Turiel11 Turiel11 komentáře u knih

Pomsta & rozbřesk Pomsta & rozbřesk Renée Ahdieh

Stalo se mi to zase... Po dočtení příběhu se mi zauzloval žaludek a ne a ne povolit..., tudíž zůstávám neschopná, pustit to z hlavy... To je něco na mě totok. :-D Tušila jsem, že kniha bude dobrá, ale že bude takhle skvělá... Skvělá, úžasná a mnoho dalších superlativ. Vřele doporučuji. Jen nevím, co budu dělat, než vyjde další díl... :-)

20.10.2016 5 z 5

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

SKVĚLÁ kniha!!! Většinou mi to chvíli trvá, ale do příběhu Cizinky jsem byla začtená od první stránky. I já jsem nejdříve shlédla obě řady seriálu a snad právě díky tomu, jsem byla schopná knihu alespoň občas odložit ( nedovedu si představit ty nervy, kdyby tomu bylo jinak). :-P Příběh je svižný, má spád, neustále se něco děje, ale přitom má všechno hlavu a patu, veškerý popis je stručný, jasný, výstižný, ale dokonale dostačující. Ani chvíli jsem se nenudila. Prostě pecka. :-)

15.10.2016 5 z 5

Kouzlo intuice Kouzlo intuice Louise L. Hay

Souhlasím s tím, co napsala HousenkaDV, vystihla to přesně + myslím, že je potřeba si informace v knize trošku "přebrat".

13.10.2016 3 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Prostředí, ve kterém se děj knihy odehrává, je mi víc než blízké a tak jsem byla zvědavá, jak jej autorka vystihne a bylo to super. :-) Příjemné odpočinkové čtení a pořádná dávka romantiky, ale i humoru. Asi jen tak nezapomenu na výraz mých spolucestujících v trolejbusu, když jsem nad knihou dostala 10-ti minutový záchvat smíchu. :-D

03.10.2016 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Kniha měla to, co jsem od ní čekala a ještě jsem se dobře bavila.

02.10.2016 4 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Celou sérii jsem přečetla poměrně rychle...ano, je to jednoduché čtení, ale čte se to dobře. Pravda..."vnitřní bohyně" mě dost vytáčela, ale jinak odpočinkové čtení a odreagování.

02.10.2016 3 z 5

Romeo a Julie Romeo a Julie William Shakespeare

Nadčasové téma, příběh, který mě nesmírně ovlivnil. Ač je to dávno, co jsem dílo přečetla, nikdy jsem nerozdýchala konec... :-))

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Nádherná kniha! Prostě super. :-)

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

Myslím si, že tato kniha je jedna ze základních, když na sobě chceme začít "pracovat". :-)

02.10.2016 5 z 5

Čtyři jednoduché pravdy, které mohou pomoci změnit vnímání světa kolem nás.

02.10.2016 4 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Dokonalé zakončení celé série, kterou jsem zhltla jako malinu. Super! ;-)

Zasvěcení Zasvěcení Elisabeth Haich

Skvělá kniha, kterou rozhodně stojí za to mít v knihovně.

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Když jsem tuto knihu dočetla, zůstala jsem natolik uvězněná v příběhu, že mi nezbylo nic jiného než knihu vzít a přečíst celou znovu. :-D Vychutnala jsem si každou stránku a těším se na další díly.