Teri27 Teri27 komentáře u knih

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Skvělá knížka, ve které mě na střídačku pořád štval někdo jiný. Ale nakonec se ukázalo, kdo je největší podrazák. Nepředvídatelný konec.

22.05.2020 4 z 5

Němý svědek Němý svědek Caroline Mitchell

Napínavé.Krátké kapitoly mám ráda, rychleji se kniha čte. Ale ten konec už byl trochu scifi : D

12.05.2020 3 z 5

Návrat čarodějnice Návrat čarodějnice Paula Brackston

Malinko slabší,než první díl,ale i tak zase pecka.

01.05.2020 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Po dlouhé době knížka, kterou jsem pořád odkládala a nešla dočíst, proto jsem ztrácela i v postavách.Hrozně se to táhlo. Až ke konci,když to začalo dávat smysl vše smysl, se nedalo odtrhnout. Takže v závěru nápad dobře promyšlený, ale pro mě průběh někdy zbytečně zdlouhavý a nudný.

21.03.2020 2 z 5

Hodně věcí jsem si z knihy vzala a praktikuji. Dost věcí se opakovalo, klidně by mohla být stručnější.

09.02.2020 3 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Slabší než první díl. Ale jsem zvědavá jak si Lou v New Yorku povede v dalším díle.

05.02.2020 3 z 5

Dcera čarodějnice Dcera čarodějnice Paula Brackston

Parádní! Dlouho jsem na takovou knihu čekala. Skvělé propojení magie a historie. Všechny její povolání mi jsou moc sympatická. Těším se na pokračování.

29.01.2020 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Trochu jiná kniha o holocaustu, než ostatní.Až se mi někdy nechtělo věřit, že měl Lale tolikrát takové štěstí a přežil. Na konci hezká slova Garyho Sokolova.

13.01.2020 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Skvělá knížka, moc dojemná. Jen škoda, že jsem se ze zvědavosti koukla na názvy dalších dvou dílu a tak jsem jsem veděla jak to asi dopadne. Těším se na pokračování.

08.01.2020 5 z 5

Poslední neandertálská žena Poslední neandertálská žena Claire Cameron

Na toto téma by šlo vymyslet asi lepší příběh. Napínavych bylo asi posledních 60 stran, do té doby se to táhlo.

09.12.2019 3 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Dávno jsem viděla film, tak jsem věděla o co jde. Ale i tak kniha skvělá, některé zapomenuté věci se mi vybavily. 100% doporučuji

14.11.2019 5 z 5

Báječné nakupování před svatbou Báječné nakupování před svatbou Sophie Kinsella (p)

Nějak jsem to nemohla dlouho dočíst. Podle předchozím skvělých dílů slabší a chvílemi zbytečně zdlouhavé. Uvidíme co další díl ...

19.09.2019 3 z 5

Mrtvou neměl nikdo rád Mrtvou neměl nikdo rád Eva Tvrdá

Ke knížce jsem se dostala díky čtenářské výzvě. Příjemná oddychovka, ale žádne velké napětí tam není.

30.08.2019 2 z 5

Prosinec už je takovej Prosinec už je takovej Donal Ryan

Takový nesebevědomý ňouma se fakt jen tak nevidí. Někdy vtipné, někdy smutné. Ale konec o ničem.

14.08.2019 1 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Napínavé od začátku do konce. Vyhovují mi krátke kapitoly s napínavým koncem. Nejvíc jsem si oblíbila Madeline.

03.08.2019 4 z 5

Jelikož jsem prvně viděla film, tak už to nebylo tak napínavé. Spíše pro mladší ročníky.

04.07.2019 3 z 5

Shopaholik za hranicemi Shopaholik za hranicemi Sophie Kinsella (p)

Opět skvělé. Tajně jsem doufala, že Becky začne s Michalem a na namyšleného workoholika Luka se vykašle. Těším se na další díl.

06.06.2019 5 z 5

Báječný svět shopaholiků Báječný svět shopaholiků Sophie Kinsella (p)

Parádní,vtipná. Až na ty dluhy a lži jsem hlavní hrdince podobná.

16.05.2019 5 z 5

Schindlerův seznam Schindlerův seznam Thomas Michael Keneally

Velmi zajímavá a taky smutná knížka. Schindler byl borec a naštěstí měl tolik štěstí, že válku přežil. Těším se teď na film.

29.04.2019 5 z 5

Zahrada v měsíčním svitu Zahrada v měsíčním svitu Corina Bomann

Nemohla jsem ji dočíst. Asi 350 stran se tam nic extra nedělo.Lily už mě štvala svojí stydlivostí a věčně červenýma ušima.Historická část byla o něco zajímavější.

03.04.2019 2 z 5