Vendulik Vendulik komentáře u knih

Polibek krve Polibek krve J. R. Ward (p)

Autorka opět nezklamala.

31.01.2017 5 z 5

Denník Anny Frankovej Denník Anny Frankovej Anne Frank

Tuto knihu bych do školy zařadila jakou povinnou. Krásný příběh holčičky, která nakonec umřela v koncentračním táboru.

25.01.2017 5 z 5

Sběratel skleněnek Sběratel skleněnek Cecelia Ahern

Malinko mě tato kniha zklamala. Začátek knihy byl nudný a zdlouhavy.Do čtení jsem se musela hodně nutit ale závěr to opět vyrovnal. Závěr byl bombastický. Doporučuji ke čtení.

06.01.2017 4 z 5

Dominik Dominik Lass Small

Za mě jen tři hvězdičky. Knížka nudna a předvídatelná. Závěr byl pro mě moc rychle ukončen.

25.12.2016 3 z 5

AC/DC: Raná léta s Bonem Scottem AC/DC: Raná léta s Bonem Scottem Neil Daniels

Průměrná kniha o ac/Dc. Nic svetoborneho. Místy v knize byly chyby.

21.12.2016 3 z 5

Hněv andělů Hněv andělů Sidney Sheldon

Pan Sheldon je pro me pan spisovatel. Nadherna kniha. Doporucuji k precteni.

24.11.2016 5 z 5

Vykoupení Vykoupení Lisa Jane Smith

Perfektní zakončení celé série. Jen by mě zajímalo, jak dopadl Stephan.

18.11.2016 5 z 5

Jak najít lásku Jak najít lásku Cecelia Ahern

Nejlepší kniha této autorky. Příběh je zábavný, napínavý a taky romantický. Mohu doporučit k přečtení.

08.11.2016 5 z 5

Rukojmí a únosce Rukojmí a únosce Jean Barrett

Taková oddechová knížka. Nic světoborného.

05.11.2016 4 z 5

Vykoupená Vykoupená Kristin Cast

Za mě jen tři hvězdičky. Kniha mě moc nebavila. čekala jsem od této knihy vyvrcholení celé serie, ale ten bohužel nepřišel. Místy to bylo tlachání puberťaček.

04.11.2016 3 z 5

Osudová zatáčka / Strážce / Odvaha uvěřit Osudová zatáčka / Strážce / Odvaha uvěřit Nicholas Sparks

Jsem zklamaná. Knížky jsou o něco málo kratší. Knihu jsem kupovala z důvodu Strážce a Odvaha věřit.

26.10.2016 3 z 5

Panenka Panenka Joy Fielding

Nejlepší kniha od Joy. Líbil se mi spád a napínavost příběhu, ale konce byl se všeho nejlepší. Konečně taky trošičku romantiky.

21.10.2016 5 z 5

Čemu jsem věřila Čemu jsem věřila Huntley Fitzpatrick

Námět knihy super, ale samotný příběh, jak je nepsaný, je moc nudný a zdlouhavý.

17.10.2016 2 z 5

Justice For All: Pravda o skupině Metallica Justice For All: Pravda o skupině Metallica Joel McIver

Za mě jen dvě hvězdičky. Jsem toto knihou zklamána. Dozvěděla jsem se o Matellice pár důležitých informací, ale ke čtení jsem se musela nutit a místy byla zdlouhavá.

16.10.2016 2 z 5

Král Král J. R. Ward (p)

Perfektní pokračování Beth a jejího manžela. Příběh byl velice napínavý ale poslední pár stránek bylo nesrozumitelných a rychle následoval konec.

29.08.2016 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Nicholas Sparks

Úžasná kniha. Sparksovy straší knihy jsou lepší, než ty novější. Jen skoda, že Garett umřel. V závěru knihy jsem brečela jako želva.

18.08.2016 5 z 5

Sladký život Sladký život Katie Price

Lepší než druhý díl ale na první nemá. Místy to bylo moc přehnané.

16.08.2016 4 z 5

Čekání na lásku Čekání na lásku Katie Price

Kniha je slabší, než předchozí díl.

14.08.2016 4 z 5

Slabé místo Slabé místo Lisa Jane Smith

Už by celá série mohla skončit. Je to pořád dokola.

02.08.2016 3 z 5

AC/DC: Maximální rock & roll AC/DC: Maximální rock & roll Murray Engleheart

Jsem z této knihy zklamaná. Skoro žádná zmínka o členech a místy jsem našla taky pravopisné chyby.

01.08.2016 3 z 5