Terez25 Terez25 komentáře u knih

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

8. díl s Kim Stone mi udělal velkou radost. U předchozího dílu jsem měla pocit, že autorka trochu ztrácí dech, ale u této knihy je to opět ona. Příběh je svižný, zápletka super.
Angela Marsons mě opět dokázala zaujmout a vtáhnout do děje a já už netrpělivě vyhlížím další díl.

18.12.2019 5 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Naprosto skvělé čtení. Střídavě fandíte té, či oné postavě, abyste na konci zjistili, že všechno je úplně jinak.
Užasná kniha, kterou jen tak neodložíte. Jen mě mrzí, že už ji mám přečtenou...

15.10.2019 5 z 5

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Moc dobré. Líbilo se mi prostředí švédského venkova, atmosféra podzimu i křehká policajtka, sama proti všem.
Příběh vás neustále drží v napětí, je svižný a přitom velmi čtivý. O moc lepší, než Konec léta. Doufám, že se brzy dočkáme další knihy.

06.08.2019 5 z 5

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Nádherný, dojemný příběh plný ženské síly a odvahy k něčemu, co v té době nemělo obdoby. Tato kniha má hluboké poslání a vždy se k ní ráda vrátím. Kathryn Stockett je talentovaná spisovatelka a doufám, že budu mít možnost si od ní do budoucna přečíst i další knihy. Nemohu také opomenout úžasné filmové zpracování. Rozhodně doporučuji.

13.06.2019 5 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Konec opravdu stál za to. Co se týče knihy jako takové, opět není o čem. :-)
Tim Weaver je můj nový oblíbený autor a David Raker je skvělá postava. Výborně vykonstruovaný příběh, ostatně jako všechny, které jsem doposud v této sérii četla. Čeká mě "Bez slitování"...

15.08.2018 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Skvělá kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem. Ze začátku se tváří jako obyčejný román pro ženy, ale postupně se prokoušete k psycho-románu. Postavy jsou zajímavě vykreslené a o zvraty tu taky není nouze. Doporučuji.

19.06.2018 5 z 5

Sucho Sucho Jane Harper

Přečteno dvakrát.
Velmi dobře konstruovaný příběh, sympatický hlavní "hrdina", zajímavá zápletka. Skvělá kniha, která se čte sama.

31.07.2017 5 z 5

Ti, co vidí Ti, co vidí J.R. Erickson

Ze začátku mi chvíli trvalo, než jsem se zorientovala v postavách, ale pak se to četlo dobře. Nicméně u vytržení nejsem, čekala jsem víc.

21.03.2023 3 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Super čtení, které mě moc bavilo a měla jsem knížku přečtenou za dva dny. Velmi čtivý a tajemný příběh, který vás vtáhne a nepustí až do poslední stránky.

04.10.2022 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Tuto knihu jsem měla rozečtenou dlouho, ale po přečtení opět dobrý díl. Bylo fajn se s celým týmem poznat znovu a také, že se “vrátil” Kevin. Marsons nikdy nezklame.

31.03.2022 5 z 5

Graysonův slib Graysonův slib Mia Sheridan

Úžasně čtivá kniha plná romantiky, elektrizující erotiky a příjemných postav, v čele s nádherným hřebcem Graysonem, jehož tvář i tělo zřejmě vytesali andělé.. :) a završená šťastným koncem. Moje první setkání s autorkou a určitě ne poslední.
Jediné, co mi trochu vadilo, bylo nablblé oslovení “Draku” a “Čarodějko” a sousloví “kousla se do rtu” tam je tolikrát, že by zřejmě všichni protagonisté měli rty už úplně rozkousané. :-D
Určitě ale doporučuji, krásně se u toho dá zasnít...

26.01.2021 5 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Poslední měsíc jsem si dala maraton knih od Sebastiana Fitzeka a ani jedna mě nezklamala.
Brilantní příběh, perfektní vykreslení postav a jejich charakterů a opět nějaký psychicky nemocný chudák, co je jen obětí. Prostředí psychiatrických klinik jde Fitzekovi výborně a já doufám, že mu zase vyjde něco podobného jako Pacient, Balíček nebo Terapie. Doporučuji se tomuto německému spisovateli mrknout na zoubek, zklamání vás určitě nečeká.

06.07.2020 5 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

No, co říct... Pěkná, milá romanťárna, při které se můžete zasnít, že potkáte nádherného, mladého lékaře, který se do vás bezhlavě zamiluje a navíc s ním pokaždé prožijete nadpozemský orgasmus... no krásná představa, kterou najdeme asi opravdu jen v knížkách. Ale právě proto je také čteme. :-)

30.05.2020 4 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Příjemná kniha, zajímavá zápletka. Ukradené životy si drží laťku velmi nadprůměrné detektivky, kterou sebejistě nasadil už první díl.
Určitě si přečtu další knihy ze série o Lottie Parker.

14.12.2019 5 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Krásný příběh, od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Na pozadí válečného Německa se odehrává příběh dvou odlišných lidí, kteří by se za jiných okolností zřejmě nepotkali a vzniká mezi nimi křehký vztah.
Kniha, která se čte sama. Navíc moc hezká obálka a název.

21.11.2019 5 z 5

Modlitba za mlčení Modlitba za mlčení Linda Castillo

Přečteno za necelých 24 hodin. Modlitba za mlčení je druhým dílem série s Kate Burkholder a zcela určitě ne mou poslední knihou od této autorky. I přesto, že se příběh nese na hodně podobné vlně jako první díl, neztrácí dech ani tempo až do poslední stránky.

18.11.2019 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Zatím jsem přečetla všechny díly Kim Stone a i tento díl je dobrý standart. Stále je to velmi čtivé a svižné. Musím však přiznat, že mě Angela Marsons už neumí tak dostat, jako tomu bylo u prvních dílů této série. Stejný problém jsem měla například u Dana Browna, jehož styl psaní mě prostě přestal bavit. Bojím se, že to u A. Marsons bude podobné.

02.07.2019 4 z 5

Pronásledovaní Pronásledovaní Mark Edwards

Tak tohle mi nějak nesedlo. Příběh nebyl špatný, ale nějak mi ten páreček a jeho soužití lezlo na nervy. Takže projednou, za mě nic moc...

05.12.2018 2 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Biolog pátrá na vlastní pěst po vrahovi? Ale jo, proč ne... Je to rozhodně originální a takové celé svěží. Theo je milá postava a jeho způsoby jsou svérázné.
Celý příběh se čte lehce a děj ubíhá rychle. Stojí za přečtení.

09.10.2018 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Překrásná knížka o naději, lásce, ale i o největších hrůzách, jakých se vůbec kdy člověk na člověku dopustil. Lale byl dobrota sama a v jednom kuse mě dojímaly jeho činy a absolutně nesobecké chování. Kniha v každém případě stojí za přečtení.

13.09.2018 5 z 5