V tvojí kůži

Mladé učitelce Sáře se náhodou dostane do rukou deník jakési Rebeccy, v němž objeví lechtivé dopisy, které si majitelka deníku vyměňovala s neznámým mužem. Sára neodolá pokušení a rozhodne se číst dále… Čím více se do deníku noří, tím více také propadá příběhu bouřlivé milostné aféry, plné divokého a drsného sexu, až už pomalu nedokáže myslet na nic jiného. Když ale deníkové záznamy zničehonic končí, Sára se rozhodne vypátrat, co se s Rebbecou stalo. Stopy jí zavedou do galerie moderního umění, kde se seznamuje s dvě přitažlivými muži. Který z nich byl milencem Rebeccy? Sára se ale sama ocitá ve víru odvážných, ale i nebezpečných vášnivých zážitků a čím dál více ochutnává ze zakázaného ovoce. Co se ale stane, pokud se jí nepodaří vymanit z role poslušné otrokyně? Vzrušující a provokativní příběh, ze kterého se vám rozbuší srdce....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/184698/v-tvoji-kuzi-iGp-184698.jpg 3.9279

Inside out 1.

Vydáno, Ikar (ČR)

If I Were You, 2012

Kniha V tvojí kůži

georginaa
09.12.2020

První díl erotického románu a nebylo to celkem špatné. Ze začátku jsem si musela zvyknout na autorčino psaní, ale postupně to děj přebíjel v lepší pozitiva. Skončilo to tak, aby si čtenář koupil další díl a zjistil jak to dopadne.

Myška43
19.11.2020

Mě se kniha líbila. Ano, není to žádný zázrak, takových podobných knih je spousta, ale příběh je velice čtivý, Chris temný charismatický chlap přesně podle mého gusta, no prostě já jsem velmi spokojená. Jen ten konec, to jako fakt, teď budu muset sehnat pokračování, protože potřebuji zjistit, jak to bude pokračovat.

koki.veru
27.10.2020

Mně se knížka moc líbila. Byla velice čtivá, napínavá i erotická. Trochu mi to připomnělo 50 odstínů. Určitě se postupím i do pokračování této série.

janina66
29.09.2020

Zpočátku jsem se nemohla začíst. Pak se objevil zajímavý Chris, a také jsem byla zvědavá, co Sara zjistí. V knize je napětí, láska i erotika. Nakonec velmi čtivé a oddychové.

johana3160
04.08.2020

Hloubku v tom nehledat. 50 odstinu trochu jinak. Nerikam ze je to spatna kniha jedine, co me upoutalo a nastvalo je konec.. tyhle nesnasim (neukoncene). Ale jo trochu jsem se usmala trochu me to napinalo (hlavne konec). Ale postavy o nicem, jen totez co uz tu bylo a asi jeste mnohokrat bude.

Vendulik
26.03.2020

Jsem velice překvapená. Kniha se mi že začátku moc nelíbila. Ale závěr byl docela fajn.

Jája92
17.02.2020

Nepřišla jsem na chuť této knize, ze začátku se to ještě dalo číst, ale čím více jsem pronikala do děje, tím více jsem měla chuť knihu odložit. Sára mi přišla velice nesympatická a protivná. Možná někdy v budoucnu se k těmto knihám vrátím, ale nyní musím hodnotit dvěma *.

Katt15
18.01.2020

Dostala jsem od manžela celou trilogii jako dárek pod stromeček. Pro mě nenáročné čtení, kde ale nechybí absolutně nic. Láska, erotika, napětí, vzrušení, život i smrt. Pro mě byl nejhezčí první díl.