Vendulik Vendulik komentáře u knih

Slunečnice Slunečnice Klára Mandausová

Kniha byla spíše taková odpočinková. Nic extra. Nelíbilo se mi že v průběhu přeskakovala z přítomnosti na minulost a pak jsem v tom měla guláš. Ale jinak dobrý.

17.09.2018 3 z 5

Žena, po které se slehla zem Žena, po které se slehla zem Lone Theils

První díl mi teda přišel lepší. Ale závěr knihy bombastický.

15.09.2018 5 z 5

Nesmrtelná koruna Nesmrtelná koruna Richelle Mead

Skvělá kniha. Těším se na další pokračování.

08.09.2018 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Kniha přečtená jedním dechem. Nadherný příběh.

07.06.2018 5 z 5

Králové bourbonu Králové bourbonu J. R. Ward (p)

Měla jsem strach, jaká ta knihy bude. Uvažovala jsem zda knížku koupit nebo ne. Teď jsem ráda, že jsem to udělala. Kniha je úplně jiná, něž serie o úpírech. Těším se na další pokračování :D

29.05.2018 5 z 5

Bon Jovi Bon Jovi Bryan Reesman

Skvělá knihy. Tuto knihu by si měl přečíct každy fanoušek :D

19.05.2018 5 z 5

Neslyšno Neslyšno Richelle Mead

Autorka opět nezklama. Povedená kniha a vůbec kbych nezlobila, kdyby se Richelle rozhodla pro další pokračování. Aspoň závěr knihy to mu odpovídal.

23.04.2018 5 z 5

Stmívání / Život a smrt: druhý pohled Stmívání / Život a smrt: druhý pohled Stephenie Meyer

Kniha nebyla moc dobrý, ale závěr knihy s Beue mě překvapil. Stmivání je ale lepší.

20.04.2018 4 z 5

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Velice průměrná kniha. Těšíla jsem se na knihu plnénou nápěti, ale vesměs to byly jen bláboly.

12.02.2018 2 z 5

Nirvana: Počátky a vzestup Nirvana: Počátky a vzestup Gillian G. Gaar

Ke čtení této knihy jsem se hodně musela nutit, ale nakonec jsem ráda, že jsem ji dočetla. Kniha je sice průměrná ale obohatila mé znalosti v oblasti hudby a doby, kdy kapela vznikla.

05.02.2018 3 z 5

Šachovnice bohů Šachovnice bohů Richelle Mead

Mohu říci, že kniha mě malinko zklamala. Hlavní hrdinka byla studena jako psí čumák. V knize mi chyběla vášeň, tak jako v jejích předchozích knihách.

04.01.2018 4 z 5

Černý úsvit Černý úsvit Lisa Jane Smith

Dobré zakončení celé serie.

27.12.2017 3 z 5

Půlnoční klenot Půlnoční klenot Richelle Mead

Nemám slov. Perfektně čtivá kniha. Jsem zvědavá na další pokročování.

03.12.2017 5 z 5

Vo dvojici Vo dvojici Nicholas Sparks

Opět autor nezklamal. Ze zezačátku byla kniha knížka velice nudná ale závěr byl famózní. Vivian tu jsem nesnáším a neskutečně mě vytáčela.

26.11.2017 5 z 5

Hra o muže Hra o muže Soňa Štroblová

Knížka se mi vůbec nelíbila. Byla nesrozumitelná a celý děj byl takový zmatený. Nelíbili se mi v knize citace a celý můj dojem z knihy je, že autorka moc nevěří lásce a mužům.

16.11.2017 odpad!

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Autorka nikdy nezklame. opět perfektní kniha.

07.11.2017 5 z 5

Strážce Strážce Nicholas Sparks

Nejslabší kniha Nicholase. Děj byl místy nesrozumitelný a nudný.

19.10.2017 1 z 5

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

Kniha je velice dobře ctive napsána.konec byl malinko předvídatelný, ale ani tak mě kniha neodradila.

06.10.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Opět výborná kniha této autorky. Nemám dalších slov.

04.10.2017 5 z 5

Až ji uvidíš Až ji uvidíš Joy Fielding

Hlavní hrdinka mě neskutečně vytáčela. Málem jsem knihu ani nedocetla. Jsem z tohoto příběhu zklamaná. Nejhorší kniha této autorky.

02.10.2017 2 z 5