TerezaJágrová TerezaJágrová komentáře u knih

Všechna sláva... Všechna sláva... Jeff Kinney (p)

Já jsem poseroutku četla,když mi bylo asi 11 a myslím si,že to není kniha pro starší. Je to oddechovka,kterou přečtete za dvě hodinky a ještě se u ní pobavíte.

12.06.2018 5 z 5

Dívka s pomeranči Dívka s pomeranči Jostein Gaarder

Nádherná kniha. Skvěle se čte a je opravdu dojemná. Na konci mi pár slz ukáplo. V této knize je spoustu myšlenek,nad kterými je potřeba se zamyslet. Knihu doporučuji.

07.06.2018 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Toto je kniha,kterou nemůžete přečíst za hodinu,i přes to, že má jen sto stran. Je potřeba se nad jednotlivými kapitolami zamyslet. Myslím si,že by tato kniha neměla chybět ve Vaší knihovně. Doporučuji.

06.06.2018 5 z 5

Zadrátovaný svět Zadrátovaný svět Noah Lederman

Ze začátku jsem se do knihy nemohla začíst,ale později mě to začalo bavit a knihu jsem neodložila. Kniha je napsaná formou vyprávění. Znám asi lepší knihy na toto téma,ale i přes to se mi kniha líbila.

02.06.2018 4 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Já k této knize nemám slov...už od první stránky mě úplně pohltila. Je čtivá a stránky opravdu rychle ubíhají. Příběh je napínavý, nemohla jsem se od knihy vůbec odtrhnout. Do poslední chvíle jsem nevěděla,jak vše dopadne. Také mi velice sedlo autorčino psaní. Rozhodně knihu doporučuji.

08.04.2018 5 z 5

Uzly a pomeranče Uzly a pomeranče Iva Procházková

Kniha je krásná. Úžasně napsaná,čtivá a příběh je dokonalý. Doporučuji

07.04.2018 5 z 5

Pevnost devíti věží Pevnost devíti věží Qais Akbar Omar

Nádherná kniha o Afghánistánu. Kniha je čtivá,napínavá. Mohu doporučit.

24.03.2018 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Nádherná oddechová kniha,je mi popravdě trošku líto,že už jsem jí dočetla. Občas mi vadily nepřeložené francouzské věty,ale jinak jsem z knihy nadšená a úplně jsem si zamilovala autorčino psaní.

07.03.2018 5 z 5

Česká služka aneb Byla jsem au-pair Česká služka aneb Byla jsem au-pair Petra Braunová

Rychlé,oddechové čtení. Za mě fajn kniha.

03.03.2018 5 z 5

Panenka z ebenového dřeva Panenka z ebenového dřeva Ivona Březinová

Kniha,která neurazí,ale ani nenadchne.

25.01.2018 4 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Kniha Než jsem tě poznala byla naprosto dokonalá a tato byla úplně stejně skvělá. Je čtivá,nedá se od ní odtrhnout,takže čtení jedním dechem. Úplně jsem si během knih zamilovala autorčino psaní a mám v plánu si od ní přečíst další knihy. Rozhodně doporučuji.

21.01.2018 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Úplně dokonalá,čtivá kniha,od které jsem se nemohla odtrhnout. Film je také krásný,ale v knize toho je více. Na konci vám jistě ukápne ,,pár" slz. Určitě je to kniha,ke které se někdy vrátím. Hned jdu číst další díl.

08.01.2018 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Tuto knihu jsem se rozhodla přečíst,protože Dívka ve vlaku se mi moc líbila. Tahle kniha je pravý opak. V knihách nemám problém se zorientovat ve více postavách,ale tady mi to dělalo velký problém. Až ke konci knihy,jsem si postavy ujasnila. Asi v půlce knihy jsem myslela,že knihu ani nedočtu,protože mě to nebavilo. Do knihy jsem se pořádně začetla až na konci,kdy se trošku něco začalo dít. Určitě to není kniha,kterou si ještě někdy přečtu.

30.12.2017 2 z 5

Pomeranče v podprsence Pomeranče v podprsence Ivona Březinová

Knihu bych si nikdy sama od sebe nepřečetla,ale jelikož jsem jí měla v povinné četbě,tak jsem si jí přečetla. Oddechová a čtivá kniha,která neurazí ani nenadchne.

26.12.2017 5 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Nádherné zakončení série těchto knih. Příběh byl napínavý a rychle přečtený. Je to série knih,kterou můžu číst stále dokola a ještě mě neomrzela.

25.12.2017 5 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Nádherná série knih,na kterou nedám dopustit.

08.12.2017 5 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Skvělá kniha. Celá tato série knih a filmů je nádherná.

19.11.2017 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Už několikrát jsem viděla sérii filmů,tak teď jsem se rozhodla si přečíst i sérii knih a první díl super. Hezky napsané.

05.11.2017 5 z 5

Smrtící byznys Smrtící byznys Hana Hindráková

Kniha byla od začátku až do konce čtivá. Je neuvěřitelné co se na světě děje a je hezké,že někdo o tomto tématu píše. Knihu jsem měla rychle přečtenou,protože se od ní nejde odtrhnout. Doporučuji.

28.10.2017 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Když jsem knihu poprvé viděla,tak jsem si říkala,že takovouhle bichli ani nepřečtu,ale přesto mi to nedalo a knihu jsem si musela přečíst. Ze začátku mě kniha nijak nechytla,ale jak jsem se dostala dál,tak jsem se od ní nemohla odtrhnout. Skvělá kniha,která stojí za přečtení. Hned po přečtení jsem se podívala na film,který je taky krásný,ale kniha je kniha.

26.10.2017 5 z 5