Terrez93 Terrez93 komentáře u knih

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

hodně mi vadilo přeskakování děje z minulosti do současnosti - kdybych neviděla seriál, byla bych asi hodně zmatená. Některé pasáže až moc nezáživně popsané.. Připadalo mi, že kdybych si nedala do souvislosti se seriálem ani bych nepochopila, co tím bylo míněno. Téma každopádně super, atmosféra gileádu - škoda otevřeného konce :)

19.07.2019 4 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Detektivky miluju,ale tahle me teda moc nenadchla. Hodne jsem se ztracela v postavach,musela jsem hodne premyslet kdo je kdo, s kym ho spojit, co s cim souvisi. Konec hodne moc odflaknuty,predstavovala jsem si jo mnohem lepe propracovanejsi.

01.07.2019 3 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Knizka prectena za dva dny. Hodne ocekavana knizka na kterou jsem se tesila, po Hane, ktera byla skvela jsem se trosku bala, ale postavy skvele popsane, dej gradoval..psane ze dvou pohledu, ktere se na konci spoji...jen jsem cekala ten konec trosku lepsi, chybelo mi v knizce nejaka neocekavana bomba, ktera by me strhla, ale i tak uzasna knizka, ktera stoji za precteni, pani Mornstajnova proste psat umi!

02.05.2019 4 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

jako totalne nechapu, co me na tom tak bavi..je to porad dokola - hadka, usmireni..hadka, usmireni...ale je to psany tak super formou, hltam kazdoi stránku, chci vedet co se stane dal..jdu na treti dil

21.04.2019 4 z 5

Na dostřel Na dostřel Taylor Adams

cetlo se celkem samo, neco bylo opravdu pritzeno za vlasy, ale vcelku mi to vubec nevadilo.pribeh mel spad i pro me neocekavane vyvrcholeni.. 4hvezdicky :)

18.04.2019 4 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Super romanticka oddychovka, bala jsem se tech 500 stran, aby se to moc netahlo, ale bylo to super melo to spad. Jen veta "Kulti kadi" me uplne vytacela a to tam byla snad nejmin stokrat .. jinak dej a jeho popis super, knizka se super cetla a stranky ubihaly..nevim proc,ale hlavniho hrdinu jsem si hrozne oblibila i kdyz se nekdy choval jako deb** :D

08.04.2019 4 z 5

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

cetla jsem komentare, zda je nebo neni podle skutecne udalosti - pravda asi by tam na zacatku ci konci par slov chtelo, ale i tak.
krasne se cetlo melo to spad, pribehy postav zajimave, prolinani pribehu..
zajimave pocteni

30.03.2019 4 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

bomba. jako kazda knizka od Bryndzy on proste umi psat. je to ctive, hltala jsem kazdou stranku, kratke kapitoly, melo to spad, joo bavilo me to. tesim se na dalsi dil

19.03.2019 5 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

fajn pribeh, jednu chvili jsem se teda ztracela v postavach..jak se dej vracel zpet do minulosti, pak hned pritomnost..jedna manzelka, druha...kazdopadne jsem dej vubec neodhadla do posledniho listu ;) krasne propracovany prolinajici dej postav

03.03.2019 4 z 5

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

tak z tehle knizky jsem hodne rozpacita..do pulky super, ale pak? myslela jsem, ze knizku odlozim, popis den co den skoro stejny prislo mi to jako ve smycce ktera nekonci.. ale ke konci byly popisy dni zase.mnohem lepsi a cteni utikalo a bylo zajimave..takze hodnotim jako prumer

26.02.2019 3 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

super pribeh..jen to nachazeni tel podle programu mi prislo trosku vic nerealne, az pritazene za vlasy..celkove ale pribeh moc pekny, cetlo se suprove, nepredvidatelny dej

13.02.2019 4 z 5

Cela číslo 17 Cela číslo 17 Dominik Dán

super pribeh, konec jsem tedy vubec neodhadla a velice me prekvapil. cetlo se skoro samo, zacatek knihy super popisny, neunavy, ctivy.

22.01.2019 4 z 5

Když Anna zmizela Když Anna zmizela Alex Lake

Za me teda hodne dobry! tohle me bavilo..hltala jsem kazdou stranku, jen skoda toho, ze ten konec byl tak rychle ukoncen snesla bych klidne vic stranek ;)

10.01.2019 5 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

knížka, která bere dech..v první půlce jsem se nemohla pořádně začíst, ale druhá půlka byla dechberoucí, "krásně" popsané, super popis postav i hrůz, které museli zažít...rozhodně doporučuji přečíst.

23.09.2018 5 z 5

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Moc nechapu, jak tahle knizka muze byt ohodnocena jako bestseller. Jedna z nejslabsich knizek, co jsem cetla. Dej a postavy nic moc..alespon na konec jsem cekala nejake peckovni rozuzleni, ale i ten konec byl horsi podprumer. Za me tedy hodne nepovedene, ale je fakt, ze uz mi neni "nact"

07.09.2018 2 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

hodne oddechove cteni..nektere pasaze usmevne, ale vetsina knihy me nijak nezaujala..rozhodne uz znovu cist nebudu

04.09.2018 3 z 5

Postel, hospoda, kostel Postel, hospoda, kostel Zbigniew Czendlik

Mela jsem velke ocekavani..a tesila jsem se, az prectu, ale asi jsem cekala vic... Najde se zde hodne pasazi k zasmani, ale i zamysleni. Cteni me bavilo.
Psano formou rozhovoru coz mi ze zacatku hodne vadilo, ale v prubehu knizky jsem si zvykla..

01.09.2018 4 z 5

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

čekala jsem od toho víc, posledních pár stránek jsem se do čtení musela nutit..zdálo se mi, že se pořád opakuje stejná myšlenka a ke konci mě to přestalo bavit.
Mohlo být psáno lepší formou.

18.07.2018 3 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

začátek sice nic moc, až jsem myslela, že to nedám.... ale pak? super!

12.05.2018 5 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

k zamyšlení nad životem, kniha se četla velmi dobře

02.07.2017 4 z 5