uhnavka uhnavka komentáře u knih

Neviditelné kořeny Neviditelné kořeny Hynek Čapka

Hezké, čtivé, spousta zajímavých faktů, až na ten moc pohádkový konec. Určitě doporučuji.

28.09.2023 4 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Na můj vkus příliš romantiky, dočetla jsem 1. díl, dál pokračovat nebudu. Děj se dal poměrně snadno vytušit, postavy černobílé.

09.01.2023 3 z 5

Lucia Lucia Bernard Minier

Pro mě zklamání, po prvních 3 knihách jsem čekala něco jiného. Přečetla jsem asi 90 stran.

07.12.2022 1 z 5

Můj život, moje rodina a Meryl Streepová Můj život, moje rodina a Meryl Streepová Mia March

Přinutí k zamyšlení, dobře se četla, ale na můj vkus občas zbytečné dlouhé rozebírání dojmů z filmů s M. Streepovou.

13.10.2022 3 z 5

Já bohužel patřím mezi ty, které kniha nezaujala. Po Cyklistce jsem čekala víc. Děj se táhl, dlouhé popisy rozpoložené hrdinky a její strádání nad nevydařeným životem za války, kdy žila v relativním přepychu .... v polovitě jsem číst přestala.

18.06.2022 1 z 5

Staré křivdy Staré křivdy John Marrs

Moje první knížka od autora, těším se na další. Plná zvratů, napínavá, nic jí nechybí.

24.05.2022 5 z 5

Tajemství letního odpoledne Tajemství letního odpoledne Kate Morton

Hezky napsané s pro mě nečekaným koncem. Stojí za přečtení

04.04.2022 4 z 5

Chlapec, který rozdával sny Chlapec, který rozdával sny Luca Di Fulvio

dobré čtení

12.03.2022 4 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

všechno, co v dobré detektivce má být, ovšem dost drsná, ale uvěřitelná

12.03.2022 5 z 5

Anonymní dívka Anonymní dívka Sarah Pekkanen

Manželka mezi námi se mi líbila víc. Jsem z toho rozpačitá, možná jsem čekala víc vzhledem k vysokému hodnocení. Nějak se mi zápletce nechce věřit.

14.12.2021 3 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Budu se vymykat, ale mě styl, jakým je kniha psaná nesedne, dočetla jsem asi 50 stránek, pokusila se po 2 dnech číst dál, ale nešlo to....

15.09.2021 1 z 5

Prostá pravda Prostá pravda Jodi Picoult

Čtivé, donutí k zamyšlení, určitě doporučuju.

06.09.2021 4 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Určitě stojí za přečtení, jen příběh s upírem jsem později začala přeskakovat.

09.08.2021 4 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Dlouho jsem se tak nebavila, vtipné, k zamyšlení, prostě knížka kterou je dobré si přečíst.

09.06.2021 4 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Čtivé, ale často jsem se ztrácela v ději, o kom zrovna čtu. Kniha na dovolenou, nedoporučím, ale ani neodradím od přečtení.

09.06.2021 3 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Mě se líbila, knížka ze života, jaký často je. Někdy veselý, někdy smutný. Dobře se mi četla.

21.03.2021 4 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Knížka na dovolenou. Ke konci jsem už ale přeskakovala především pasáže o neutuchající lásce na počátku vztahu. Myslím, že nápad dobrý, ale za mě trochu pořád do kolečka. Rozhodně do života přinutí zamyslet se nad tím, jak (ne)řešíme problémy.

02.02.2021 3 z 5

Lístky ve větru Lístky ve větru Virginia Cleo Andrews

No, tak to jsem nedočetla. Teda ani pořádně nezačala. Styl jako z červené knihovny, za mě velice nevěrohodné. Další díly už ani pokoušet nebudu.

23.05.2020 1 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Začátek mi šel pomaleji, pak jsem se začetla. Ale nepřečíst si, že je to podle skutečné události, považovala bych to za přehnané a asi nedočetla.

23.05.2020 3 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

četla jsem jí jedním dechem, pro mě nečekaný závěr

23.05.2020 5 z 5