Luxus

Půvabné dívky v krásných šatech, které se baví až do svítání na večírcích, neodolatelní mladíci s prohnaným úsměvem a nebezpečnými úmysly. Drobné lži, temná tajemství a skandální vztahy. Takový je Manhattan v roce 1899… Manhattanské společenské scéně vládnou Elizabeth a Diana Hollandovy. Když zjistí, že jejich postavení je velice vratké, náhle všichni představují hrozbu pro jejich šťastnou budoucnost. Tenhle vzrušující výlet do věku nevinnosti, který se odehrává ve světě bohatství a klamu, má ovšem k nevinnosti nesmírně daleko....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/69_/69241/luxus-69241.jpg 3.9101

Luxus 1.

Vydáno · BB art

The Luxe · 2007

Kniha Luxus

Lenka40
08.04.2018

Teda hodně mě překvapilo ,jak se tato kniha svižně četla . Docela jsem měla obavy ,že to bude nějaká šílená romanťárna, ale byla jsem mile překvapena. Kniha měla děj i svým způsobem zápletku ,takže jsem si ji opravdu užila a příjemně si u ní odpočinula. Už těším se na další díly z této série.

Derishi
27.02.2018

blbost pro mladé slečny, ale zabavilo a nakoplo zase na čtení

Veronika33
03.09.2017

Kniha ma neskutočne pohltila, po dlhej dobe som čítala knihu z tohto obdobia a zistila, že ma to veľmi a veľmi baví. Príbeh bol zaujímavý, pútavý. Dej plynul neskutočnou rýchlosťou a teším sa na ďalšie diely. Som neskutočne rada, že sa mi ešte podarilo zohnať všetky diely, čo bolo trochu problém.

katallinka
02.09.2017

Z knihy mám trochu rozporuplné pocity. Jedná se o pěkný celkem jednoduchý romantický příběh zasazený do historie. Ale přišlo mi, že postavy se nechovaly tak jak by konci 19. století odpovídalo. Kdyby to bylo možné dala bych 3,5 hvězd.

venacava
13.12.2016

Dala jsem knize šanci a ne nechytla mě, ale zkusím ještě 2 díl.

Marillee
20.02.2015

Musím se přiznat, že přes prvotní nadšení, jsem se do knihy pustila s nevolí. Chtěla jsem nějakou oddychovku, ale první stránky na mě dýchaly trochu moc vznešeně, než bych čekala, a já se bála, že se do knihy nezačtu. (Složitě napsané to není, stejně jako jednodušše, jen jsem knihu otevřela s horečkou, takže mi trvalo déle, než se moje přehřátá hlava přizpůsobila :D)

Zpočátku jsem si říkala, že je to fajn čtení, nic úžasného, ale zároveň nic urážejícího. V polovině knihy jsem si zamilovala každou postavu (i ty fakt příšerné, které bych zadupala do země) a s nadšením se kapitolu po kapitole prokousávala jejich osudy.

Pro koho je kniha určená: rozhodně pro ženské pohlaví. A řekla bych tak od 15 let, Elizabeth je 18 a její mladši sestře snad 16. Taková předdospělácká četba. :)

Pedruska01
14.12.2014

Neměla jsem nijaká očekávání, proto mě to zřejmě tak překvapilo. Byla to skvělá kniha, fakt. :) Skvěle napsáno, skvěle rozděleno - prostě skvělé. Četlo se bez problému. Velmi působivé bylo znázornění časů minulých.
Začátek mě zmátl - otevřete knihu a hned jste na funuse hl. hrdinky - ale krásně to pasovalo ke konci. Když už se o něm zmiňuji, celkem mě dostal. Překvapil na plné čáře. Sice jsem měla tušení, že ta "potvora" je někde zašitá, ale i tak - překvapení. A to není vše, co mě zajímá, jak bude dál. Jsem napnutá, jak kšandy! :D
Elizabeth mě neskonale iritovala v přítomnosti Liny. Měla jsem chuť jí vždy profackovat! Tak arogantní, zlá, povýšená... - prostě smetánka - ať se jde vycpat! Linu jsem opravdu litovala, jak se s ní jednalo, jak dopadla i narazila. Uvidíme, jak se vyšvyhne. ;) Třeba změním názor a příště lítost nebude na místě.
Každopádně konec ohromně otevřený, takže se těším rozhodně na další díl!
Nevidím důvod této knize neudělit doporučení! :))

Lorrainee
22.06.2014

Pro náctileté slečny dokonalé. Jednoduché, odpočinkové, nemusíte přemýšlet a pokud si nevyrvete vlasy nad blbostí hlavní hrdinky, dá se to dočíst, zejména kvůli postavám vedlejším.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Anna Godbersen
americká, 1980