Ďáblův podíl

Ve třetím dílu kroniky privilegované kentucké dynastie čelí rodina slavných palírníků bourbonské whisky jednak nadcházejícímu bankrotu, jednak skandálu kolem šokujícího zatčení. Zpočátku se smrt Williama Baldwinea jeví jako sebevražda, ale při následném vyšetřování stopy neomylně vedou k jeho nejstaršímu synovi a zapřisáhlému nepříteli, Edwardovi. Ten se pod tíhou důkazů přiznává k otcovraždě a končí za mřížemi. Ve vazbě však netruchlí nad rozpadem své rodiny, ani nad ztrátou svobody, ale vyčítá si, že ublížil ženě, kterou miluje. Jeho tajná životní láska Sutton Smytheová je jediný člověk, na němž mu kdy záleželo, ovšem teď, když stanula v čele největšího konkurenta Bradfordovy bourbonské, je jakýkoli vztah mezi nimi vyloučený – nehledě na doživotí, jež Edwardovi hrozí. Řízení rodinné firmy a řešení neutěšených finančních poměrů připadne nejmladšímu Wiliamovu synovi Laneovi. Spolu se svou snoubenkou Lizzie Kingovou je přesvědčený, že Edward někoho kryje, a při snaze dokázat bratrovu nevinu odhalí jak zdrcující pravdu, tak ohromující fakta. Životy všech obyvatel Easterly jsou poznamenané lží, podvody, přetvářkou, aférami či pokulhávajícími vztahy, každý z nich prožil beznaděj, obavy i hluboký zármutek a nic už nikdy nebude takové jako dřív. Ale jedno je jisté: láska, přátelství, naděje a vzájemná sounáležitost odolají i těm nejzákeřnějším ranám osudu....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/38_/380612/dabluv-podil-yaq-380612.jpg 4.461

Králové bourbonu 3.

Romány, Pro ženy, Historie
Vydáno · Baronet

Devil's Cut · 2017

Kniha Ďáblův podíl

Lofda

Moc pěkně zakončená série. Hodně "překvapení" jsem tušila předem, ale kdo měl na svědomí Williama, to mi, přiznávám, nevyšlo.. Autorka píše čtivě, líbily se mi popisy scén jak Lane a Lizzie leží na koberci nebo vyvrcholení trojúhelníku Gin-Samuel-Pford. Člověk má pocit, jak kdyby u toho byl s nimi. Na druhou stranu někde autorka jen klouže po povrchu, např. Max a Tanesha, tady bych si klidně přečetla ještě další knihu ;-) I tak doporučuji k přečtení, mj. jsem se dozvěděla spoustu zajímavého o výrobě bourbonu.

Vendulik

Docela dobré zakončení celé série. Jen konec byl moc preslazeny.

simona5843

Bolo to skvelé a nemôžem to inak hodnotiť ako 5 hviezdičkami .Aj v tomto dieli si pre nás autorka pripravila pár prekvapení a zvratov.Pár Lizzie a Lane ma tak netrápil ako postavy Gin a Samuel pretože oni dvaja sú ako a oheň a voda a človek nikdy nevie ako to s nimi nakoniec bude.Tento diel ma nesklamal autorka píše super a pozriem sa aj po ďalších jej knihách. Spokojnosť :)

Š.Ala

Jsem okouzlená. Úžasné zakončení celé série. Vůbec by mi nevadilo si přečíst další díl ????

Š.Ala

Lachtan714028

Jako všechny předchozí knihy, i tuhle jsem přečetla takřka jedním dechem. Nejprve sem se zdráhala začít číst sérii Králové Bourbonu, ale nakonec musím uznat, že autorčin styl psaní je prostě fantastický. Už teď se těším na každou další knihu, kterou J.R.Ward vydá

LilianaFalcon

Nejlepší díl série, i když ani tenhle mě nijak zvlášť neoslovil. Kdyby mě nezajímalo, jak to dopadne s Edwardem, a kdo vraždil, tak se do posledního dílu série ani nepouštím.
Autorce tedy musím nechat, že umí nasadit brouka do hlavy :-D

agatha2

Byli pohádkově bohatí, jedni z nejúspěšnějších palírníků bourbonské whisky, v očích veřejnosti měli vše, ale šťastní rozhodně nebyli. Nyní jim hrozí bankrot, patriarcha dynastie Baldwineů byl zavražděn, jeho žena díky zneužívání různých opiátů prakticky neví o světě, jeho nejstarší syn sedí ve vězení, jediná dcera je uvězněná v manželství bez lásky, vypadá to, že jedinou nadějí na záchranu rodinného jmění je nejmladší syn Lane....
I tento díl byl mimořádně čtivý, já mám příběhy z amerického jihu ráda, rodinné ságy rovněž, ale tato mě za srdce nechytil. Kdyby mě nezajímalo, jak vše dopadne, nejsem si jistá, zda bych knihu neodložila.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

romantika pro ženy majetek alkohol rodina

J. R. Ward (p)
americká, 1969