Terka18 Terka18 komentáře u knih

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Jak můžu popsat dokonalost knihy? Všechna slova mi došla. Je to umění autora, když čtete a čas plyne a najednou zjistíte, že uběhlo 6 hodin a ani nevíte jak. Knížka od které jsem se nemohla odtrhnout, ale na druhé straně jsem ji nechtěla číst, protože jsem nechtěla aby skončila. Dokonalost

13.03.2016 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Paráda. Ze začátku jsem knížce moc nevěřila, bála jsem se, že to nebude to pravé, ale bylo to super. Nemohla jsem přestat číst a na druhou stranu jsem knížku nechtěla dočíst, nechtěla jsem, aby skončila. Braden je zlatíčko se vším všudy, kdybych mohla tak si ho jako postavu vytáhnu z knížky. Nemůžu jinak než 5 hvězd, kdyby šlo dát víc, dala bych.

12.11.2015 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Příjemná romantická komedie. Penelope byla občas na ránu, ale musela jsem se i tak smát. A samozřejmě pan Dokonalý je plné vybavený jak materiálně tak fyzicky. Příjemná romantická oddechovka

28.02.2024 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Příjemný příběh, který má pár zvratů, ale nijak komlikovaných a hroznech. Knížka se hezky četla a příběh pohladí po duši. Caleb byl skvělý chlap a alespoň jednou bych chtěla taky zažít to mravence i po těle a chtíč pouze z přítomnosti toho pravého tak jako Morgan

07.01.2024 5 z 5

Přání Přání Nicholas Sparks

Nečekejte nic “jednoduchého nebo že vám kniha dá něco přímo. Příběh vám dá moc, ale je to skryté v hloubce příběhu. Je to typicky Sparks se vším všudy. Příběh mě nakonec tak chytil, že jsem brečela, až jsem neviděla na písmenka na stránce. Příběh měl všechno. Lásku, obětování a především hloubku, kterou nemusí pochopit každý a ne každého se dotkne, ale mě se dotkla.

22.12.2023 5 z 5

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

První díl byl malinko lepší, ale nic závazného. Příběh mě bavil a byla jsem zvědavá jak se určitě situace vykreslí. Trosku mě stávka nerozhodnost Layly mezi dvěma kluky, ale chápu to, protože oba mají něco do sebe. Jsem zvědavá na další díl. Šup sem s ním

28.10.2023 5 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Smála jsem se, brečela jsem, snila jsem o takovém muži i v normálním světě, tak báječným a milujícím. Nemám co vytknout, snad jen, že ten konec nemusel být tak hrrr, ale co už. Na kráse příběhu mi to nic nepokazilo. Opět skvělé.

03.09.2023 5 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Příběh, který chytí za srdce, rozerve ho a zase slepí dohromady. Zanechá v něm po přečtení velkou stopu. U knihy jsme se smála a brečela. Prožívala s hrdiny všechno co prožívalo oni jako kdybych byla na jejich místě já sama. Moc silná kniha pro romantické duše.

04.05.2023 5 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Mám jen jediné slovo a to je úžasný!!! Smála jsem se, brečela jsem, užívala si každou stránku. Když se objevili kluci z BAM tak to bylo ještě víc super. Musela jsem se smát i přes slzy, protože tak dojemný příběh, plný citu, lásky, obětavosti, porozumění jse dlouho nečetla. Chytí za srdce a nepustí!!

03.04.2022 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Četlo se to samo už od začátku. Není to žádný náročný příběh,ale i tak to bylo skvělé. Nasmála jsem se, protože některé průpovídky hlavních hrdinů stojí za to a pár momentů do kterých se dostanou taky. Přečteno za víkend.

20.02.2022 5 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Příjemný lehký příběh, který se čte sám. Rozjezd možná trošičku pomalejší, ale pak to bylo skvělé. Není to nic náročného, ale líbila se mi ta jednoduchost a lehkost příběhu.

09.01.2022 5 z 5

Co když se utopíme Co když se utopíme Sarah Sprinz

Hodně pěkný příběh, plný lásky, obětavosti a smutku. Sam byl úžasný jako hlavní hrdina příběhu. Nešlo si ho nezamilovat. To co v životě zažil a jako ho to ovlivnilo bylo velice silné a od autorky bravurně popsané. Na konci jsem brečela to ani jinak nešlo. Úžasná kniha.

16.10.2021 5 z 5

Na dně Na dně Rachel Caine (p)

Tak tohle byla bomba. Na začátku jsem měla obavy, protože jsem si knihu prolistovala a zjistila, že má málo kapitol, ale dlouhé. Ovšem to vůbec nevadilo.
To bylo něco, až mi občas běhal mráz po zádech. Gwen jsem fandila.
Thriller naprosto vynikající!!!!

23.03.2021 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Rozjezd na plné obrátky od první stránky, řekla bych od prvního odstavce a nebylo tomu jinak až do konce. Knihu jsem hltala kapitolu za kapitulou. Úžasně napsané, poutavě s napětím. Super rozzuzlení, žádné natahování, prostě super!!

02.02.2021 5 z 5

Nejtemnější úsvit Nejtemnější úsvit Aly Martinez

Kniha se mi moc líbila a doslova jsem ji hltala a nechtěla přestat číst. Ani jsem od knihy tolik nečekala. Příběh byl smutný, ale i plná lásky a pochopení. Rychle na druhý díl

28.01.2020 5 z 5

Přej mi domov Přej mi domov Kay Bratt

Krásný příběh, a pokud máte rádi psy tak jako já, tak pochopíte, proč vás příběh chytí za srdce a už nepustí tak jak většina knih kde figurují psy v hlavních rolí. Protože oni vás nikdy neopustí, nikdy se vás nezřeknou a vždy budou s vámi. Tato kniha to popisuje, tak jak cestu Kary a jejího těžkého osudu. Řekla bych, že kniha není nic náročného, krásná oddechovka, která vás chytí za srdce.

29.09.2019 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Má první kniha od autorky a rozhodně ne poslední. Myslela jsem si, že to bude hezká romantika a krásný příběh, ale stejně mě knížka překvapila a jsem z ní unešená. Jedním slovem nádhera. Skončila krásné a už se těším na další knížky. Kdyby se jen takový milostný příběh jako mezi Camem a Avery objevoval i ve skutečnosti. :)

28.06.2015 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Na knihu jsem byla hodně zvědavá. Když jsem začala, myslela jsem, že ji ani nedočtu. To by byla ale velká chyba, nakonec je to superová knížka. Jsem moc ráda, že jsem začátek přelouskala, protože od první čtvrtiny knížky to stálo za to. Neváhejte a neodkládejte ji. Stojí za to!

23.12.2014 5 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Tak tohle mi vůbec nesedlo. Nešlo mi se ani pořádně začít. U knihy jsem se nudila a nakonec jsem přeskakovala, abych se dostala ke konci. Bohužel pro mě bez zápalu, napětí a jako thriller bych to neoznačila. Velké zklamání.

04.05.2024 1 z 5

Botanik Botanik M.W. Craven

Hodně povedený díl. Přečtený zhruba za den a půl a skvěle to všechno běželo. Žádné zbytečné zdržování. Trošku mi vadilo jak se v polovině zabývali jen příběhem Botanika a na Estelle se lehce zapomnělo, ale naštěstí to netrvalo dlouho. Konec super. A k trocha té romantiky. Nic mi nechybělo. Skvělá kniha.

01.04.2024 5 z 5