Sama sebou

Sama sebou https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/194088/bmid_sama-sebou-194088.jpg 4 256 49

The Inside Out série

Inside out série

2. díl

Sara stále pátra po záhadnej Rebecce, autorke tajomných erotických denníkov, ktoré ju uchvátili, ale i vystrašili. Mučivo túži uspokojiť požiadavky nového šéfa a čoraz väčšmi sa zamotáva do vášnivého zväzku s búrlivým umelcom Chrisom Meritom. Teraz však Sara musí čeliť aj minulosti a tá ju prenasleduje rovnako neúnavne ako Rebeccin rukopis. Zakotví v bezpečnom náručí milovaného muža a prezradí mu svoje najintímnejšie tajomstvá. Jej najstrašnejšie predstavy sa stanú skutočnosťou. Nie je však pocit bezpečia len ilúziou? Možno sa všetko obráti naruby, keď konečne vyjde na povrch pravda o Rebecce... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Being Me , 2014

Jita160
Jita160
27.09.2021 4 z 5

Druhý díl...no trochu pokulhává za tím prvním.Prostě jsem čekala něco víc.
Po pravdě spíš mě zajímá co je s Rebeccou ,Sára mě děsně prudí a Chris???Chjo ten mě dává zabrat :-D:-D:-D

georginaa
georginaa
27.09.2021 3 z 5

Když jsem přelouskala první díl, nedalo my to, abych se nedozvěděla pokračování. Nicméně jednou mi to stačilo přečíst a k této sérii se nehodlám vracet. Ještě přelousknu třetí díl.

MinaHawke
MinaHawke
22.08.2021 3 z 5

Trochu slabší než první díl, ale nebylo to špatné. Zajímá mě co je s Rebeccou.

Myška43
Myška43
18.02.2021 4 z 5

,, Vždycky jsem věděla, že jsme dva kousky skládačky sdíleného utrpení. Bývaly časy, kdy jsem si byla jistá, že jsme až příliš zasažení minulostí, abychom toho druhého dál neničili. Teď však mám pocit, že jeden druhého dokážeme zachránit."

Pokračování této série se mi líbilo. I když jsem očekávala, že téma Rebecca, bude v příběhu lépe zpracované. Přišlo mi to dost odbyté. Sára mě občas vytáčela svojí nerozhodností. No a Chris? To je snad jasné, ne?

,, Víš co se stane, když vydráždíš draka? Spálí tě na kost, miláčku. Zahráváš si s ohněm...."

Už jen kvůli němu si přečtu další díl.❤️❤️❤️❤️

koki.veru
koki.veru
06.11.2020 5 z 5

1.díl se mi líbil o maličko víc, ale i tato kniha byla super -sex, erotika, romantika, ale i napětí. Velmi čtivá kniha. Jdu se pustit do třetího dílu.

janina66
janina66
05.10.2020 4 z 5

Velice čtivé, nechybí napětí a sex. Ale jinak trochu slabší než 1. díl. Četla jsem dál, chci vědět, co je s Rebeccou. Sara ovšem někdy neví co vůbec chce.

johana3160
johana3160
05.08.2020 2 z 5

Prvni polovina knihy bylo utrpeni. Mentalni pochody hl. hrdinky jsou na bliti. Chce stat na vlastnich nohach a za vlastnimi rozhodnutimi ale dela presny opak. Kazda hovadina ji rozhodi. Fakt jsem nevedela jestli cist dal sle chtela jsem vedet co se stalo s Rebeccou. Ze stejneho duvodu asi budu cist dalsi dil, ze chci vedet co je s Ellou. No konec trosku vzrusa zachranilo celou knihu. Jinak mi to prijde jako srazka blbce s blbcem. Jestli mi nekdo napise co se stalo s Ellou, usetri mi more casu...

Edit: tak v pristim dile se pry zjisti prd a maj byt jeste dalsi 3... tohle vzdavam at si autorka necha svoje tajemstvi na to nemam...

5101
5101
29.06.2020 3 z 5

Zatím čtu jednička byla super

Vendulik
Vendulik
22.06.2020 2 z 5

Toto nebylo moc dobré.

Acnaj
Acnaj
14.06.2020 2 z 5

Tak toto nebyl můj šálek kávy. Přišlo mi to naivní a nereálné.

chandel
chandel
20.02.2020 3 z 5

Nenáročná knížka, určitě si najde svoje čtenářky, co ji ocení víc než já :) Chris je boží, ale Sara chvilkama vůbec neví, co chce. Celková myšlenka je rozhodně dost zajímavá, i to prostředí se mi velice líbí, ale šlo by to napsat určitě lépe a bez zbytečných, opakujících se slov a vět. Třetí díl přečtu, protože jsem žena zvědavá:))

Katt15
Katt15
18.01.2020 4 z 5

Dostala jsem od manžela celou trilogii jako dárek pod stromeček. Pro mě nenáročné čtení, kde ale nechybí absolutně nic. Láska, erotika, napětí, vzrušení, život i smrt. Pro mě byl nejhezčí první díl.

kachnat
kachnat
02.12.2019 2 z 5

Slabší než 1. díl, opět 50 odstínů šedi s detektivní zápletkou, pokračující z prvního dílu. Nenáročné čtení.

havrmoni
havrmoni
03.08.2019 2 z 5

Tak jo, zvědavost, jak to dopadne je větší než nadšenost z knihy a touha praštit Saru. Opravdu jsem jí nepobrala a přeskakovala ty její myšlenkové pochody a nálady a vůbec Chris byl daleko zajímavější. Koneckonců, to kromě, ní byli všichni.

Angelika92
Angelika92
21.03.2019 5 z 5

Moc dobré čtení, kniha mě bavila.

Aaloha
Aaloha
05.02.2019 4 z 5

Láska, sex a napětí. Spokojenost.

ivzu77
ivzu77
30.08.2018 3 z 5

Opakuji svůj komentář k 1 . dílu
Moderní HARLEKÝNKA, Červená knihovna, trochu erotiky. Čtivé, pro ty, pro které je to napsáno určitě uspokojivé.

ahojda
ahojda
01.05.2018 5 z 5

Proste naprosto uzasna

Ivanka83
Ivanka83
26.03.2018 2 z 5

Tak jsem se prokousala do zdárného konce. Jelikož jsem nečetla první díl, dost jsem se v ději ztrácela. Sara je tou Rebekou totálně posedlá, to mě dost štvalo. A slova jako "příslib slastí příštích" se v knize opakovala tak často, že úplně ztrácela svou podstatu.
No, řekla bych, že by to šlo napsat i líp. Za mě pouze 2*...

1259
1259
01.03.2018 4 z 5

Tenhle díl už se rozjel o něco víc, než předchozí, ale i tak jsem se chvilkami musela do čtení nutit.

pro ženy erotika

2014  78%V tvojí kůži