uzivatel42014 uzivatel42014 komentáře u knih

Vražedná čísla Vražedná čísla Barry Hutchison

Nebylo to špatné, akorát mě tedy mrzí,že tentokrát to bylo jasné kdo je vrah,trochu slabší díl,ale moc mě zajímá co bude dál s hlavním vyšetřovatelem jak bylo naznačeno na konci

24.03.2024 4 z 5

Závod s časem Závod s časem Lisa Regan

Jako wau wau tohle nemělo chybu správně zamotaný a ten konec no super moc se mi líbila všem doporučuji

13.03.2024 5 z 5

Zajíci, utíkej Zajíci, utíkej Alexander Gordon Smith

Jako wau knížka,už se těším na další akorát se mi to zdá trochu dlouhé jak Kett bojuje s těmi lidmi od prvního dílu,ale super vše doporučuji

09.03.2024 5 z 5

Nezvaný pár Nezvaný pár Sarah J. Naughton

Knihu mi přinesl Ježíšek no musím říct,že jsem zklamaná byla tak zvláštne napsaná zápletka dobrá,ale divně překombinované

09.03.2024 2 z 5

Všechna ta krev, co nás spojuje Všechna ta krev, co nás spojuje Camilla Bruce

Tak dočteno, chvíli mi trvalo se začíst,škoda,že se kniha nezakládá více na pravdě,ten konec mě trochu zklamalo Benderovi odešli a už je nikdo neviděl nemá to konec ,ale i tak je čtivá a stojí za to

09.02.2024 4 z 5

Botanik Botanik M.W. Craven

Tak tohle neměli opět chybu Poe a Tily nezklamaly skvělá série už se těším na další

22.01.2024 5 z 5

Tajemný dům mrtvých Tajemný dům mrtvých Roxann Hill

Přinesl mi Ježíšek a musí říct že další skvělý díl správně zamotaný,napínavý sice jsem uhodla kdo to byl ,ale i tak supr čtení

05.01.2024 5 z 5

Smrtící kolotoč Smrtící kolotoč Alex Smith (p)

Tak to byl nářez skvěle napsané a vůbec jsem nečekala jak to nakonec dopadlo no a teď čekat jak to nakonec dopadne s detektivem Kettem za mě nejlepší díl doporučuji všem a dávám 5 *

03.01.2024 5 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Dnes k ránu dočteno další skvělý díl všem doporučuji moje top série

09.11.2023 5 z 5

Hádka Hádka Victoria Jenkins

Tak tato kniha je dobrá , akorát dlouho trvá než se začne něco dít je taková táhla ale ten konec to jsem nečekala nelituji ,že jsem četla kdo nečetl zkuste

21.10.2023 4 z 5

Všechny, které pohřbil Všechny, které pohřbil Victoria Selman

Tak jak už se tady píše i mě přišla nemastné neslaná spíš psychologický rozbor hlavní hrdinky no každopádně konec byl velmi zajímavý nelituji ,že jsem četla ale jsou lepší dávám 3*

17.08.2023 3 z 5

Rodina na zabití Rodina na zabití Megan Collins

Na knihu jsem se těšila no tak trochu zklamání kniha byla spíš jako Adamsova rodina strašně divný příběh dávám 3*
Zimní sestra byl byla o hodně lepší

25.07.2023 2 z 5

Dívka na pláži Dívka na pláži Anna Johannsen

Dívka na pláži je super trochu moc rozvláčné,ale i tak se četla moc dobře zajímavý děj a napínavý všem doporučuji a těším se na další

18.07.2023 4 z 5

Tři malá prasátka Tři malá prasátka Alex Smith (p)

Tak tohle nemelo chybu bylo to napínavé a správně zamotany vůbec sem nečekala kdo všechno je v tom zapleteny jsem zvědavá kam se bude vyvíjet kariéra Roberta Ketta těším se na další dil

02.05.2023 5 z 5

Maska smrti Maska smrti Mads Peder Nordbo

Závěr trilogie nejlepší zajímavé řešení situace všem kdo nečetl doporučuji

18.04.2023 4 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Dneska doctena a wow opět Carter nezklamal napínavý od začátku až do konce

17.03.2023 5 z 5

Co ukrývá jezero Co ukrývá jezero Barry Hutchison

I já se přidávám mezi nadšene čtenáře, kniha Co ukrývá jezero super čte se sama zajímavá zápletka, dobře napsané akorát ten první díl byl pro mě o fous lepší víc napínavý, ale už se těším na další dil

13.03.2023 4 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Teď docteno musím říct wow zase super zápletka vůbec jsem to nečekala už aby vyšla další

12.03.2023 5 z 5

Rozpuštění Rozpuštění Sara Blædel

Mě se kniha moc líbila dávám 4*

08.03.2023 4 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Byla super akorát je zvláštní, že se i po smrti pořád řeší Jurek dobře napsané už se těším na další

01.03.2023 4 z 5