Andělský podíl

Druhý díl obsažné ságy o jižanské dynastii, která se ze všech sil snaží zachovat pozlátko privilegií a blahobytu, ale intriky a neuvážené jednání některých rodinných příslušníků ohrožují její bytostné základy, které se povážlivě otřásají. Rodina Bradfordových je vrcholnou smetánkou vyšší společnosti – stejně jako jejich prvotřídní ročníky bourbonu. O jejich složité životy a rozlehlé panství pečuje diskrétní personál, který se neodvratně zaplétá do jejich záležitostí – což platí zejména teď, kdy se zřejmá sebevražda rodinného nestora začíná jevit jako vražda… Nikdo není stoprocentně důvěryhodný, především nejstarší Bradfordův syn Edward. O zlé krvi mezi ním a jeho otcem vědí všichni, nejen členové rodiny, a Edward si uvědomuje, že může být hlavním podezřelým. Jak vyšetřování smrti Williama Baldwinea nabírá na intenzitě, stále svědomitěji se věnuje konzumaci alkoholu a dceři svého někdejšího trenéra koní. Finanční budoucnost Bradfordových zatím leží v dokonale pěstěných rukou jejich obchodní sokyně, ženy, která chce mít Edwarda jenom pro sebe. Všechno má následky, každý má svá tajemství a jen málokdo je bezúhonný. Bezprostředně před nevyhnutelným pádem rodu zasahuje do hry někdo, koho všichni považují za dávno ztraceného syna. Maxwell Bradford se vrací domů. Otázka zní, jestli je zachráncem… nebo tím největším provinilcem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324265/big_andelsky-podil-kQ5-324265.jpg 4.1142

Králové bourbonu 2.

Literatura světová, Pro ženy, Historické romány

Vydáno: , Baronet

The Angels´ Share, 2016

Kniha Andělský podíl

petulkapeta

A když rty naznačila: miluju tě, nezbylo
mu než se usmát a žasnout, že coby chlap, který vyrůstal obklopený
obrovským bohatstvím, si vybral ženskou,co mu pořád dokola připomíná, že na penězích nesejde. Majetek nic neznamená. Auto, v jakém se vozíš, dům, kde bydlíš, a oblečení, co nosíš...to všechno je jen seznam slov. Nejsou sdělovacím prostředkem, na němž záleží, nejsou kontextem, který by byl důležitý.

Stane se toho zase hodne, prijde na řadu smrt, svatba a další postavy...a Lane s Lizzie nechybí a to jsem rada oblibila jsem si je a nejen je...tak a teď jít na třetí a rozuzlit to vše...

havrmoni

Tak jako přečetla jsem, ale některé stránky jen tak letem. Přišlo mi, že je tam spoustu zbytečností, které ani nepotřebuju vědět. :)) No nicméně se okamžitě vrhám na další díl zvědavá jak to dopadne.

krevetka79
18.10.2020

I druhý díl je čtivě a napínavě napsaný .Propletenec osudů , překvapivé momenty ..
Už se těším na třetí ...: )

Saraken
08.10.2020

Pekna kniha som rada ze zacala autorka pisat aj nieco ine nez fantasy a podla mna dobre

ANDY28
10.06.2020

mělo to spád, i pár krásných myšlenek kvůli kterým jsem to zřejmě měla číst, jinak smutná sonda ze života boháčů

hanap
02.06.2020

Pokračování "Králové bourbonu " dále rozplétá složité vztahy rodiny Bradfordových.
Kniha drží úroveň minuleho dilu, čtu dál.

Tesset
16.05.2020

Ještě větší nuda než první díl. Přitom obsahově by to bylo fajn, jen to zpracování je strašné. Třetí díl přečtu jen proto, že už jsem četla ty předchozí.

mimi55
04.02.2020

Pokračování ještě lepší než první díl.