Tajná služba

Gabriel Allon, umělecký restaurátor a někdejší důstojník Izraelské tajné služby, je povolán ke zdánlivě rutinnímu případu: má odcestovat do Amsterodamu a vyčistit archivy zavražděného holandského odborníka na problematiku terorismu, jenž shodou okolností také působil jako izraelský tajný agent. V Amsterodamu však Allon brzy odhalí spiknutí organizované rozbujelým islámským podhoubím. Veškeré snahy teroristů se upírají na opačnou stranu Lamanšského průlivu — do Londýna -, kde chystají únos dcery amerického velvyslance. Allon se snaží jejich záměr zmařit, ale bohužel se mu to nezdaří. Neúspěch ještě prohloubí skutečnost, že teroristé odhalili jeho identitu. Allonův osud je zpečetěn stejně, jako neúprosný čas odměřuje vteřiny do chvíle, kdy má být demonstrativně popravena unesená dívka....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15474/big_tajna-sluzba-Nbj-15474.jpg 4.698

Gabriel Allon 7.

Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Domino

The Secret Servant, 2007

Kniha Tajná služba

Lolila

Veľmi dobrý špionážny thriller. Od začiatku napínavé so stále aktuálnou témou. Jednoducho D. Silva nesklame....

technolog

Musím říci, že tyto knihy se čtou jednim dechem. Není obtížné je brát za skutečnost.

iveta0159
01.08.2020

Moje první knížka od tohoto autora. Ze začátku jsem se v tom trošku ztrácela, ale pak se čte jedním dechem.

zdenaR
28.02.2020

Romány od autora jsem četla postupně jeden za druhým v průběhu asi jednoho roku.
Byly velmi čtivé, napínavé, bavily mě jednotlivé zápletky i hlavní hrdina.
Doporučuji kterýkoliv z nich, Silva prostě nezklame :-)))

ALFELUS
04.02.2020

Všechny knihy tohoto autora jsem přečetl jedním dechem a s hlavním hrdinou téměř dýchal. Vynikající

kn23
09.02.2019

Vyborbe ako vzdy a tema dost aktualna

hnusák
18.01.2018

Gabriel Allon umí být pěkné zvíře. Ale kdo s čím zachází, tím také schází, a to platí pro wahhábistické fanatiky dvojnásob. Opět čtivý román jak jinak, než s teroristickými prvky a Ústavem v popředí.

babicka_amalka
18.12.2017

mrazivá vize toho, co je dnes už tragickou skutečností.... doporučuji, zejména všem vyznavačům multi-kulti , kteří se nikdy nepoučí; skvělá kniha;