Nirvana: Počátky a vzestup

Nirvana: Počátky a vzestup https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294445/bmid_nirvana-pocatky-a-vzestup-4kD-294445.jpg 4 16 4

Skupina Nirvana je bezpochyby jedním z nejvlivnějších seskupení v dějinách rockové hudby. Tato kniha mapuje zejména počáteční fázi její dráhy, zároveň je cenným dokumentem o zrodu grunge scény v Seattlu, který je zaznamenán skutečně velice podrobným způsobem. Příběh začíná vlastně již v první polovině 80. let, zasahuje tedy do doby dávno předtím, než se tato hudba dočkala komerčních úspěchů.... celý text

Literatura naučná Umění
Vydáno: , Nava

Entertain Us: The Rise of Nirvana , 2012

Daphodille
13.08.2019 4 z 5

Dost dobré. Kupoval jsem cíleně. Kapitolou o hudební scéně v Seattlu jsem se musel prokousat, ale vše, co se týkalo Nirvany jsem hltal a dozvěděl se i mnoho nového ohledně oblíbené kapely, a o to šlo!

missbellatrixx
08.07.2019 4 z 5

Zajímavé čtení, člověk se dozví spoustu věcí co ještě nevěděl, i přesto, že si myslel, že ví celkem dost :)

Vendulik
05.02.2018 3 z 5

Ke čtení této knihy jsem se hodně musela nutit, ale nakonec jsem ráda, že jsem ji dočetla. Kniha je sice průměrná ale obohatila mé znalosti v oblasti hudby a doby, kdy kapela vznikla.

kilometr
08.11.2016 3 z 5

Kniha mapuje začátky kapely.Hlavně jakou hudbou byli ovlivněni,kolik času věnovali novým písničkám,koncertům a všemu co k rockové hudbě patří.65%.

Kurt Cobain, 1967–1994 Nirvana grunge (hudba)

Gillian G. Gaar
americká, 1959