Veronika.C Veronika.C komentáře u knih

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

Zajímavý námět, příjemná oddychovka :)

20.10.2014 4 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Knížka není špatná ale zdá se mi neslabší z této série ... první díl byl rozhodně nejlepší

05.09.2014 4 z 5

Sny Sny Richelle Mead

Zatím nejlepší díl

20.08.2014 5 z 5

Remy Remy Katy Evans

Tuto sérii miluju takže jsem se na tento díl, který je z pohledu Remyho moc těšila. Líbila se mi část, kde je popisována současnost, takže čtenář ví jak se jejich vztah vyvíjí dále a také vidět minulost z pohledu Remyho bylo zajímavé až na to, že mi druhá část knihy (děj knihy Šance) přišla moc uspěchaná a dost děje bylo vynecháno, což mi přišlo škoda protože mě zajímalo jak to vše probíhalo z pohledu Remyho a jak to vše vnímal ale jinak se mi kniha moc líbila a určitě si ji přečtu znova :-) DOPORUČUJI

14.08.2014 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Nádherný, silný příběh od kterého se nemůžete odtrhnout .... konec se dal předpokládat a poslední stránky jsem probrečela, ale za přečtení tato kniha opravdu stojí a mohu ji jen doporučit

07.07.2014 5 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Úžasné ... kniha mě opravdu dostala ... už se těším na druhý díl :)

12.06.2014 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Stejně dobré jako první díl a dokonce se mi tento Holderův pohled líbil o malinko víc, bylo zajímavé vidět to z jeho strany

10.06.2014 5 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Úžasná knížka ... přečteno jedním dechem

09.06.2014 5 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Kniha je úžasná, stejně jako první díl. Moc se mi líbíly rozhovory Roberta a Jonnyho, u toho jsem se vždycky nasmála a nejvíc mě potěšilo, že se zde objevily postavy z jedničky Michael a Paige. Prostě super a určitě se k oběma knihám ráda vrátím

29.05.2014 5 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Snad nejlepší série co jsem kdy četla, vřele doporučuji a jsem ráda, že ji mám doma protože si ji znova ráda přečtu. Bylo mi trochu lí to jak to dopadlo se Scottem ale jinak super závěr ... a Patch - tak toho jsem si opravdu oblíbila, bude mi chybět

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

Třetí díl mě opět nezklamal, lepší než 2. Vedle Patche jsem si moc oblíbila i Scota :)

Easy? Easy? Tammara Webber

Skvělá knížka, která opravdu stojí za přečtení, ráda se k ní zase vrátím :)

26.05.2014 4 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Od této knihy jsem nečekala že by mě tak nadchla, přečteno jedním dechem. Ten trapas na začátku ... prostě skvělý

26.05.2014 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Třetí díl se opravdu povedl, pořád je to lepší a lepší :)

Vlhká místa Vlhká místa Charlotte Roche

Hrozná knížka ... opravdu nechutná

26.05.2014 1 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Kniha mě opravdu pobavila, až na to "očko", ale vcelku hezké čtení

Divergence Divergence Veronica Roth

Souhlasím, knížka super, líbily se mi všechny tři díly. Film mě hrozně zklamal, ale to tak většinou bývá :-(

V tvojí kůži V tvojí kůži Lisa Renee Jones

Kniha nebyla špatná, dobře se četla. Líbila se mi zápetka ohledně deníků ale jinak to bylo dost podobné jiným eroticky laděným knihám. Ukončení nastalo samozřejmě ve velimi napínavý moment takže si musím hned pustit do druhého dílu :-)

03.07.2015 4 z 5

Zakletý v čase Zakletý v čase Audrey Niffenegger

Krásná příběh ikdyž opravdu smutný ... od knihy jsem se nemohla odtrhnout a i filmové zpracování se mi líbilo :)

30.06.2015 5 z 5

Hell Boys Hell Boys M. T. Majar (p)

Mám moc ráda knížky od této autorky a i tato kniha mě nezklama. Opět mě pobavila a líbila se mi i detektivní zápletka :-)

16.06.2015 5 z 5