Dotek jako led přehled

Dotek jako led
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/511723/bmid_dotek-jako-led-mgp-511723.jpeg 4 503 503

Dark Elements série

< 2. díl >

Layla Shawová se zoufale snaží posbírat co nejvíce střípků svého zničeného života. Svého nejlepšího přítele Zayna se nadále nesmí dotknout kvůli své tajemné síle polibku, který krade duši. Klan Strážců, který ji vždy chránil, před ní zčistajasna ukrývá nebezpečná tajemství. A na Rotha, zakázaného démonského prince, jenž ji chápal jako nikdo na světě, už Layla nemůže ani pomyslet. Jakmile se však konečně začnou rozvíjet její schopnosti, zjišťuje, že pád na dno je jen začátek. Teď se jí nabízí dráždivá chuť toho, co bylo vždy zakázáno, a ona konečně dostává to, po čem vždy toužila. Vzhledem k tomu, že se však doslova rozpoutalo peklo a počet obětí se hromadí, může být cena vyšší, než je Layla ochotná zaplatit.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , King Cool

Stone Cold Touch , 2014

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dotek jako led. Přihlašte se a napište ho.

Duchoslp
včera 4 z 5

Pořád trvám na tom, že je to klasické čtení pro teenegery. Ale má to svoje kouzlo, navíc se knížka opravdu dobře čte. Trošku mi vadí Layly posun do pozice chudinky, ale jinak se mi děj líbil a určitě si přečti další díl

Anor505
15.07.2024 3 z 5

Oukej, tak na tohle už jsem vážně stará. Začátek byl jako vystřižený ze Stmívání a milostné trojúhelníky bohužel nejsou moje oblíbená zápletka. Čtivé to bylo, to ano, ale nic mě výrazněji nepřekvapilo… Layla se chovala jako trubka, klaďas Zayne mi nějak neseděl a vtipného Rotha bylo pomálu. Celkově mám z druhého dílu vycpávkový pocit, snad bude třetí díl lepší.

Artep071
30.06.2024 5 z 5

Skvěle to pokračuje a drží si pozornost.
Super :)

všechny komentáře

Související novinky (2)

Žebříček 10 nejprodávanějších knih pro děti a mládež za rok 2023

24.01.2024

Kniha dvou cest, Dotek jako led a další knižní novinky (6. týden)

05.02.2023

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Dotek jako led v seznamech

ve Čtenářské výzvě68x