verunka93 verunka93 komentáře u knih

Prozření Prozření Anna Godbersen

To jako opravdu takový konec? Dlouho jsem to rozdýchávala. Elizabeth si v tomto díle prošla opravdu pomalu až peklem a já jsem jí přála štěstí. Penelopa si takové ponížení podle mě zasloužila. Lině se bohužel nepodařilo utajit svoji minulost, ale aspoň už mohla žít společně se svou sestrou. Henry dospěl a postavil se všemu čelem, za to jsem si ho v tomto díle opravdu oblíbila. Ale chování Diany mě skutečně zmlamalo :(
I tak to byla skvělá série, která stojí za přečtení.

15.05.2020 4 z 5

Závist Závist Anna Godbersen

Po přečtení druhého dílu jsem hned skočila po třetím. Kniha se četla úplně sama, děj vás snadno pohltí, protože chcete vědět, jak to všechno nakonec dopadne. Elizabeth to vůbec neměla lehké, Penelopu nakopat do zadku, Henry by si měl opravdu uvědomit co vlastně chce a postavit se tomu čelem a Diana? Diana se ukázala jako skutečně nedospělá holka. Zamilovanost její chování opravdu neomlouvá. Uvidíme co nám ukáže poslední díl.

15.05.2020 4 z 5

Intriky Intriky Anna Godbersen

Druhý díl ze série Luxus se čte úplně sám. Děj krásně plyne a vy chcete vědět jak všechno dopadne. Některé postavy bych klidně poslala do patřičných míst, jak mě štvaly. Po přečtení jsem hned sáhla po dalším dílu, abych věděla jak vše dopadne.

Luxus Luxus Anna Godbersen

Příjemné oddechové čtení. Na začátku knihy jsem se chvíli ztrácela v postavách, ale postupně jsem se orientovala. Kniha se četla velmi rychle, po přečtení jsem se hned pustila do dalšího dílu, protože jsem chtěla vědět, jak bude příběh pokračovat.

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Poslední kniha ze série Dublin Street, která vás vtáhne do děje hned od prvních stránek. Grace neměla vůbec lehké dětství a možná i proto jsem si ji tak oblíbila. Logen si taky prošel svým peklem. Na konci knihy jsem se setkala se všemi hlavními hrdiny. Skvělé zakončení celé série. Doporučuji.

21.04.2020 5 z 5

Hrej vabank Hrej vabank Emma Hart

Poslední kniha ze série The Game se mi nakonec asi líbila nejvíce. Roxy za její chování jsem měla chuť někdy proplesknout. Kylovi jsem držela palce, aby vše zvládnul. tím čím si oba prošli, pro ně nebylo vůbec jednoduché.

Vyhořelá Vyhořelá Kristin Cast

Po přečtení pátého dílu Školy noci jsem dlouho váhala, abych si přečetla další díl. A nakonec nelituji, že jsem si přečetla. Starkovi jsem od začátku věřila, že se mi podaří Zoey získat zpět. Další díl si časem přečtu, protože jsem zvědavá, co se stane s postavou Stevie Rae.

20.04.2020 4 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Naprosto skvělá kniha, která se četla jedním dechem. Hlavní postavy jsem si skutečně oblíbila a u většiny dialogů jsem se skutečně zasmála. Tyto spisovatelky mají výborné knihy a určitě si seženu další příběhy. Doporučuji.

20.04.2020 5 z 5

Hrej férově Hrej férově Emma Hart

Tento díl byl plný emocí. Abbi i Blake si prožili své. Od začátku jsem jim držela palce a doufala, že vše dopadne dobře. Kniha se mi líbila, určitě si přečtu i další díl.

20.04.2020 4 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Další skvělá série od J. Probs. Druhý díl mě pohltil ještě více než první. Raven jsem si zamilovala a moc jí fandila. Byla jsem velmi zvědavá jak to bylo s jejich rodiči. Příběh se četl jedním dechem a já se moc těším na další díl. Doporučuji.

17.04.2020 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Další skvělá série od J. Probs. Knihu jsem přečetla jedním dechem. Příběh Caleba a Morgan byl velmi příjemný a člověk si u něj opravdu odpočinul. Velmi se těším na další díl. Doporučuji.

17.04.2020 5 z 5

Pokoušená Pokoušená Kristin Cast

Tento díl jsem četla jením dechem, děj mě úplně vtáhl. Zoey neřešila většinou děje své vztahy. Z Kalony a Neferet se stávají větší padouši. Brzy sáhnu po dalším díle.

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

Nečekaně jsem mi tento díl líbil více než první. Možná to bylo i tím, že Megan našla svého pana Darcyho. Knihu jsem měla přečtenou během pár dnů, četla se úplně sama.

Mapa k tobě Mapa k tobě J.P. Monninger

Knihu jsem od začátku četla jedním dechem. Příjemně odpočinková kniha, u které člověk vypne a vžije se do děje. Byla jsem velmi překvapená, že se mi kniha tak líbila. Tento příběh jedině doporučuji a věřím, že se k němu jednou vrátím.

02.03.2020 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Greenovi jsem dala ještě jednu šanci. Tím, že jsem od knihy nic neočekávala, tak se mi nakonec celkem líbila. Takové oddechové čtení. Uvidím jestli si přečtu další knihu.

02.03.2020 3 z 5

Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Calendar Girl 4 - Říjen, Listopad, Prosinec Audrey Carlan

Poslední díl se mi četl úplně sám. Už se dalo celkem čekat, jak to dopadne, ale to mi vůbec nevadilo. I přesto tu byla ke konci pořádná zápletka. Podle mě se nemůže nikdo divit, že se tam Mia rozhodla. Celkově tuto sérii hodnotím jako povedou. Jen v některých částech jiný slovník, proto jedna hvězdička dolů.

02.03.2020 4 z 5

Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Audrey Carlan

Tento díl jsem četla opravdu velmi rychle, až mi nakonec bylo líto, že tak rychle :D V tomto dílu byl trochu změna oproti předchozím, nebylo to vše jen o sexu. Mia se seznámí se svou skutečnou rodinou, kterou bude časem rozhodně potřebovat. Ke konci dílu toho bylo na Miu skutečně hodně. Zhoršil se otcův stav, ztratil se Wes a do toho musela řešit, kde vezme peníze na splacení dluhu. Velmi ráda si přečtu poslední díl.

31.01.2020 4 z 5

Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Audrey Carlan

Po přečtení prvního dílu jsem sáhla hned po druhém. Zajímalo mě, jak dopadne příběh Mii. Poznala další skvělé lidi, kteří ji začali brát jako svoji rodinu. Stále jsem držela palce Wesovi, že jim to nějak dopadne. Velmi jsem si oblíbila i Taie, který bral Miu nakonec jako svoji sestru. Těším se na další díl.

31.01.2020 4 z 5

Z počátku jsem nevěděla co od této série čekat. Do knihy jsem se rychle začetla a příběh se mi líbil. Bylo to něco nového a pro mě i zajímavého. Jediné za co dávám hvězdičku dolů, že místy byl překlad až vulgární. Za to ale autorka nemůže, už se těším na další díl.

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Skvělé pokračování příběhu Gii a Rushe. Ty dva jsem milovala, jejich hádky. Člověk se u toho velice nasmál. Je to výborná série a jednou se k ní ráda vrátím.

10.01.2020 5 z 5