Turiel11 Turiel11 komentáře u knih

Princova milenka Princova milenka Sabrina Jeffries

Hlavní hrdinové, stejně jako v prvním dílu (možná i trošku víc), jsou nevšední a tím jsou mi velmi sympatičtí. Opravdu moc se mi líbil příběh a to, jak se vyvíjel. A cesta, kterou k sobě hlavní hrdinové došli....aaaach. Dámy, to se čte samo. :-D

26.08.2017 5 z 5

V princově loži V princově loži Sabrina Jeffries

Krásné krásné krásné. Kniha se četla v podstatě sama a hlavní hrdinové byli zajímaví. Kniha předčila moje očekávání.

Před svatbou Před svatbou Julia Quinn

Závěrečná kniha byla sladká! Oba hlavní hrdinové byli sladcí ve svých pohnutkách a všechno to bylo tááák hezky romantické. Bridgertonovic klan jsem si nesmírně oblíbila, to jejich věčné popichování, a všechny jejich knihy jsem přímo zhltala. Celou sérii mohu vřele doporučit.

15.08.2017 5 z 5

Poznáš to z polibků Poznáš to z polibků Julia Quinn

Hyacinth byla od samého začátku sympaťanda a tou i zůstala. Opět velmi příjemná oddechovka se vším, co potřebujete na letní večery.

Nečekaná láska Nečekaná láska Julia Quinn

Od první stránky na mě tato kniha dýchala úplně jinou atmosférou než všechny předchozí. Budiž připsáno ke cti autorčina umu, že to byla nálada naprosto odpovídající přeběhu a tento pocit ve mě přetrval po celou dobu čtení. A tentokrát jsem měla slabost pro hlavního hrdinu a jeho neopětované city.
!!! SPOILER !!!
Jen mi přišlo, že na to, jak byly důvody hlavních hrdinů, "proč by to nešlo" vyostřené, se přes všechno dostali velmi rychle...až neuvěřitelně.

S láskou, Eloise S láskou, Eloise Julia Quinn

Vzhledem k tomu, jaká všetečka byla Eloise v předchozích knihách, byla jsem zvědavá na její příběh. A ten byl, možná i překvapivě, něžný a romantický. A "velcí bráchové" byli vyloženě k sežrání. :-D

Čekanka Čekanka Julia Quinn

Mám slabost pro příběhy "ošklivých kačátek", ze kterých se stávají krásné labutě. Penelope mi byla svou povahou velmi sympatická a bavila mě.
!!! SPOILER !!!
Trošku mě mrzelo, že ačkoliv se Colin v předchozích knihách prezentoval jako muž "stále nad věcí", tak v konečném důsledku "ve své knize" pro mě vyzněl jako veeelký cholerik... Ještě štěstí, že je autorka, tak šikovná a příběhu to neubralo na přitažlivosti. :-D ;-)

Nevhodný návrh Nevhodný návrh Julia Quinn

Já prostě miluju pohádky. Proto se mi tento příběh obzvlášť líbil. Hlavní hrdinové mi byli velmi sympatičtí, i když chvílemi zbytečně moc "trvali na svém". :-) V každém případě je to hezké a oddechové čtení.

15.08.2017 5 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Super, stejně jako první kniha. Pravda, hlavní hrdinka mi zpočátku nebyla úplně sympatická, ale to se postupem knihy změnilo. :-)

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Nesmírně příjemné čtení. Všechny sourozence Bridgertonovi jsem si hned oblíbila, stejně jako autorčin styl psaní. Můžu jen doporučit.

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Když jsem dočetla tuto knihu, dopadlo to úplně stejně, jako když jsem před rokem přečetla Dvůr trnů a růží... Vzala jsem ji a přečetla znovu. Samozřejmě z gruntu i s prvním dílem. Prostě to jinak nešlo... Nebyla jsem vůbec schopná fungovat. A dnes, když jsem knihu Dvůr mlhy a hněvu dočetla podruhé, se mi konečně nějak ulevilo. Je to jednoduše pecka. Úžasné čtení a jízda, která vás pohltí. Všechno, co jsem si myslela, že vím a přeji si, aby to nějak bylo, se naprosto změnilo a obrátilo, nepřestávala jsem vycházet z údivu. Nádhera!! Všem doporučuji a přeji pevné nervy při čekání na 3.díl. :-D

10.07.2017 5 z 5

Zbavte se nepořádku s feng-šuej Zbavte se nepořádku s feng-šuej Karen Kingston

Skvělá kniha, která vám pomůže udělat si pořádek nejen doma, ale i v sobě.

10.07.2017 5 z 5

Pro mě skvělá kniha. Příjemně napsaná a už během jejího čtení mě brněly ruce nedočkavostí pustit se do toho.

11.04.2017 4 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Sabrina Jeffries

Tento příběh mě zaujal o malinko víc než předešlý v sérii. Víc mě vtáhl do děje. Pravda...Helena byla chvílemi těžko vydýchatelná, ale Daniel jako sympaťák to vyvážil. A od jistého okamžiku už byla i ona fajn. Oddechové romantické čtení. Super.

17.03.2017

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Sabrina Jeffries

Pěkné oddechové čtení. Jakožto románu pro ženy mu nic nechybělo. :-)

17.03.2017

Předvečerní láska Předvečerní láska Lisa Kleypas

Bea mi svou povahou byla od začátku nesmírně sympatická a její příběh patří na špičku dortu jako třešnička. Krásný, zamotaný, romantický...prostě blaho. Celou sérii můžu vřele doporučit. Je opravdu krásná!

Sezdáni za rozbřesku Sezdáni za rozbřesku Lisa Kleypas

Na tyhle dva jsem se upřímně těšila. Jejich vzájemná nevraživost slibovala šťavnatý příběh a toho jsem se i dočkala. Líbí se mi, že autorka se drží už dříve vytyčeného charakteru postav. Moc jsem se bavila.

Vábení za soumraku Vábení za soumraku Lisa Kleypas

Přiznám se, že Poppy jsem ze všech sourozenců vnímala nějak nejméně. Proto pro mě byl její příběh příjemným překvapením. A ačkoliv hlavní hrdina rozhodně nepatřil k nějakým beránkům, tak mi byl vlastně sympatický. Moc hezký příběh.

Sveď mě za úsvitu Sveď mě za úsvitu Lisa Kleypas

Příběh byl příjemně oddychový, ale tentokrát jsem se s hlavními hrdiny nějak nedokázala sžít...Ovšem jsem moc ráda, když si můžu počíst, jak se mají postavy z předešlých knih a líbí se mi autorčino "vábení", kdy na druhou stranu naznačuje, co některé čeká. :-)

01.03.2017

Půlnoční romance Půlnoční romance Lisa Kleypas

Moooooc moc moc moc hezký příběh. :-D Kdybych tušila, že tato série tak úzce navazuje na "Čekanky", bývala bych se do ní pustila dřív. Měla jsem problém, knihu pustit z ruky. Neustále jsem si říkala: " Až bude klidnější pasáž...až bude chvilka klidu..", ale ono se neustále něco dělo. A líbilo se mi, že autorka už tady vnadila na pokračování. Cam je velmi sympatický hrdina. Super!

28.02.2017 4 z 5