technolog technolog komentáře u knih

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Asi bych nemel takove veci cist, vzdy me to zasahne a musim premyslet zda vedu takovy zivot aby to stalo za to. Nadruhou stranu prave takove knihy z nas delaji lidi a ne stroje. Knizka je moc krasne napsana se silnym pribehem. Precteno jednim dechem.

13.11.2019 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Je muž ztracen, když začne číst knihy od Moyesové a líbí se mu? Asi ano :)

04.02.2016 5 z 5

Ranhojič Ranhojič Noah Gordon

Nemuzu se zbavit pocitu, ze tato kniha byla jeste lepe napsana nez slavny Egypťan Sinuhet. Je mi az lito, ze neni napsano vice. Napriklad zpatecni cesta, nebo dalsi zivot. Bavilo me cist tyto radky. Je v nich videt jak je lidstvo slabe duchem a jak malo toho porad vime.

26.11.2019 5 z 5

Kladivo na čarodějnice Kladivo na čarodějnice Václav Kaplický

Smutný popis našich dějin. Přijde mi až neskutečně blízky tento příběh, navíc ve světle dnešních dní. Můžu se jen zeptat, kdy se to bude znovu opakovat?

09.02.2016 5 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Trosku zbytecna kniha :(

30.06.2014 2 z 5

Špalíček pohádek Špalíček pohádek František Hrubín

Rád jsem si díky čtenářské výzvě přečetl i něco z mého dětství. Jednou ty pohádky budu číst vnoučatum.

04.04.2016 5 z 5

Povídky z jedné kapsy Povídky z jedné kapsy Karel Čapek

Ani jsem na počátku čtení nevěřil, že se budu tak dobře bavit.

31.03.2016 4 z 5

Musim priznat, ze po prectení hodnoceni tady na foru jsem o knize nemel dobrou predstavu. Jak jsem ale zacal cist bavila me od zacatku az do konce...autor ma skvely smysl pro humor. Doporucuji

08.06.2014 5 z 5

Moc hezky napsany i kdyz smutny pribeh.

22.03.2022 5 z 5

Anglický zabiják Anglický zabiják Daniel Silva

Kniha se moc dobre cte a jsem moc rad, ze je zde i misto pro emoce a ne jen drsne plneni ukolu.

13.01.2020 5 z 5

Umění zabíjet Umění zabíjet Daniel Silva

Kniha se moc dobre cte, myslim ze dalsi dil si nenecham ujit. Uvital bych jeste vetsi cast realneho deni nez zamilovany roman. Presto palec nahoru.

10.12.2019 5 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Pribeh byl vyborny....cteni plynule a rychle. Trosku me mrzi, ze nevim jak hlavni hrdinka skoncila, nadruhou stranu to otevira prostor pro nasi fantazii.

26.03.2019 4 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Přišlo mi to strašně smutné.

13.01.2016 4 z 5

Nositelé dubového listu Nositelé dubového listu John Flanagan

Tyto příběhy jsou psány tak jednoduše a příjemně, že mne čtení vždy pohltí. Už se těším na další díl.

02.05.2015 5 z 5

Iluze Iluze Jeffery Deaver

Myslim ze stoji zato cist i jeho další knizky. I když princip je porad stejny, nenudim se a bavi me.

04.01.2015 4 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Tezky pribeh plny napeti i kdyz nejde o detektivku. Na konci mi hodne vlhly oci.

12.12.2022 3 z 5

Portrét špionky Portrét špionky Daniel Silva

Velmi povedeny díl této série!

17.10.2022 5 z 5

Tajná služba Tajná služba Daniel Silva

Musím říci, že tyto knihy se čtou jednim dechem. Není obtížné je brát za skutečnost.

08.04.2021 5 z 5

Byla jsem otrokyní Byla jsem otrokyní Mende Nazer

Uz nevim jdo z vas mi tu knihu doporucil, ale docela me zasahla. Nasili na detech je podle me to nejhorsi s cim se muze clovek setkat. Presahuje to muj ramec chapani.

05.01.2019 4 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Hans Rosenfeldt (p)

Zajimavy konec, tesim se na dalsi pokracovani.

16.11.2018 4 z 5