veronika9761 veronika9761 komentáře u knih

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Trochu mě matlo řazení kapitol, nemám ráda, když od začátku není co vyšetřovat. Ale zvyklá sem si a knížku sem za dva dny přečetla. Škoda, že úroveň trochu snižuji drsne popisy brutality a sadismu, za to jedna hvězda dolů.

28.10.2020 4 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Jedna z nejlepších, ne-li nejlepší, z celé série. Hustý a lepkavy příběh, na konci s trochou hnusu. Doporucuju.

25.10.2020 5 z 5

Muž bez minulosti Muž bez minulosti Tim Weaver

Velmi neotřelý nápad a výborne zpracování. Tim Weaver v nejlepší formě!

22.10.2020 4 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

No tak toto, to je ovsem paradicka. Mozna jeste lepsi nez jednicka. Velmi exkluzivni ctenarska záležitost.

04.08.2020 5 z 5

Turnus Turnus Hugh Howey

Na Silo nema ani nahodou. Prvni stranky sem cetla asi 5x behem nekolika dni, a do pulky knizky sem se ke cteni nutila. Pak dej konecne nabral nejaky grady a cetlo se samo. Sem moc zvedava na trojku.

25.06.2020 3 z 5

Chci to taky! Chci to taky! Ellen Berg

Prijemna zalezitost, nepreslazena, bez patosu az do pulky knizky. Pak uz to bylo horsi, ale celkovej dojem furt dobry.

01.06.2020 5 z 5

Matka v trapu Matka v trapu Uljana Donátová

Skvela knizka pro ty (zeny) , co si mysli, ze musi doma vsechno strhnout. Diky za upozorneni, ze se to nemusi vyplatit.

27.05.2020 5 z 5

Záblesk života Záblesk života Jodi Picoult

Neobvykly tok vypraveni, coz me osobne dost rusilo. Proc cist knizku, kdyz konec znáte po prvni kapitole?

10.05.2020 3 z 5

Udělala jsem chybu Udělala jsem chybu Paula Daly

Ctiva knizka o tom, jak se muze vsechno podelat za vterinu.

02.03.2020 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Ctiva, ale za tyden o ni nebudu vedet

20.02.2020 4 z 5

Podbrdské ženy Podbrdské ženy Jana Poncarová

Hodne mi tohle dilo pripomnelo Hermankove udoli. Knizka o tom, jak je hrozne snadny zahodil celej svuj zivot a predat tu beznadej i svym detem. Knizka o silnych zenach a mrzutych chlapech. Velmi ctiva, velmi uveritelna.

31.01.2020 5 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Paradni pokracovani, nenudilo ani vterinu

18.01.2020 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Lehky ctivo, u kteryho se clovek i pobavi. Super.

15.01.2020 5 z 5

Holčička, která nechtěla vyrůst: můj boj proti anorexii Holčička, která nechtěla vyrůst: můj boj proti anorexii Isabelle Caro

Cte se jednim dechem, ale jinak velmi depresivni kus.

26.11.2019 5 z 5

Až úplně dolů Až úplně dolů Jennifer Weiner

Velmi prekvapive hodnoceni, aspon pro me:) knizka zakoupena v outletu za zlomek puvodni ceny. Cekala jsem kvalitu odpovidajici cene, ale knizka velmi prekvapila. Velmi ctiva, pribeh primo ze zivota. Jdu se rozhlizet po ostatnich knihach autorky.

13.02.2019 5 z 5

Proč jsme tak naštvané? Proč jsme tak naštvané? Šárka Homfray

Ach jo, knizka mi ukazala, ze genderova nerovnost se prolíná celym zivotem i tady u nas, kde jsem myslela, ze uz jsme vsichni normalni. Psana chytre, ale pochopitelne. Ceske realie potesily.

22.03.2024 5 z 5

Hluboké soutěsky Hluboké soutěsky Arnaldur Indriðason

Udelala jsem vyjimku, precetla jsem si tuhle knizku, aniz bych znala předchozí dily. A zklamana jsem fakt nebyla. Knizka hrozne rychle utekla a i kdyz rozuzleni mi prislo malinko absurdní, celkovej dojem fajn. Krome toho tykani teda :)

10.01.2024 4 z 5

Ztracena v bílém šumu Ztracena v bílém šumu Javier Castillo

(SPOILER) Cetla jsem drive 2. dil a nutne jsem musela doplnit zaklady. Musim rict, ze mezi jednickou a dvojkou se z Miren stal uzlicek nervu, a to jsem mela za to, ze diky vlastnictvi zbrane a vzetim spravedlnosti do svych rukou na konci jednicky je uz pak v pohodě. Miren z jednicky mi prisla mnohem sympatictejsi nez ta z druheho dilu. V knizce se toho tolik nedelo, ale, prekvapive, mi to moc nevadilo. Nepochopila jsem, proc zustaly nevyuzite a nevysvetlene skutecnosti z hovoru rodicu na 911 tesne po ztrátě male Kiery ("ma kratke vlasy" / "Aarone, ocisti si tu krev" )

10.12.2023 3 z 5

Zabiják od Zelené řeky: Dvacetileté pátrání po nejaktivnějším vrahovi Ameriky Zabiják od Zelené řeky: Dvacetileté pátrání po nejaktivnějším vrahovi Ameriky Ann Rule

Strasny pribeh. Cenim autorku, ze pise o necem tak silenem, co se ji navic odehrávalo velmi blizko jejimu bydlisti.

26.11.2023 5 z 5

Pohřbená tajemství Pohřbená tajemství Linda Castillo

Super pribeh, ale na Lindu Castillo je toho mene nez obvykle.

14.09.2023 4 z 5