda a taky o svoji mamku. I když spolu nevycházeli, tak to pro ni byla rána. Neferet je čím dál větší mrcha. Knihu jsem četla velmi rychle, protože jsem chtěla vědět, jak tento díl dopadne. Uvidíme, jaké bude pokračování v dalším díle.

Alyin dům Alyin dům Leila Meacham

Pokud si člověk chce odpočinout a užít si knihu, tak tato kniha je k tomu ideální. Krásné prostředí u koní, příjemné hlavní postavy a hlavně příběh. Moc se mi líbilo, že do poslední chvíle nevíte, jak tento příběh skončí. Rozhodně to není poslední kniha od této spisovatelky.

Lucky Luk 1. + 2. díl Lucky Luk 1. + 2. díl Lenka Lanczová

Spisovatelka je moje srdcovka z puberty. A i když mi je už náct, tak se k ní ráda vracím. Příběh Lukáše a Sandry mě oslovil. Neměli to ani jeden lehké a přesto vše dobře dopadlo..Skvělá letní oddechová romance.

29.06.2020 4 z 5

Krásná oddechová kniha, člověk při čtení úplně vypne a vžije se do příběhu. Brama jsem měla od začátku moc ráda a držela jsem mu palce. Když má člověk čtecí krizi, tak tohle je pro něj ideální knížka.

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Za mě skvělá oddechová kniha. Četla se velmi dobře a rychle. Místy jsem se pořádně zasmála. Hlavní postavy jsem si velmi oblíbila a konec se mi moc líbil.

Probuzená Probuzená Kristin Cast

Další zajímavý díl. Z Neferet se stává větší potvora. Pro Zoey není vůbec jednoduché s ní bojovat. Vůbec jsem si jí nedivila, že se jí z ostrova nechce vracet. Musí se všemu postavit čelem.

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Zábavná oddechová kniha. Caroline a Simona si musí každý zamilovat. A ty jejich roztržky, člověk se u nich skutečně směje nahlas a to na knihách mám ráda. Její kocour Clive byl dokonalý. Konec bych možná trochu zkrátila, ale i tak to byla skvělá kniha.

15.05.2020 5 z 5