twiggynka twiggynka komentáře u knih

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Já prostě opět nemůžu jinak než 5 hvězdiček. Knihy Angely M. mě opravdu baví, příběhy čtivé, napínavé, plné emocí. A jako v každé knize mi ukápne slza při zmínce o Mickeym a je mi smutno po Dawsonovy. Příběhy Kim Stoneové umí chytit za srdce.

25.06.2021 5 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Silný příběh, který chytne za srdce. Průprava historií a ukázka toho, jaký tenkrát život byl. Měli bychom si toho našeho více vážit.

23.07.2021 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Krásný příběh plný emocí a neuvěřitelně těžkých chvil, které si v dnešní době ani neumíme představit. Kniha se mi velice líbila.

09.06.2021 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Chris Carter je prostě skvělý spisovatel. Jeho knihami se proplouvá úplně samo. Hunter opět válí a vždy se najde v té hrůze něco co ještě dokáže překvapit.

18.09.2019 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Tohle bylo moje první setkání s autorkou. Knihu jsem si vybrala do čtenářské výzvy a doufala v oddechové čtení. Některé situace mezi sestrami mi připadaly jako hádky teenagerů a byly chvíle kdy jsem se do knihy musela opravdu nutit, ale konečný celkový dojem je úplně jiný. Tušila jsem jak to dopadne, zázraky se nedějí, ale nečekala jsem, že mě to tak zasáhne a z oddechové knihy se stane příběh, který mě rozpláče. Stojí za přečtení a také by jsme měli myslet na to, že nic není samozřejmostí.

27.03.2023 4 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Jako vždy super kniha, je příjemné si připomenout, jaké byly postavy na začátku a kam se svým chováním a přístupem posunuly postupně dál. Dawson mi bude vždy chybět.

01.03.2022 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Druhá kniha od autorky a musím říct, že ještě mnohem lepší. Těším se na třetí díl

03.05.2021 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Čtivé, napínavé, plné překvapení. Moc se mi kniha líbila

03.05.2021 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Kniha mě překvapila, po prvních kapitolách jsem nevěřila, že mě to bude takhle bavit. Líbil se mi otevřený konec. Moc se těším na další pokračování.

14.02.2021 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Zatím druhá v pořadí, ale mě prostě Carter baví, baví mě jeho nápady, Robertovy myšlenkové pochody i jeho sečtělost... a jako dvojka jsou Garcia i Hunter prostě super...

29.12.2018 5 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Naprosto skvělá kniha, ze skvělé série, plná napětí i zvratů. Už se moc těším na další díl .

11.01.2023 5 z 5

Sen, který se naplnil Sen, který se naplnil Luca Di Fulvio

Úžasná kniha, která nešetřila jak citem, tak naopak bezcitností. Příběhy lidí které život nešetřil , ale dokázali , že má cenu bojovat :)

28.10.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Nemohu jinak než dát opět pět hvězdiček. Robertovy knihy mám ráda. Čtou se lehce a vždy je v nich záhada co se rozuzlí na konci. A ono prostě všechno souvisí ze vším. Je pravda, že mi Erika chybí ale Kate má také svoje kouzlo.

02.01.2021 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Co na to říct? Opět excelentní kousek! Jeho knihy mě moc baví. Je pravda, že agentka Fisherová mi byla nesympatická celou dobu, ale i tak mi ji bylo líto! A jako třešinka na dortu je návrat Luciena na scénu :-)

08.02.2020 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

kniha se četla úplně sama, stejně jako předchozí!

05.09.2019 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Zatím třetí kniha od Chrise Cartera a jeho psaní mě prostě baví! Je to nápadité, drsné a hlavně příběh stále nutí číst dál …

29.01.2019 5 z 5

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Knihy od Lisy Reganové jsou super. Sympatické postavy, napínavá zápletka a žádné zbytečné omáčky okolo. Doporučuji celou sérii.

26.01.2023 5 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

Opět skvělé čtení. Kniha měla spád i zápletku, který nutila číst stále dál.

03.05.2022 5 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Opět parádní příběh. Těším se na další díl, Poe, Tilly i Flynnova mě moc baví :)

14.02.2022 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Prvotina od autorky se mi velice líbila. Četla se velice dobře, příběh měl spád a byl napínavý. Spoustu jsem toho tušila, ale i tak jsem si příběh maximálně užila.

14.04.2021 5 z 5