technolog

Hodnocení

17.04.2021

Ztracený princ

Ztracený princ (2020, John Flanagan)


08.04.2021

Tajná služba

Tajná služba (2007, Daniel Silva)


16.03.2020

Posel

Posel (2006, Daniel Silva)


09.03.2020

Holanďanka

Holanďanka (2018, Ellen Keith)


04.03.2020

Agent Mossadu

Agent Mossadu (2005, Daniel Silva)


03.02.2020

Smrt ve Vídni

Smrt ve Vídni (2004, Daniel Silva)


28.01.2020

Předčítač

Předčítač (2019, Bernhard Schlink)


24.01.2020

Poslední přání

Poslední přání (2015, Andrzej Sapkowski)


24.01.2020

Klan Rudé lišky

Klan Rudé lišky (2018, John Flanagan)


24.01.2020

Zpovědník

Zpovědník (2004, Daniel Silva)


16.01.2020

Lady Fuckingham

Lady Fuckingham (2011, neznámý, neuveden)


13.01.2020

Anglický zabiják

Anglický zabiják (2010, Daniel Silva)


07.01.2020

Dívka, která musí zemřít

Dívka, která musí zemřít (2019, David Lagercrantz)


10.12.2019

Umění zabíjet

Umění zabíjet (2003, Daniel Silva)


03.12.2019

Nabarvené ptáče

Nabarvené ptáče (1995, Jerzy Kosiński)


27.11.2019

Tisíce planoucích sluncí

Tisíce planoucích sluncí (2008, Khaled Hosseini)


26.11.2019

Ranhojič

Ranhojič (2004, Noah Gordon)


13.11.2019

Tiché roky

Tiché roky (2019, Alena Mornštajnová)


14.10.2019

Alicina síť

Alicina síť (2018, Kate Quinn)


02.09.2019

Americký sniper

Americký sniper (2015, Jim DeFelice)


02.08.2019

Mormonka

Mormonka (2007, Carolyn Jessop)


29.07.2019

Modlitba za Černobyl

Modlitba za Černobyl (2002, Světlana Alexandrovna Alexijevič)


23.07.2019

Souboj na Araluenu

Souboj na Araluenu (2019, John Flanagan)


18.07.2019

Pekařova dcera

Pekařova dcera (2015, Sarah McCoy)


03.07.2019

Ostrý řez

Ostrý řez (2018, Jeffery Deaver)


06.05.2019

Škola Malého stromu

Škola Malého stromu (2000, Asa Earl Carter)


29.04.2019

Noc trifidů

Noc trifidů (2008, Simon Clark)


25.04.2019

Dvanáctka

Dvanáctka (2013, Justin Cronin)


11.04.2019

Kaldera

Kaldera (2018, John Flanagan)


29.03.2019

Umrlčí tváře

Umrlčí tváře (2016, John Flanagan)


26.03.2019

Příběh služebnice

Příběh služebnice (2008, Margaret Atwood)


10.02.2019

Čas odejít

Čas odejít (2015, Jodi Picoult)


21.01.2019

Sběratel polibků

Sběratel polibků (1999, James Patterson)


05.01.2019

Byla jsem otrokyní

Byla jsem otrokyní (2009, Mende Nazer)


30.12.2018

Život po životě

Život po životě (2005, Raymond A. Moody)


27.12.2018

Jaký je život po životě

Jaký je život po životě (2013, Eben Alexander)


27.12.2018

Skleněný pokoj

Skleněný pokoj (2009, Simon Mawer)


16.11.2018

Temná tajemství

Temná tajemství (2013, Hans Rosenfeldt)


02.11.2018

Přechod

Přechod (2010, Justin Cronin)


20.09.2018

Poslední hodina

Poslední hodina (2017, Jeffery Deaver)


1