Na lásku nevěří

Na lásku nevěří https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76567/bmid_na-lasku-neveri-sTw-76567.PNG 4 70 10

Sapphire Jonesová od té doby, co manžela přistihla s jinou ženou, na lásku nevěří. Teď už se s muži vídá jen za podmínek, které si sama určí, proto je také její současný přítel mladší než ona, pohledný, nedělá si na ni žádné citové nároky (zatím, ťuk, ťuk ťuk) a skvěle to umí v posteli. Co víc by si mohla přát? Sapphire veškerou svou vášeň dává do vlastní firmy – prodeje luxusního prádla a organizování dámských loučení se svobodou. Vede se jí dobře a připadá jí, že jí život přeje, dokud nepotká pohledného a okouzlujícího podnikatele, který se k ní hodí úplně ideálně. Pak se vše náhle pokazí na loučení se svobodou jedné seriálové hvězdičky, která je miláčkem bulvárních novinářů. O tom večeru budou mluvit úplně všichni, ale z jiných důvodů, a Sapphire se také dostává na titulní strany… Náhle je její firma v ohrožení, rozpadá se jí osobní život, který mívala dokonale pod kontrolou, a ona sama si uprostřed všech katastrof uvědomí, že přece jen není proti lásce tak imunní, jak myslela. Není už však moc pozdě?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Sapphire , 2009

Vendulik
04.02.2019 3 z 5

Autorka se zabývala moc city hlavní hrdinky a neskutečně mi vadilo, jak pořád omylala, že k životu žadný vztah nepřebuje. Je to slabší kniha autorky.

E.lisabeth
06.08.2018 3 z 5

Oddechová klišoidní romantika, průběh konce jsem tak nějak očekávala, i když jsem si chvíli už i říkala, že to snad Jay myslí vážně :D. Na knize mě neskutečně vadilo, to neustále opakování faktů, například, že hlavní hrdinka nechce vážný vztah jsme se na prvních padesáti stránkách dozvěděli nejméně pětkrát a vždy podané stylem, jako by jsme to ještě předtím nečetli. Jak ale nehaním, na léto fajn čtení:)

langova.katka
27.01.2018

Další paráda a vůbec né tak povrchní, jak se může zdát. Příběh se mi moc líbil a opět pěkně zaujal. Myslím, že od Katie Price přečtu vše! To se neomrzí.

Aracely
02.08.2014 3 z 5

Pěkná kniha, sice jiný styl než jsem zvyklá, třeba ty sexuální scény už hned ze začátku knihy ... Ale jinak to šlo.
Má první kniha od této autorky. Ten název celkem vystihuje mé momentální rozpoložení ...
Ještě nějaká kniha stojí za přečtení?

Yana-66
23.03.2014 5 z 5

Dobrý příběh... začetla jsem se hned a za chvílu nebylo co řešit. Čekala sem že to dopadne trochu jinak, ale dopadlo to líp :-)

liletka_a
10.11.2013 4 z 5

Tato kniha se mi opravdu líbila, rychle mě vtáhla do děje, občas jsem nechápala hlavní představitelku, já bych Jaye nepusila ani na wc samotného. :D :D Je to o trošku jiný styl než čtu obvykle, ale rozhodně se mi to líbí! Co mi trošku vadilo, byla tzv. přátelství mezi Sapphire a Sam, tahkle se kamarádky nechovají. ;) Ovšem nic to nemění na tom, že stojí za přečtení. :))

uarda
02.08.2013 5 z 5

Parádní kniha, četla se jedním dechem, rozhodně doporučuji :-)

xxiixxi
29.05.2012 5 z 5

Skvělá kniha, závěrečné stránky mne dojaly.

B.K
21.12.2011 5 z 5

Katie Price mě opět nezklamala, nádherná kniha, aaaa sladký Jay, těším se na další knihy které Katie Price napíše

romanticrocker
19.07.2011 5 z 5

Pro mě moc krásná knížka :-)Doporučuji

podnikatelé

Katie Price
britská, 1978
2008  76%Angel
2013  80%Vánoční dárek
2012  78%Sladký život
2008  74%Crystal
2012  73%Čekání na lásku

Kniha Na lásku nevěří je v