uhnavka uhnavka komentáře u knih

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Určitě stojí za přečtení, jen příběh s upírem jsem později začala přeskakovat.

09.08.2021 4 z 5

I já se přidávám, kniha mě nezaujala, vzhledem k očekávání jsem se prokousala k 312 straně. Pohádka, kdy 3 hlavní hrdinové jsou kladní až jde hlava kolem, děj se vyvíjel na můj vkus moc předvídatelně. Možná je to jen můj pocit, ale myslím, že ti, které kniha neoslovila, nemají chuť a sílu to přiznat.

07.01.2018 1 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

všechno, co v dobré detektivce má být, ovšem dost drsná, ale uvěřitelná

12.03.2022 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

čtivá, napínavá

21.01.2020 4 z 5

Staré křivdy Staré křivdy John Marrs

Moje první knížka od autora, těším se na další. Plná zvratů, napínavá, nic jí nechybí.

24.05.2022 5 z 5

Neviditelné kořeny Neviditelné kořeny Hynek Čapka

Hezké, čtivé, spousta zajímavých faktů, až na ten moc pohádkový konec. Určitě doporučuji.

28.09.2023 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Dlouho jsem se tak nebavila, vtipné, k zamyšlení, prostě knížka kterou je dobré si přečíst.

09.06.2021 4 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Mě se líbila, knížka ze života, jaký často je. Někdy veselý, někdy smutný. Dobře se mi četla.

21.03.2021 4 z 5

Lístky ve větru Lístky ve větru Virginia Cleo Andrews

No, tak to jsem nedočetla. Teda ani pořádně nezačala. Styl jako z červené knihovny, za mě velice nevěrohodné. Další díly už ani pokoušet nebudu.

23.05.2020 1 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Na můj vkus příliš romantiky, dočetla jsem 1. díl, dál pokračovat nebudu. Děj se dal poměrně snadno vytušit, postavy černobílé.

09.01.2023 3 z 5

Tajemství letního odpoledne Tajemství letního odpoledne Kate Morton

Hezky napsané s pro mě nečekaným koncem. Stojí za přečtení

04.04.2022 4 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Čtivé, donutí k zamyšlení, určitě doporučuju.

06.09.2021 4 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Knížka na dovolenou. Ke konci jsem už ale přeskakovala především pasáže o neutuchající lásce na počátku vztahu. Myslím, že nápad dobrý, ale za mě trochu pořád do kolečka. Rozhodně do života přinutí zamyslet se nad tím, jak (ne)řešíme problémy.

02.02.2021 3 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Líbila se, počkám na další.

06.05.2019 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Určitě stojí za přečtení

15.03.2019 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Krásná kniha, četla se sama. Mohu jen doporučit.

12.02.2018 5 z 5

Lucia Lucia Bernard Minier

Pro mě zklamání, po prvních 3 knihách jsem čekala něco jiného. Přečetla jsem asi 90 stran.

07.12.2022 1 z 5

Já bohužel patřím mezi ty, které kniha nezaujala. Po Cyklistce jsem čekala víc. Děj se táhl, dlouhé popisy rozpoložené hrdinky a její strádání nad nevydařeným životem za války, kdy žila v relativním přepychu .... v polovitě jsem číst přestala.

18.06.2022 1 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Čtivé, ale často jsem se ztrácela v ději, o kom zrovna čtu. Kniha na dovolenou, nedoporučím, ale ani neodradím od přečtení.

09.06.2021 3 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Začátek mi šel pomaleji, pak jsem se začetla. Ale nepřečíst si, že je to podle skutečné události, považovala bych to za přehnané a asi nedočetla.

23.05.2020 3 z 5