S větrem o závod

Casey Blueová senzačně vyhrála závod v Badmintonu a teď ji a Storma čeká další výzva – třídenní závody v Kentucky. Postupně se ale její koňský sen začíná rozplývat a proměňuje se v noční můru. Je vystavena mnoha životním zkouškám a jako by všichni okolo ní přestávali věřit, že je dokáže zvládnout. Může vůbec věřit někomu jinému než sama sobě?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/208839/s-vetrem-o-zavod-UQb-208839.jpg 4.464

Kůň za dolar 2.

Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Albatros (ČR)

Kniha S větrem o závod

Jessybelle
04.11.2017

Knížka pro náctileté, nicméně jako koňařku mě zaujalo pár věcí...takže to pro mě byl nenáročný relax...pro mládež mohu jen doporučit.

Magdalena5
29.05.2017

Zaujala mě scéna před parkurem, kdy si Casey se Stormem jdou zaplavat do sluncem ozářeného jezera.

Kiwi24
20.04.2017

trochu slabší díl, víc zamotaný, ale i tak měl své kouzlo.

Dikyld
13.08.2016

Čekala jsem od této knihy všechno, ale opravdu jsem nečekala, že mě až tak mile překvapí! Už od první stránky jsem četla se zatajeným dechem, jak to bude dál a když jsem to dočetla, musela jsem to číst znovu. Opravdu vřele doporučuji, protože je to snad nejúžasnější trilogie a kniha, co jsem kdy četla.

NikiMedy
12.09.2015

Kromě začátku, kde byla Casey tak trochu arogantní a namyšlená, byla kniha stejně jako předešlý díl úžasná a už se těším až si přečtu i 3. díl.

Kaki321
02.04.2015

Moje nejoblíbenější série knih s koňmi!

Marisa
05.02.2015

Moc pěkná série :)

TerkaHor
26.01.2015

Tahle kniha je opravdu zajímavá, i když se tam nevyskytují draci a elfové tak se mi líbila. :D Bylo to překrásné spestření mé knihovny.

koně příběhy o koních

Lauren St John
zimbabwská, 1966

Kniha S větrem o závod je v

dalších seznamech1x