TerkaHor TerkaHor komentáře u knih

Koruna Koruna Kiera Cass

Po přečtení jsem celkem váhala nad tím, jaký dojem to ve mě zanechalo. Musím připustit, že Eadlyn tu není takový namyšlený spratek, ale na druhou stranu není to America. Prostě a jednoduše četla jsem i lepší.

17.06.2017 3 z 5

Vánoční zázrak Vánoční zázrak Jay Asher

Bylo to tak sladké a sentimentální, až to bylo super. Je to oddechovka, něco co vás donutí na všechno zapomenout. Tu knížku si musíte užít. Nemusíte přemýšlet je napsaná jednoduše a velmi mile.

26.01.2017 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Ta kniha je Bůh mezi knihami. Ještě nikdy jsem nečetla nic, na co bych neměla slov, ale tohle mi vyrazilo dech... Dovedu na to říct jen jedno: "Lidi mě děsí." - (kdo nečetl nepochopí)

25.01.2017 5 z 5

Krev polobohů Krev polobohů Rick Riordan

Percy je Percy. A tohle rozhodně nebyl Percy :D

25.01.2017 3 z 5

Ódinovo dítě Ódinovo dítě Siri Pettersen

Už při otevření knihy mě dostalo věnování. Říkala jsem si, že je to kniha přímo pro mě, a měla jsem pravdu. I přesto, že autorka hodila čtenáře přímo do děje bylo to super. Dovedla bych to číst znovu a znovu dokola. Nemůžu se dočkat až vyjde druhý díl.

04.11.2016 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Dobře bylo to napínavý i když sem věděla jak to dopadne. Ale i tak mě to zarazilo. Copak v nějaké knize jakékoli knize se stane cokoli podobného? Je to nehorázné.... i když na druhou stranu..... Fajn skoro celou knihu mi Tris lezla na nervy. Co si o sobě jako myslí??? A ještě něco bych vytkla nelíbí se mi když žena píše z mužského pohledu protože vše vnímá jinak a když psala z pohledu Tobiase připadala jsem si jako by se to dělo Tris, takže toto je taky velké mínus.

17.09.2015 2 z 5

V podsvětí V podsvětí Meagan Spooner

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Byla úžasná ale chybičky jsem tam našla - zarazilo mě jak se Linda chovala po celou tu dobu.

15.07.2015 4 z 5

Pád andělů Pád andělů Susan Ee

Obdivuji ten nápad.

13.07.2015 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Tris mě někdy dost vytáčela.

06.07.2015 4 z 5

Papírová města Papírová města John Green

No knížka byla celkově velmi zajímavá. Konec trošku otevřený, ale to mě uspokojilo - nekončilo to tragédií. Možná mě trošku štvala Margo - nepřipadá mi, že by v reálném světě se mohla nějaká holka co všechno ve škole organizuje atd. mít ráda kluka jako je Q.

21.06.2015 2 z 5

Tygrova stezka Tygrova stezka Colleen Houck

Nic ÚŽASNĚJŠÍHO (snad možná kromě eragona , ale to vyšlo na stejno) jsem nečetla.

26.01.2015 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Strašně silný a smutný příběh. Čtení to bylo pěkné, ale asi půl knihy mě štval Gus, ale asi jsem si to zavinila sama.

S větrem o závod S větrem o závod Lauren St John

Tahle kniha je opravdu zajímavá, i když se tam nevyskytují draci a elfové tak se mi líbila. :D Bylo to překrásné spestření mé knihovny.

Tygrovo prokletí Tygrovo prokletí Colleen Houck

Kniha je úžasně napsaná, jen mě trošku štvala hlavní hrdinka, ale každý na to může mít jiný názor.

Vlčí krev Vlčí krev Michaela Burdová

Trošku morbidní, ale toho sadistu ve mě to uspokojilo. :D

Vlčí krev Vlčí krev Michaela Burdová

Trošku morbidní, ale toho sadistu ve mě to uspokojilo. :D

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

No jo upřímě fakt se mi to líbilo, jen mě trošku otravovala ta část psaná z pohledu Jacoba, ale jako ta další část prostě best.

27.11.2014 4 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Prostě úžasný co jinýho k tomu říct?

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Bylo to úžasný. :D

18.10.2014 5 z 5

Příběh draků Příběh draků Rachel Hartman

Začátek je trošku zmatený, ale potom už je to úplně úžasný!!!!!!!!!!!

08.10.2014 5 z 5