Tajná služba

Gabriel Allon, umělecký restaurátor a někdejší důstojník Izraelské tajné služby, je povolán ke zdánlivě rutinnímu případu: má odcestovat do Amsterodamu a vyčistit archivy zavražděného holandského odborníka na problematiku terorismu, jenž shodou okolností také působil jako izraelský tajný agent. V Amsterodamu však Allon brzy odhalí spiknutí organizované rozbujelým islámským podhoubím. Veškeré snahy teroristů se upírají na opačnou stranu Lamanšského průlivu — do Londýna -, kde chystají únos dcery amerického velvyslance. Allon se snaží jejich záměr zmařit, ale bohužel se mu to nezdaří. Neúspěch ještě prohloubí skutečnost, že teroristé odhalili jeho identitu. Allonův osud je zpečetěn stejně, jako neúprosný čas odměřuje vteřiny do chvíle, kdy má být demonstrativně popravena unesená dívka....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/15474/tajna-sluzba-15474.jpg 4.676

Gabriel Allon (7.)

The Secret Servant (2007)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Domino

hnusák

Gabriel Allon umí být pěkné zvíře. Ale kdo s čím zachází, tím také schází, a to platí pro wahhábistické fanatiky dvojnásob. Opět čtivý román jak jinak, než s teroristickými prvky a Ústavem v popředí.

babicka_amalka
18.12.2017

mrazivá vize toho, co je dnes už tragickou skutečností.... doporučuji, zejména všem vyznavačům multi-kulti , kteří se nikdy nepoučí; skvělá kniha;

jajaza
11.11.2017

Z toho až mrazí. Knížka byla napsána před deseti lety, ale téma je více než žhavé. Doporučuji k přečtení.

albert19
02.03.2017

Kdo má rád špionážní zápletky, tak mohu jen doporučit. Zatím co jsem četl ostatní od autora, tak jsem nebyl zklamán.

Kamil2
03.01.2017

Jedním slovem - skvělé.

nafets4758
22.10.2015

Sháním tuto knihu pro přítelkyni, nevíte kde jí sehnat?
děkuji

Rabjohns
16.10.2014

Takhle si představuji typický špionážní román. Skvělé.

MartyJKM
19.08.2013

Napětí až do konce.

Mako123123
01.08.2013

Tak toto bolo naozaj fajn. Velmi dobré ba priam vynikajúce. Neviem prečo som vredy tomuto dal ,,iba,, 4/5 ved teraz sa rozpomínam že to bolo na plný tak mením hodnotenie a dám tomu plný. :) Asi som bol vtedy dosť náročný na Silvu kedže väčšinu jeho kníh som čítal vrýchlosti a nesústredene, tak sa mi to začalo zunovať ale teraz vážne 5/5 :)

technik1965
04.06.2013

Perfektne spracovaná kniha - Daniel Silva ma nesklamal

kidi
12.04.2013

Ano, opravdu dobré čtení a vřele doporučuji

derminator

Výborná kniha vřele doporučuji a už se těším na další podobného rázu která se mi dostane do ruky.