Vendulik Vendulik komentáře u knih

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Docela dobrá kniha. Taková odpočinková a asi nejlepší od této autorky.

02.03.2019 4 z 5

Ďáblův podíl Ďáblův podíl J. R. Ward (p)

Docela dobré zakončení celé série. Jen konec byl moc preslazeny.

26.02.2019 4 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Docela dobře napsaná kniha. Taková oddechovka.

19.02.2019 4 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Kniha byla velice čtivě napsaná. Záplatka taky nebyla špatná ale celkově kniha byla velice nudná. Musela jsem se nutit k jejímu přečtení. Pro mě nejslabší knihy této autorky.

18.02.2019 3 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Kristan Higgins

Kniha mě velice pobavila. Můj manžel se na mě dívala jako na blázna, když jsem se nahlas u knihy smala. Těším se na další pokračování.

12.02.2019 5 z 5

Návrat na vinici Návrat na vinici Kristan Higgins

Hodně dobře napsaná romance. Doporučuji k přečtení. Misty jsem objevila chyby v textů

06.02.2019 5 z 5

Na lásku nevěří Na lásku nevěří Katie Price

Autorka se zabývala moc city hlavní hrdinky a neskutečně mi vadilo, jak pořád omylala, že k životu žadný vztah nepřebuje. Je to slabší kniha autorky.

04.02.2019 3 z 5

Andělský podíl Andělský podíl J. R. Ward (p)

Knižka byla malinko slabší než předešlý díl. Kniha je velice čtivě napsaná.

30.01.2019 4 z 5

Zapomenutá Zapomenutá Catherine McKenzie

Kniha mě malinko zklamala. Kniha Manžel na objednávku byla špičková ale tato druha byla celkem o ničem.

21.01.2019 4 z 5

Všechno, co jsme opustili Všechno, co jsme opustili Kerry Lonsdale

Kniha mě velice zklama. Byla nudná. Docela jsem se k jejímu přečetní musela nudit a konec se mi vůbec nelíbíl.

18.01.2019 3 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Námět knihy perfektí. Mrzelo mě akorát, že v příběhu byl docela zmatek. Musela jsem se hodně vrazet v knize spět a přečíst pár stránek znovu, abych neměla v příběhu, takový guláš.

15.01.2019 4 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Krásný příběh i když takový závěr knihy jsem očekávala.

12.01.2019 5 z 5

Pravdivá dobrodružství Rolling Stones Pravdivá dobrodružství Rolling Stones Stanley Booth

Rolling stones jsou sice jedna z mých oblíbených kapel, ale tato kniha mě moc nenadchla. Měla jsem problém knihu dočíst. Příběh docela nesrozumitelný a zmatený.

09.01.2019 2 z 5

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

Další super pokračování serie.

08.01.2019 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Kniha je mě ze záčatku moc nebavila, ale závěr byl opět famozní.

27.12.2018 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Autorka opět nezklamala. Úžasná knihy s dokonalou zápletkou.

03.12.2018 5 z 5

Kalonův pád Kalonův pád Kristin Cast

Perfektní zakončení všech novel.

13.11.2018 5 z 5

Prokletý milenec Prokletý milenec J. R. Ward (p)

Krasný příběh, ale pořád se opakuzjící stejný námět. Záčinám se u této serie nudit.

21.10.2018 3 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Kniha mi doslova vyrazila dech. Krasně napsaný příběh. Hlavní hrdinka má můj velký obdiv. Jsem zhnusená co je schopno lidstvo provádět. Knihu bych zařadila do povinné četby na školách.

26.09.2018 5 z 5

Přísaha krve Přísaha krve J. R. Ward (p)

Kniha byla docela dobrá. Ale příběh je pořád stejný. Mrzí mě, že více nevyskytují boje s bezduchymi. Předešlé knihy byly více akční.

23.09.2018 4 z 5