Sezdáni za rozbřesku

Když Leovi nenadálou shodou náhod spadne do klína šlechtický titul a panství, má vskutku důvod k radosti: konečně může bez výčitek svědomí vést život zhýralého hejska. Spokojeně sleduje, jak jedna sestra po druhé končí pod čepcem, ale sám se ženit nehodlá – a kdyby se náhodou oženit musel, vybral by si tak protivnou ženskou, jako je Catherine Marksová. Alespoň by se s ní mohl hádat, po právu ji podvádět a stýskat si na zkažený život. Ani Catherine, která u Hathawayových pracuje jako guvernantka a společnice, nemá Lea příliš v lásce. Dráždí ji jeho arogantní povznesenost i uštěpačné poznámky. Vše se ale změní, když Catherine zachrání Leovi život a mladík si konečně přizná, že na zdánlivě upjatou „šedou myš“ dávno myslí. Ledy roztají, ale štěstí nepřichází. Leovo postavení začne ohrožovat vzdálená příbuzná, a pokud si chce sídlo udržet, musí se ihned oženit a zplodit dědice. I Catherine má velké starosti: pokud vyjde najevo tajemství z její minulosti, nadobro ji to společensky zničí. Za daných okolností sotva může rozkvést láska… Anebo se Leovi i Catherine podaří zaplašit stíny, aby mohli naplnit své sny?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46694/hathawayovi-sezdani-za-rozbresku-Zs3-46694.jpg 4.4262

Hathawayovi 4.

Vydáno, Domino

Married By Morning, 2010

Kniha Sezdáni za rozbřesku

23.11.2019

Líbilo se mi to moc. Opět sympatická dvojka, která měla jiskru a bavila mě.

luci2
14.11.2019

Příběh, od kterého jsem se opětovné nemohla odtrhnout a skoro jsem ho přečetla jedním dechem. Nic bych na něm nezměnila a moc se mi líbil. Cat a Leo byli charismatičtí a jejich slovní přenice okouzlující. Oblíbila jsem si fretku, která měla zálusk na podvazky guvernantky Cat, jeho tanečky i jeho předstírání, ze je pouhým límcem na kabátě. Může se to zdát banální, ale bez nej by příběh nebyl ono. Humor, důvtip a šarm na Vás dýchá z každé stránky. Proto mi nezbývá než říci, ze tento příběh všem vřele doporučuji přečíst.

petraj30
15.08.2019

Příběh se mi moc líbil, byl okořeněn vtipnými poznámkami i lehkým napětím. Leo mi přišel trochu moc tvrdý ( i kvůli tomu, co se stalo), ale dvojici jsem moc fandila

ariel platto
24.02.2019

Konec předchozího dílu mě perfektně naladil, že se mám na co těšit, ale kniha mě velice zklamala...

Terez9119
04.12.2018

Tohle ano. Leo se konečně ukázal jako pravý chlap a nabízí všechno, co by si (nejen) Catherine mohla přát. Její tajemství sice nebylo příjemné, ale souhlasím s Leem, že zas takový humbuk kolem toho dělat nemusela. Celé to ale bylo vtipné, chemie a přestřelky mezi hlavními hrdiny byly příjemné. Každý díl se mi líbí víc a víc.

katslana
15.08.2018

Milá kniha. Příjemný pár ani jeden mi nelezl na nervy :-D Cat byla baba od rány a Leo byl borec :-) Proběhlo i pár úsměvů. Bože a ta fretka. Chci ho domů :-)

vcielka
29.06.2018

vztah Cat a fretka a vztah Leo a Cat. Oba vzahy uplne na 5 hviezd :) Zabavne a vtipne. Co sa uz ukazalo aj predtym. Musim povedat, ze kazda dalsia knizka z tejto serie je stale lepsia a lepsia, ale kedze prva nie je na jednu hviezdu tak tazko dat hodnotenie kazdej dalsej o jednu hviezdu viac.

avalonek
04.04.2018

Nemám slov, opravdu krása.A Dodger byl taky parádní.