Panenka z ebenového dřeva

Panenka z ebenového dřeva

Desetiletá Regina odjíždí do rovníkové Afriky. Ale ne na prázdniny, jak byste si snad mysleli. Jede tam s rodiči na celý rok, protože její tatínek je odborníkem na tropické nemoci a získal v Africe práci. Ale co Regina ? Bude v Africe chodit do školy ? Jak se tam domluví ? A najde si v tak cizím prostředí nějaké kamarády ? A co teprve ta dobrodružství, která na ni čekají ......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25962/panenka-z-ebenoveho-.jpg 4.341
Pro děti a mládež
Vydáno:, Egmont (ČR)

Blanchidlo

Krásná knížka pro děti, vhodná i pro dospělé jako pohodová četba :) Jediné, z čeho je mi smutno, je pravopis. Tolik chyb v I a Y v knížce pro děti je ostuda. Nicméně příběh to byl hezký a doplněný moc příjemnými ilustracemi, velmi dobře se četlo :)

hroneczek

Četla jsem ji v dětství. Přišla mi zajímavá, ale pořád jsem čekala, že bude vysvětleno, proč se kniha jmenuje tak, jak se jmenuje. Bylo to až na úplném konci a trochu mě to štvalo.

TerezaJágrová

Kniha,která neurazí,ale ani nenadchne.

venacava
13.12.2016

Souhlasím z _Blackie_ ..tuto knížku mám od dětství stále v knihovně

_Blackie_
29.10.2015

Jedna z mých nejoblíbenějších knih z dětství. Nechávám za sebe hodnotit své mladší já :)

Alpasstyle
01.09.2015

Skvělá knížka, kterou jsem četla za mého dětství. Stále stojí v mé knihovničce :-)

Renka142
18.01.2014

Jedna z nejkrásnějších knih mého dětství, dodnes se k ní ráda vracím. :)

evča09
12.07.2013

nejlepší kniha z mého dětství !! ♥♥♥♥♥♥♥♥

evča09
13.07.2012

velmi krásná knížka:)
asi nejlepší z roku 2009-pro mě:)

Šmerka
12.03.2011

Jako malé se mi ta kniha velice líbila :)