Tereza457 Tereza457 komentáře u knih

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Chvíli mi dalo než jsem se do knížky začetla, ale ve výsledku se mi moc líbila a škoda že nebyla ještě delší. Mám ráda knihy s tématem 2 světové války a tahle je na seznamu knih, které bych si přečetla znovu.

07.06.2020 4 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Kniha je skvěle napsaná a krásně se čte. Příběh je silný i slza ukápla. Všem můžu jen doporučit.

10.03.2020 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Dávám plný počet, kniha mě bavila od začátku do konce. Příběh byl čtivý, napínavý a občas nečekaný. Konec mohl být propracovanější,ale i tak za mě super.

16.08.2021 5 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Cole nezklamal. Nejlepší díl ze všech. Příběh byl napínavý, vtipný i neočekávaný. Konec skvěle zakončený. Nemám co vytknout. Skvělé. Ráda si přečtu trilogii znova.

09.10.2021 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Mě se kniha líbila, autorka má takové pohodové psaní,nic složitého,taková oddechovka. Příběh sám o sobě nijak zvláštní, kapitoly trochu zvláštně srovnané, ikdyž mi to ani nevadilo. Co mě nejvíc zklamalo byl asi konec a třeba pořádné vysvětlení. Jinak je kniha fajn.

28.04.2021 4 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Druhý díl Hadrového panáka mě pohltil stejně jako první díl. Scéna plná krve,masakru a nečekaných událostí. Celou dobu netušíte kdo za tím stojí. Konec stál taky za to. Můžu jen doporučit. Daniel Cole je Pan spisovatel.

01.10.2021 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Skvěle napsaná kniha, od začátku se děj stupňuje a vy nevíte co se sakra ještě může stát. Moc mě to bavilo od začátku do konce. Jsem zvědavá na další díl. Můžu jen doporučit.

15.09.2021 5 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Výborná kniha,když to nebudete srovnávat s odstíny. V příběhu bylo vše..romantika,láska, sex i napětí. A můžu říct že se tato kniha povedla víc než odstíny. Autorka píše skvěle.

07.12.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Teda vau! Tahle kniha mě opravdu pohltila. Vžila jsem se do příběhu a nevěděla kdy přestat. Knihu jsem přečetla jedním dechem a nemám co vytknout. Skvěle napsané, vtipné a neočekávané. Určitě to není poslední kniha od autorky (autorek) kterou si přečtu.

26.10.2020 5 z 5

Máme na vybranou Máme na vybranou Edith Eva Eger

Musím zmínit že kniha má krásný obal. Příběh je to silný,jako každý jiný z holocaustu. Jako psycholožka pomohla spoustě lidem i pár příběhů uvedla v knize. Lidé mají spoustu rozdílných problémů a byť každý je jinak náročný, ať už na psychiku nebo jinak. Je to poučné to číst. Doporučuji všem.

05.11.2021 5 z 5

Vypálená nenávist Vypálená nenávist Angie Thomas

Kniha mě bavila od začátku do konce. Starr je odvážná holka,která má skvělou rodinu. Poznáte i trochu jiné žití, není to žádný med. Příběh se pěkně četl, všem doporučuji. Vážně to stojí za to!

12.06.2021 5 z 5

Za mě byla kniha chvílemi složitá,ale i tak jsem četla jedním dechem. Příběh o hrůzné cestě do Palestiny, kde mají Židé najít místo pro svou budoucnost. Těžká doba sebou nesla spoustu ztracených životů, krveprolití, strach a všechny hrůzy. Nedokážu si to představit jak ta doba musela být těžká. Určitě to stojí za přečtení.

17.02.2021 4 z 5

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

Silný příběh z Osvětimi, hrůzy které se děly v táboře mi naháněly husí kůži,kór když šlo o děti. Ale příběh jako takový se mi nečetl moc dobře. Děj se promítal před,nyní a po, byla jsem z toho zmatená a občas jsem se ztrácela. A spousta nepodstatných slov, které vám nic neřekla. Knihy z Osvětimi jsem přečetla víc a tahle se mi líbila asi nejmíň.

08.01.2021 3 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Knížka se čte moc pěkně. Viděla jsem i film, ale kniha byla o dost lepší.

25.11.2020 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Kniha se čte pěkně. Bylo tam pár chvil které nebyli ve filmu, tudíž díky za ně. Občas trochu přehnaně sladké, ale jinak fajn kniha u které vypustíte z reality.

10.11.2020 4 z 5

Návrat z nicoty Návrat z nicoty Martin Pistorius

Knížka je skvěle napsaná a pěkně se čte, příběh je zajímavý.. Nemám co vyčíst..

23.03.2020 5 z 5

Žena, po které se slehla zem Žena, po které se slehla zem Lone Theils

Když jsem zjistila že je to inspirováno podle skutečnosti,přejela mi husí kůže. Ze začátku je kniha docela nudná, přišlo mi že tam je spousta věcí navíc jen aby bylo víc stran. Zbytečně. Ale jak jsem četla dál a dál nechtělo se mi knihu ani odkládat. Příběh se stal napínavý a zajímavý. Konec gradoval víc a víc ikdyž úplný konec byl nakonec stručný. Ale i tak mi to stálo za přečtení. Pěkný příběh,jen by se dal ze začátku trochu víc rozvést a konec by mohl být taky doladěnější.

19.11.2021 4 z 5

Nádech do ticha Nádech do ticha Cath Staincliffe

Kniha má krátké kapitoly,které se čtou lehce. Je to pěkný a smutný příběh. Děj se dal trochu víc rozvést. Konec trochu nedoladěný, ale kniha stojí za přečtení.

14.11.2021 4 z 5

Neviděli jste Melody? Neviděli jste Melody? Sophie Hannah

Přemýšlím co ke knize vůbec napsat. Na začátku mi přišlo že je tam spousta zbytečností,bylo to táhlé a nudné. Dialogy z pořadu mi přišly taky zbytečné,šlo to sepsat taky trochu jinak, budiž už to tak bylo tak co. Jinak závěr mě taky trochu zklamal, záchranu Metody sice zvládly ale co dál? Trochu seznámení co s ní bylo a tak dál..? No nevím,nečetlo se mi to nejhůř a úplně mě to zas tak nebudilo,ale znám spoustu lepších knih.

03.09.2021 3 z 5

Z hovna bič Z hovna bič C. D. Payne

Ač jsem to nečekala,kniha mě bavila od začátku do konce. Nečekané zvraty, lehký humor. Hlavní hrdina byl takový tragéd, ale byl to fajn příběh. Za mě super odreagování.

19.03.2021 4 z 5