Vendulik Vendulik komentáře u knih

Šance Šance Katy Evans

Nevím, proč má kniha tak vysoké hodnocení. Některé pasáže jsem musela přeskočit, jinak bych knihu vůbec nedočetla. Kdyby hlavní hrdinka pořád neříkala, jak je Remy ten neúžasnější chlap na světě, kniha by měla tak 100 stran. Místy jsem už chytala nervy, ale chtěla jsem knihu dočíst kvůli Nory. Ale konec byl pro mě zklamáním.

21.02.2021 odpad!

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Parádní kniha. Moc jsem se bavila. Hlavní hrdinka mi byla velice sympatická a Saša taky. Akorát ten závěr mohl být malinko propracovanější.

16.01.2021 5 z 5

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

Tuto knihu jsem četla už strášně dávno jako dítě. A nedávno jsem se k ní vratila a předčítam jí synovi.

06.01.2021 4 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Začátek knihy byl parádní ale potom příběh začal klesat postupně dolů. Kniha mě moc neoslovila. Čekala jsem od ní více. A závěr mohl být více dramatický.

12.10.2020 2 z 5

Spřízněná duše Spřízněná duše Nicholas Sparks

Klasický příběh pana spisovatele. Kniha skončila velice pěkně. Doporučuji k přečtení.

18.12.2019 4 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Kniha se silným příběhem. Mohu doporučit.

03.05.2019 5 z 5

Strom života naší rodiny Strom života naší rodiny Monika Kopřivová

Vřele doporučuji. Knihu jsem dostala, jako dárek k vánocům a už jsem ji končně dopsala pro dalšá generaci.

22.04.2019 5 z 5

Dokonalá partie Dokonalá partie Kristan Higgins

Kniha mě velice pobavila. Můj manžel se na mě dívala jako na blázna, když jsem se nahlas u knihy smala. Těším se na další pokračování.

12.02.2019 5 z 5

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

Velice dobrá kniha. Super dej a zápletka taky stojí za to. Za mě spokojenost.

11.09.2017 5 z 5

Rozkol Rozkol Aubrey Clark (p)

Nejlepší z celé serie. Akorát by bylo být více v knížce napsané a hlavní hrdince a Adamovi.

06.03.2014 5 z 5

Tajemství upírů Tajemství upírů Lisa Jane Smith

Serie mě moc překvapila. Dobře jsem se bavila a tihle knížku jsem přečetla na jeden nádech. Snad další bude stejně dobrá.

16.02.2014 5 z 5

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

Knižka průměrná. Moc se mi nelíbíla. Kdyby se tam objevilo více lásky tak mi se líbíla. Dilo bylo moc zkracené a měla jsem v tom zmatek.

24.01.2012 2 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Bomba kniha. Přečetla jsem ji na jeden nádech. Určitě si jí přečtu ještě jednou a těším se na pokračování.

02.01.2012 5 z 5

Odhalení Odhalení Lisa Jane Smith

Skvěla kniha. Moc mě překvapila. Můžů jen doporučit. Je to úplně něco jiného, než upíří.

23.10.2011 5 z 5

Zajetí Zajetí Lisa Jane Smith

Skvělá kniha:D doporučuji

04.10.2011 5 z 5

Vyhořelá Vyhořelá Kristin Cast

Perfektní khiha. Můžů jen doporučit

01.08.2011 5 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Tato knížka je jedna s nejlepších. Konečně se zde objevuje boj. A překvapila mě jak skončila.

08.04.2011 5 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Krásný vývoj vztahu mezi dvěma hrdiny. Kniha mě velice čtivě napsaná ale v příběhu mj chybělo to pravé ořechové. Jo a do hlavního hrdiny jsem se zamilovala.

25.01.2022 3 z 5

Idol Idol Kristen Callihan

Kniha mě tedy moc neoslovila. Příběh byl nudný. Uvažovala jsem jestli nemám knihu odložit ale nakonec jsem ji dočetla. Závěr byl o něco lepší ale chybělo mi v příběhu více akce a napětí.

19.11.2021 2 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Jako námět knihy velice dobrý ale nevím proč, byla kniha tak zbytečně dlouhá. Kdyby měla o 200 stránek méně byla by lepší. Příběh mohl být více propracovaný a konec byl taky takový nudný. Čekala jsem více napětí mezi hlavními hrdiny. Možná kdyby kniha byla taky napsána z pohledu Kultiho, byla by lepší.

27.07.2021 3 z 5