Tajemný dům mrtvých

Tajemný dům mrtvých https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518774/bmid_tajemny-dum-mrtvych-rR8-518774.png 4 34 10

Příšerný nález – děsivé tajemství. Ve sklepě starého domu objeví dělníci zazděnou kostru ženy. V hrobě je také nalezen kufr, jehož děsivý obsah přesahuje vše, co je Anna Steinbachová schopna unést. Společně s Pavlem Wagnerem se ujímají případu, který se odehrál zhruba před dvaceti lety. Kdo byla ta mrtvá žena? Proč nebyla hlášena jako pohřešovaná? A co mohlo vést jejího vraha k tomu, aby ji zohavil tak brutálním způsobem? Kvůli pracovním a soukromým problémům není vyšetřování dua Steinbachová - Wagner žádnou procházkou v růžové zahradě. Každá jejich stopa končí ve slepé uličce. Nakonec se situace přece jen obrátí. Cena je však vysoká, protože najednou Anně a Pavlovi dýchá smrt na záda. Pátý případ nesourodé dvojice vyšetřovatelů Anny Steinbachové a Pavla Wagnera, kterou spojuje nejen vyšetřování vražd.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Vendeta

Das Haus der Toten , 2016

BlaV.
17.04.2024 5 z 5

Za mne opět dobrý příběh. Když odpočítám prázdné stránky po řadě kapitol, tak to vyjde na cca 200 stran, což je krátké svižné čtení. Těším se na další příběhy.

Kekik
20.03.2024 5 z 5

Jsem ráda, že jsem se již popáté mohla setkat se sympatickou Annou a sympatickým Pavlem.
Vraha jsem odhadla správně. Což mě potěšilo.
Dále mě i potěšilo to, že jsem i správně odhadla chování jedné postavy. Myslím, že čtenáři vědí. Šmarjá, jak ta mě štvala po celou dobu.
Doufám, že se dočkáme dalších dílů.

mystery103
02.03.2024 3 z 5

Divné, zbytečně popisné. Pro mě první a poslední přečtená kniha autorky.

Katulinka69
22.01.2024 2 z 5

Dlouho jsem váhala s dalším dílem, ale mně prostě postava Anny nesedí. První hvězda za zbytek postav a druhá za to,že zachránila Prince

marrie5227
21.01.2024 5 z 5

Zatím poslední přeložený díl, ale nejlepší.

Potěšil mě návrat k postavám z předchozích dílů a vývoj jejich osobností, stejně jako života hlavních postav.

Tentokrát jsem až do konce nevěděla, kdo je pachatel a o to víc mě kniha bavila.

Právě osobní linky hrdinů zůstávají trochu otevřené, takže doufám, že dojde k přeložení ostatních dílů, protože tahle série je opravdu skvělá a moc mě baví! :)

Emma27
20.01.2024 3 z 5

Kniha je napínavá ale poněkud zdlouhavá.Byla jsem ráda,že jsem ji dočetla.

annettka1098
15.01.2024 2 z 5

Bohužel tento díl byl pro mě zklamáním. Nevím, jestli jsem od přečtení prvních dílů už přečetla tolik detektivek, ale autorka nepřišla vůbec s ničím novým. Ani vztah Anny a Pavla mě v tomto díle vůbec nebavil, naopak mě spíš rozčiloval. V celé knize mi chybělo napětí a hodně věcí mi přišlo prvoplánových. Vraha jsem odhadla někde v polovině a u samotného závěru mi uklouzlo "To jako vážně?!".

hana4834
08.01.2024 5 z 5

Další super oddychovka těším se na pokračování

uzivatel42014
05.01.2024 5 z 5

Přinesl mi Ježíšek a musí říct že další skvělý díl správně zamotaný,napínavý sice jsem uhodla kdo to byl ,ale i tak supr čtení

WaN635
26.12.2023 5 z 5

Jak mně se po této partičce stýskalo. Přijde mi, že každý díl je o kousek lepší a to jsem k těm předchozím neměla výtky.
Přečetla jsem knížku na jeden zátah a jsem na sebe naštvaná, protože bůhví, kdy bude další díl pro český trh dostupný.
Nový příběh a jeho zločin se stal už před spoustou let a nyní je na Anně a Pavlovi, aby jej uzavřeli. Vyšetřování má spád, kolem ústřední dvojice je živo a mají vůbec klacky, které jim někdo hází pod nohy, něco společného s vyšetřovaným případem ?
Kdo má tuto sérii rád, brzy se všechno dozví :) .
A mně nezbývá než zase čekat ....

2018  67%Ráj mrtvých dětí
2019  70%Slzy mrtvé jeptišky
2020  70%Duše mrtvých nemluví
2022  83%Marné prosby mrtvých
2023  86%Tajemný dům mrtvých

Kniha Tajemný dům mrtvých je v